Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da burçlara göre hediye önerileri yazı dizimiz tüm hızıyla devam ediyor efendim. Yazı dizimizde bugün, akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunu ele alacağız.

Akrep burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz akrep burcundan bahsedelim. Akrep burcunun en dikkat çeken özellikleri, karizmatik bir kişiliğe sahip olmaları, her işi en iyi şekilde yapmak istemeleri ve işlerine büyük bir bağlılık duymalarıdır. Karizmatik kişilikleri, çevrelerinde etkileyicilik özelliklerini arttırır. İş yönetimi ve organizasyon konusunda çok başarılı olan akrepler, hiçbir zaman vasatlarla yetinmez. Her şeyin en iyisini, en güzelini yapmak isterler. Karizmatik kişilikleri sayesinde, kendilerini kolayca kabul ettirirler. Kendi isteklerini başkalarının istekleriyle birleştirmede yüksek bir başarı gösterirler.

Akreplerin dikkat çeken bir diğer özelliği, duygu ve düşünce dünyalarının oldukça zengin olmasıdır. Başkalarıyla kolay empati kurarlar, kavrayış yetenekleri ve sorun çözme becerileri yüksektir. Aynı zamanda da liderlik vasfına sahip akrepler, yalan ve yapmacık sözlere ve davranışlara hiç tahammül gösteremez. Yalan ve yapmacık şeylerle akreplerin karşısına çıkarsanız, bunu kolayca anlarlar. İsteklerini gerçekleştirmelerini engelleyen durumlar karşısında yaratıcı çözüm yolları geliştirirler.

Bununla birlikte akrepler, dostluklara büyük değer verir ve çok güzel sır tutar. Onlarla her şeyinizi konuşabilirsiniz, çok güzel fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Duygusal gelgitleri yoktur, ilişkilerinde ölçülü olmaya özen gösterirler. Ve özgürlüklerine çok değer verirler. Baskı altına alınmaktan ve yaratıcılıklarının engellenmesinden hiç hoşlanmazlar. Sorumluluk duyguları yüksektir. Entelektüel bir burç olan akrep burcu, okumaya ve güzel sanatlara karşı büyük bir ilgi duyar.

Akrep Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Akrep burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Akrepler için hediye seçerken, karizmatik ve entelektüel kişiliklerini ve mükemmeliyetçilik özelliklerini öne çıkartan hediyeleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz. Fakat, bu ürünlerin aynı zamanda da abartıdan uzak olmasını tavsiye ederiz. Renk seçiminde ise siyah ve kırmızı renklerini ilk sırada değerlendirebilirsiniz.

Duvar Rafları ve Kitaplıklar

Okumayı çok seven akrepler, çalışma ortamlarında düzen sağlamaya çok önem verir. Duvar rafları, sunduğu ekonomik ve pratik çözümlerden dolayı ofislerde en sık kullanılan araçlar arasında. Aynı zamanda da ofis duvar dekorasyonunu tamamlayan bu ürünler, duvara kolayca monte edilerek hem kitaplar, hem de dekoratif objeler için kullanışlı bir zemin oluşturmakta.

Örneğin, Fuji duvar rafı akrepler için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Siyah ve kırmızı renkleri, akreplerin renk tercihlerine uygun. 18 mm kalınlığında 1. sınıf suntalem kaplama bu ürünlerin köşeleri 0.4 mm PVC bant kaplı. Basit el aletleriyle kolayca kurulumu yapılabilen bu ürünler 2 yıl garantili. 

Bu bağlamda Minar Three Box kırmızı duvar rafı da akrepler için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Hızlı ve hatasız bir kurulum içi parçaların üzerinde kurulum şemasıyla uyumlu parça numaraları mevcut. 2 yıl garantili bu ürünler de 18 mm kalınlığında 1. sınıf suntalem kaplama, köşelerde ise 0.4 mm PVC bant var. 

Kitaplık içinse önerimiz Minar hope kitaplık. 158 x 120 x 22 cm ölçülerinde olan bu ürünler de yine kolay kurulum özelliğine sahip.  

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri önerileri Ofix Blog'da...

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için duvar rafları ve kitaplıklar konusunda kararınız henüz netleşmediyse, Ofix.com‘da satışını yapmakta olduğumuz diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kesonlar ve Askılar

Analitik yetenekleri ve sorun çözme becerileri oldukça yüksek olan akrepler, yaptıkları işleri kayıt altına almaya büyük özen gösterir. Arşivcilik özellikleri güçlü olan akrepler, çalışma ortamlarında düzen sağlamaya ve bu düzeni korumaya çok önem verirler. Ayrıca, karizmatik kişilik özelliklerini çalışma ortamlarında da yansıtmak isterler. Kullandıkları ofis mobilyalarının yalnızca işlevsel özelliklerine değil, aynı zamanda estetik özelliklerine de değer verirler.

Bu bağlamda kesonlar, akrepler için çok güzel bir ofis hediyesi olabilir. Özellikle de siyah renkli olanlarını değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Mismetal Ral model iki çekmeceli keson iyi bir seçim olabilir. 40 x 50 x 52 cm ölçüsünde olan bu ürünler, yüksek kalite elektrostatik toz boyayla boyalı ve merkezi kilit sistemine sahip. 

Daha büyük bir keson almak isterseniz, Mismetal Ral model dört çekmeceli keson iyi bir seçim olabilir. 4 çekmeceli bu ürünler, kendinden kulplu ve yine yüksek kalite elektrostatik toz boyayla boyalı. 

Askılık içinse Eko siyah askılık güzel bir seçim olabilir. 175 cm yüksekliğinde bu ürünler, plastik kaplı 10 bölmeye sahip. 

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için ofis mobilyaları konusunda kararınız henüz netleşmediyse, Ofix.com‘da satışını yapmakta olduğumuz diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. 

Çalışma Koltukları

İşlerine son derece bağlı olan akrepler, ofiste geçirdikleri sürenin rahat ve keyifli olmasına çok önem verir. Üstelik, karizmatik kişilik özelliklerine uygun çalışma koltukları çok hoşlarına gider. Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda çalışma koltuklarını tercih ederseniz, online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam etmekte olan Laressa Koltuklarda Fırsat! kampanyamızdan yararlanabilirsiniz. 

Örneğin, Laressa Swan 09 yönetici/personel koltuğu güzel bir ofis hediyesi olabilir. Oturma ve sırt kısmı poliüretan dökme sünger olan siyah renkli bu ürünler suni deri döşemeye sahip. Sağlam alüminyum yıldız ayaklı bu ürünler, 360 derece dönebilmekte. 

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri önerileri Ofix Blog'da...

Bu bağlamda bir diğer önerimiz de Laressa Lorin 07 personel koltuğu. Özel tilt mekanizması sayesinde bu ürünlerin sırt kısmı, kullanıcının isteğine göre ayarlanabilmekte. Alttaki topuz kısmı ise kullanıcının kilosuna göre yatış yumuşaklığını ayarlamakta. 

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri önerileri Ofix Blog'da...

Notebook Çantaları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi akrepler, işlerine son derece bağlıdır. Hatta, işkolik oldukları da söylenebilir. Notebooklarını yanlarında taşımayı tercih ettikleri gibi, önemli dosya ve evraklarını da yanlarında taşımayı tercih ederler. Bu bakımdan, notebook çantaları da yine, akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir.

Örneğin, Samsonite Guard 88U-09-002 notebook çantası güzel bir hediye olabilir. 43.5 x 30.5 x 11.5 cm ölçüsündeki bu ürünler, 16 inçe kadar notebook taşımanın yanı sıra dosya ve evraklar için de uygun. 

Eğer sırt çantası şeklinde bir notebook çantası almayı düşünüyorsanız, Samsonite Guard 88U-09-006 notebook sırt çantası doğru bir seçim olabilir. İş için kullanıma uygun şık tasarımı ve neopren malzemeden yapılan yumuşak taşıma kolu çok güzel. 

Akrep burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için notebook çantaları konusunda kararınız henüz netleşmediyse, Ofix.com‘da satışını yapmakta olduğumuz diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir