Anneler Günü İçin Alınabilecek En Güzel 10 Ofis Hediyesi

Anneler Günü‘ne fazla bir şey kalmadı efendim. Aslına bakarsanız, hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annemizi bu özel günde sevindirmek için güzel bir söz yeterli. Fakat, yıl içinde çokça ihmal ettiğimiz annemizi bu özel günde mutlu edecek bir hediyeyle gönlünü alabilir, ona sevgimizi ifade edebiliriz. Anneniz eğer günün büyük bir bölümünü ofiste geçiriyorsa, belli bir ihtiyacını karşılayan bir ofis hediyesi aldığınızda çok hoşuna gidecek ve her kullandığında sizi hatırlayacaktır. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri konusunda bazı önerilerde bulunacağız.

Elektrikli Mutfak ve Ofis Aletleri

Ofis ortamı içinde gereksiz emek ve zaman kaybından kurtaran ürünlerin başında elektrikli mutfak ve ofis aletleri geliyor. İsteklerimizi hızlıca karşılamamızı ve yaptığımız işlere yoğunlaşmamızı sağlayan bu ürünler, ofis ortamında enerjimizi yükseltiyor, keyfimize keyif katıyor. Örneğin su ısıtıcıları, Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde ilk sırada değerlendirilebilir. Ayrıca çay kahve makineleri, tost makineleri, su sebilleri ve elektrikli süpürgeler de bu bağlamda değerlendirilebilir. Daha somut olarak, Stilevs Kays IS-1798 su ısıtıcısı güzel bir ofis hediyesi olabilir. 1.7 litre hacminde bu ürünler, paslanmaz gizli rezistansa ve özel kireç filtresine sahip.

Ergonomi Destek Ürünleri

Masa başı işlerde çalışan ve gün boyunca çok az hareket eden ofis çalışanları sırt, bacak, kol ve eklem bölgelerinde çeşitli ağrılarla karşılaşabilmekte. Bu ağrılar karşısında etkin çözümler sunan ergonomi destek ürünleri, annelerin ofiste geçirdiği sürenin kalitesini yükseltecektir. Örneğin, Tenex T-208 notebook yükseltici, güzel bir ofis hediyesi olabilir. 37 x 31 x 8.5 cm ölçülerinde olan bu ürünler, kaliteli plastikten üretilmekte ve ısınmayı önleyen hava kanalları ile kaymayı önleyen stabilizasyon kenara sahip. Bu bağlamda ayrıca, bel ve boyun destek ürünleri ile el ve ayak destek ürünlerini de Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz.

Masaüstü Organizerler

Ofis masalarında düzen sağlamak konusunda pratik çözümler sunan masaüstü organizerler, gün içinde en sık kullanılan ofis araç ve gereçlerinin görüntü kirliliği yaratmasını önlüyor. İhtiyacımız olduğunda bu araçlara hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmamızı sağlayan bu ürünler, ofis işlerimiz sırasında büyük kolaylıklar sağlıyor. Masaüstü organizerleri set şeklinde alırsanız, renk uyumsuzluğu gibi sorunların oluşmasını önleyebilirsiniz. Bu bağlamda örneğin, Globox fırsat paketi güzel bir ofis hediyesi olabilir. Paketimizin içinde metal perfore 3’lü evrak rafı, 10 litre tam delikli metal çöp kovası, metal magazinlik, metal perfore 3’lü masa seti, 10 adet tükenmez kalem, spiralli masa kalemi, yapışkanlı not kağıdı, kutulu küp bloknot yer almakta.

Dekorasyon Ürünleri

Ofis çalışanları için ofis yalnızca işyeri değil, aynı zamanda da yaşam alanı. Ofiste geçirilen zamanın niteliğini yükseltmek, dekorasyon tercihleriyle yakından ilişkili. Ofis ortamına renk katan, kendi kişilik özelliklerini yansıtan dekorasyon ürünleriyle ofis çalışanları, motivasyon ve iş verimliliklerini arttırıp daha başarılı olabilirler. Dekorasyon ürünleri içinde örneğin, Galaxy Premium duvar saati güzel bir ofis hediyesi olabilir. Kare şeklinde akrilik çerçeveli bu ürünlerde mineral cam kullanılmakta. Bu bağlamda ayrıca askılıklar, masa ve duvar saatleri ile çerçeveleri de Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Duvar Rafları

Duvar rafları, ofis ortamına hem çok hoş bir görüntü katıyor, hem de ihtiyaç halinde pek çok ofis araç gerecine ve dosya, kitap, vb. nesnelere kolay erişim imkanı sunuyor. Duvara kolayca monte edilebilen ve istenildiği zaman kolayca sökülebilen bu ürünler, çeşitli ofis aksesuar ve süsleri için de güzel bir vitrin görevi görüyor. Bu bağlamda örneğin, Minar Three Box duvar rafı güzel bir ofis hediyesi olabilir. Ceviz renkli bu ürünlerde 18 mm 1. sınıf suntalem kullanılmakta.

Oda Kokuları ve Hava Temizleyiciler

Ofis ortamında hava hızla kirlenir ve çok çabuk ağırlaşır. Ortamda ferahlık hissini yükselten ve bu yönüyle motivasyon ve iş verimine olumlu katkılar yapan oda kokuları ve hava temizleyiciler de Anneler Günü için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Örneğin, Rulopak Casmic M5 profesyonel koku makinesi bu bağlamda değerlendirilebilir. Kokulandırma kapasitesi 1000 metreküp olan bu ürünlerle 2.5 metre tavan yüksekliğine sahip 400 metrekarelik kapalı bir alanı kokulandırmak mümkün. 10, 30, 60 saniye ayarlanabilir sürekli kokulandırma özelliği ile 3, 10, 15 dakika bekleme sürelerine sahip bu ürünler 130 x 165 x 250 mm ölçüsünde.

Sunum Kumandaları

Sunum yapmak, iş hayatının ayrılmaz parçalarından biri. İyi hazırlanan ve başarıyla gerçekleştirilen sunumlar, iş hayatında çok önemli sonuçları beraberinde getirir. İşi gereği sıkça sunum yapması gereken anneler için sunum kumandaları güzel bir hediye olabilir. Örneğin, Mack MCP-189 lazer sunum kumandası Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. 200 metreye kadar ulaşan güçlü kırmızı lazer ışığına sahip bu ürünler, kalem şeklinde ergonomik bir tasarıma sahip. Metal askı klipsi sayesinde cepte kolayca taşınabiliyor, 1 adet kalem pille çalışıyor.

Veri Depolama Ürünleri

Teknolojik ürünler her geçen gün hayatımızda daha fazla yer işgal ediyor. İhtiyaç duyduğumuz dosya veya programlara kolay ve güvenilir bir erişim olanağı sunan veri depolama ürünleri, hem hayatımızı kolaylaştırıyor, hem de önemli verilerimizi güven altına alıyor. Bu bağlamda örneğin, Sandisk 64 GB USB bellek SDCZ600-064G-G35 güzel bir ofis hediyesi olabilir. USB 3.0 bağlantı arayüzüne sahip bu ürünler, yaptıkları işlerin bir örneğini yanlarında taşımak isteyen anneler için güzel bir ofis hediyesi olabilir.

Bluetooth Kulaklık

Ofiste çalışırken müzik dinlemek, yapılan işe yoğunlaşmaya yardımcı oluyor ve yaratıcılığın açığa çıkmasına katkı sağlıyor. Ofiste müzik dinlemeyi seven anneler için Samsung EO-BG920BFE Level U bluetooth kulaklık güzel bir ofis hediyesi olabilir. Altın sarısı renginde bu ürünler 2 yıl garantili.

Notebook Çantası

İşi gereği notebookunu yanında taşıması gereken ve şıklığına önem veren anneler için notebook çantaları güzel bir hediye olabilir. Örneğin, Samsonite Qibyte notebook çantası Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. 45 x 32 x 12 cm ölçüsünde, 14.5 litre hacminde, 0.7 kg ağırlığında antrasit renkli bu ürünlerle 17.3 inçe kadar notebooklar taşınabilmekte.

Anneler Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri Ofix.com’da!

Online ofis marketiniz Ofix.com, her yıl olduğu gibi bu yıl da Anneler Günü için en güzel ofis hediyelerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatı sunuyor. Sitemizde birbirinden güzel elektrikli mutfak ve ofis aletleri, ergonomi destek ürünleri, masaüstü organizerler, dekorasyon ürünleri, duvar rafları, oda kokuları ve hava temizleyiciler, sunum kumandaları, veri depolama ürünleri, bluetooth kulaklıklar ve notebook çantalarını güzel bir Anneler Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir