Ofis Dostu Activex Ürünleri

Her gün milyarlarca mikrop elden ele dolaşıyor. Gün içinde en çok kullandığımız organlarımızdan biri olan ellerimiz, temas ettiğimiz yüzeylerde mikroorganizmaların kolayca yayılmasına yol açabiliyor. Günün büyük bir bölümünü masa başı işlerde geçiren ofis çalışanları ofis araç ve gereçlerine temas ettikçe enfeksiyonlar hızla yayılabiliyor. Bunun önüne geçmek için ellerin sık sık yıkanması yeterli değil, nasıl ve neyle yıkandığına da dikkat edilmesi gerekir. El yıkamak adına elleri musluğun altında tutup sabunla birkaç saniye ovalamak, enfeksiyonların yayılmasını önlemeye yetmiyor. Aynı şekilde, nemli bir toz beziyle veya basit bir ıslak mendil ya da ıslak havlu ile masa ve diğer yüzeylerin üzerinden geçmek de temizlik ve hijyen için yeterli değildir. Oysa Activex ürünleri, temizlik ve hijyen konusunda etkin çözümler sunmakta. 

Tüm dünyada korku ve paniğe yol açan koronavirüs salgını nedeniyle enfeksiyonlardan korunma yollarına dair farkındalıklar ülkemizde de üst düzeye ulaştı. Şu an için ülkemizde koronavirüse rastlanmamış olsa da toplu yaşam alanlarında koruyucu önlemlere ve özellikle antibakteriyel sıvı sabun ve diğer temizleyicilere ilgi yüksek düzeyde. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışını yaptığımız antibakteriyel temizleyiciler arasında Activex ürünleri özel bir yere sahip. Activex antibakteriyel ürünlerinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan 7 etkili özel formülü, enfeksiyonlara yol açan bakterilerin cilt üzerine yerleşmesini önleyerek 12 saate kadar etkin bir koruma sağlıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği Activex ürünleri arasında ilk beşte yer alan ürünleri kısaca tanıtacağız. 

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Doğal Koruma – 1.5 L

Listemizin ilk sırasında, Activex antibakteriyel sıvı sabun doğal koruma – 1.5 l var. Test edilen zararlı bakterilerin yüzde 99.9’unu 10 saniye gibi kısa bir sürede öldüren bu ürünler ciltte maksimum hijyen sağlamakta. Toplu yaşam ve çalışma alanlarında el temizliği konusunda ilk tercihinizi her zaman için antibakteriyel sıvı sabunlardan yana kullanmanızda yarar var. Sıradan sabunlar, özellikle de katı sabunlar bazı durumlarda el hijyenini sağlamada yetersiz kalabiliyor. Fazla kişinin kullandığı tuvaletlerde katı sabunlar artık pek tercih edilmiyor. Katı sabunları bu gibi ortamlarda kuru tutmak çok zor olduğu için sabun bile olsa nemli yüzeylerden mikroorganizmalar kolayca yayılabiliyor. Activex antibakteriyel sıvı sabun doğal koruma – 1.5 l ürünüyle el hijyeni konusunda etkin koruma sağlayabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Hassas Koruma – 700 ml

Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği Activex ürünleri listemizin ikinci sırasında, Activex antibakteriyel sıvı sabun hassas koruma – 700 ml var. Hassas koruma özelliğine sahip bu ürünler, cildi temizlerken canlandırıyor. Activex antibakteriyel sabun türleri içinde bu ürünler, zengin doğal içeriğiyle hassas ciltlerin ihtiyacı olan özenli bakımı sağlamakta. Sıvı sabunlar temizlik konusunda, özellikle el ve vücut temizliği için hem kolay, hem de ekonomik çözümler sunmakta. Activex antibakteriyel sıvı sabun hassas koruma – 700 ml ürünüyle cildinizi tahrişlerden koruyabilir, yıkama sonrasında cildinize canlı ve parlak bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Aktif Koruma – 700 ml

Listemizin üçüncü sırasında, Activex antibakteriyel sıvı sabun aktif koruma – 700 ml var. Eğer lokanta, restoran veya sağlık kurumları gibi el hijyenine büyük özen göstermeniz gereken bir işte çalışıyorsanız, Activex sıvı sabun türleri içinde bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Bu gibi ortamlar için özel olarak geliştirilen aktif koruma özelliğine sahip bu ürünler, el temizliği ve hijyeni konusunda daha etkili çözümler sunmakta. Aynı zamanda sivilce ve cilt enfeksiyonlarına yol açan bakterilere karşı da etkin bir koruma sağlayan bu ürünler, dermatolojik olarak test edilmiş olup ciltte iritasyona yol açmamakta. Bununla birlikte, yaptığınız işin gereği olarak dezenfektan kullanmanız gerekiyorsa bu durumda antibakteriyel sıvı sabunlar ile yetinmemelisiniz. Çünkü bu ürünler, dezenfektanlara alternatif değildir. Activex antibakteriyel sıvı sabun aktif koruma – 700 ml ürünümüz için buradan sipariş oluşturabilirsiniz.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Nemlendiricili Koruma 1.5 L + 700 ml

Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği Activex ürünleri listemizin dördüncü sırasında, Activex antibakteriyel sıvı sabun nemlendiricili koruma 1.5 l + 700 ml var. Diğerlerinden farklı olarak bu ürünler, cildin nem dengesini korumasına büyük katkı sağlıyor. El yıkarken kullanılan suyun içeriğindeki bileşenler, hatta suyun sıcaklığı bile cildin nem dengesine zarar verebiliyor. Doğru el yıkama yöntemleri konusuna gereken özen gösterilmediğinde cilt üzerinde çatlaklar oluşabiliyor. Cilt çatlakları hem estetik yönden, hem de sağlık açısından hoş olmayan bir durumdur. Enfeksiyonlara yol açan bakteriler bu çatlaklardan kolayca vücuda girebilir. Hassas bir cilde sahipseniz ve kullandığınız ürünlerde nemlendiricilik özelliği yoksa, el temizleme kremi gibi ürünleri de ayrıca kullanmanız gerekebilir. Activex antibakteriyel sıvı sabun nemlendiricili koruma 1.5 l + 700 ml ürünümüzle ellerinizi yıkarken cildinizi nemlendirebilir, cilt çatlaklarından korunabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Activex Hassas Antibakteriyel Islak Mendil 56 Yaprak

Listemizin beşinci sırasında, Activex hassas antibakteriyel ıslak mendil 56 yaprak var. Ofiste ve evde diğer temizlik ürünlerini kullanamadığımız durumlarda genellikle ıslak mendil kullanmayı tercih ediyoruz. Günlük ofis temizliği veya işyeri temizliği söz konusu olduğunda ıslak mendiller yeterli olmayabilir. Fakat ofiste veya işyerimizde diğer temizleyicilere ulaşamadığımız durumlarda en çok el ve ağız temizliğinde ıslak mendilleri tercih ediyoruz. Islak mendil fiyatları tekli alımlarda biraz yüksek gibi gelse de ıslak mendil toptan alımlarda daha ekonomik hale gelebilmekte. Piyasada bulunan en ucuz ıslak mendil türleri ise ofiste temizlik için yeterli olmayacağı gibi, enfeksiyonlara karşı etkin koruma sağlamayabilir ve cilde zarar verebilir. Activex hassas antibakteriyel ıslak mendil 56 yaprak ürünümüzü ofis çekmecesi veya çantanızda bulundurursanız, diğer temizlik ürünlerine ulaşamadığınız durumlarda temizlik ve hijyen konusunda daha etkin sonuçlar alabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Activex ürünlerini buradan inceleyebilir, Activex ıslak mendil ve Activex sıvı sabun fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Sitemizde kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir