Aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Zaman ne kadar hızlı geçiyor, öyle değil mi efendim!?… Yeni bir yılı karşılamaya hazırlandığımız bu zaman diliminde, bir taraftan yıllık bilanço analizlerimizi tamamlamaya çalışıyor, bir taraftan da yeni yıl hedeflerimizi yükseltmeye çalışıyoruz. Yılbaşına sayılı günler kalmışken, bir taraftan da şirket eğlencesi için hazırlıklarımızı hızlandırıyoruz ve ofis arkadaşlarımıza hangi hediyeleri alabileceğimizi düşünüyoruz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bir süredir devam etmekte olan burçlara göre hediye önerileri yazı dizimiz, ofis hediyesi tercihlerinize ışık tutacaktır. Yazı dizimize bugün, aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusuyla devam ediyoruz.

Aslan burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz aslan burcundan bahsedelim. Aslan burcunun en dikkat çeken özellikleri yaratıcı, işine bağlı ve zor beğenen kişiler olmalarıdır. Kendilerini doğuştan lider gören aslanlar, yüksek bir irade gücüne sahiptir. Bir kez karar verdikleri bir konuda çok zor geri adım atarlar. İsteklerini gerçekleştirmek için çevrelerindeki insanları harekete geçirmede büyük bir başarı gösterirler.

Aslanların bir diğer özelliği, kendilerini eşsiz insanlar olarak görmeleridir. Bulundukları ortamlarda tüm dikkatleri üzerlerine çekmek isterler, gurur ve özgüven duyguları çok yüksektir. Kendilerine hayranlık duyulmasından büyük keyif alan aslanlar, dış görünüşlerine çok özen gösterirler. Kıyafetleri ve aksesuarlarının hem çok şık, hem de büyük markalardan olmasını tercih ederler.

Aslan burcu ayrıca, ayrıntılara çok dikkat eder ve başarılarıyla övünmeyi pek sever. Bu özellikleri nedeniyle kimi zaman küstah ve kendini beğenmiş kişiler olarak değerlendirilirler. Fakat, duygularını kontrol altında tutmayı başarırlar ve en zor anlarda bile olgun davranışlar sergilerler. Patron ve iş arkadaşları tarafından örnek gösterilmek çok hoşlarına gider. Yönetim basamaklarını hızlıca tırmanmak ve ulaşabilecekleri en üst konuma yerleşmek isterler.

Aslan burcu zor beğenen bir burç olduğu için, aslanlara hediye seçmekte zorlanabilirsiniz. Zor beğenmelerinin esas nedeni, ürünlerin işlevselliğinden ziyade karşı taraf üzerinde yaratacağı etkiye daha fazla önem vermeleridir. Başka deyişle aslanlar, gösterişi pek sever. Liderlik ve asalet duyguları güçlü olan aslanlara alınabilecek ofis hediyeleri konusunda seçim yaparken, kaliteli markaları ve lüks ürünleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz.

Aslan Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Aslan burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Bu arada, hediye verme şeklinize de dikkat etmenizi öneririz. Çünkü aslanlar, kendilerine verilen değeri çok küçük detaylardan anlamaya çalışır. Bu yüzden, hediyenizin kutusundan kağıdına ve hatta, hediye kartını yapıştırma şeklinize kadar her şeye dikkat edeceklerdir. Aslanlara hediye verirken, özensizce hazırlanmış bir paket yerine, titizce ve güzel bir şekilde hazırlanmış bir hediye paketi tercih etmelisiniz.

Yazıcı ve Tarayıcılar

Elektronik araçları kullanmayı pek seven aslan burcu, kalite ve lüks konusundaki önceliklerini ofis elektroniği alanında sergilemeye özen gösterir. Hediye bütçeniz uygunsa, Epson L6190 çok fonksiyonlu renkli tanklı yazıcı iyi bir ofis hediyesi olabilir. Hem yazıcı, hem tarayıcı, hem kopyalama, hem de faks özelliğine sahip bu ürünler, 6.1 cm LCD ekrana ve çift taraflı baskı yapabilme özelliğine sahip. 

Hediye bütçeniz eğer orta halliceyse, Xerox Phaser 6020V BI Wifi renkli yazıcı iyi bir ofis hediyesi olabilir. Baskı hızı dakikada 12 sayfayı bulan bu ürünlerin aylık baskı kapasitesi 30 bin sayfa. Baskı çözünürlüğü ise 1200 x 2400 dpi.

Eğer daha düşük bir bütçeniz varsa ve aslanların kalite ve lüks tutkusuna uygun bir ofis hediyesi arıyorsanız, bunun da bir çözümü var. Iriscan Mouse 2 mouse tarayıcı iyi bir seçim olabilir. 3 PPM tarama hızına, 300 dpi optik çözünürlüğe sahip bu ürünler, buluta aktarım özelliğine sahip. 

Aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihleriniz yazıcı ve tarayıcılardan yanaysa, Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Ofis Telefonları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, aslanlar için bir ürünün yalnızca işlevselliği yeterli değildir. Aslanların kalite ve lükse olan merakı, en sıradan gibi görünen ürünlere bile yansımakta. Ofis ortamında en sık kullanılan araçlardan biri olan ofis telefonlarının en ileri modellerini, aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Gigaset SL450 GO IP Dect telefon güzel bir ofis hediyesi olabilir. 8 satır 65 K renkli TFT ekran ve eş zamanlı 2 VolP ile 1 analog hat görüşmesi imkanına sahip bu ürünler, 6 el cihazına kadar destek sağlamakta. 

Marka tercihiniz Philips ise ve ofis telefonlarının alışılmış renklerinin dışında bir ofis hediyesi arıyorsanız, Linea Dect M3301R/38 güzel bir seçim olabilir. 1.6 inç ekrana ve 300 metre açık alan çekim mesafesine sahip bu ürünler, aslanların ofislerinde tam da istedikleri gibi etkileyici bir görüntü oluşturabilir. 

Aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihleriniz ofis telefonlarından yanaysa, Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kulaklık ve Müzik Sistemleri

Ofiste iş yaparken müzik dinlemek, pek çoğumuzun zihnini açıyor ve yaratıcılık yeteneğini en güzel şekilde sergilemesine katkı sağlıyor. Aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında Samsung EO-BG920BBE Level U Bluetooth kulaklık bu bağlamda güzel bir seçim olabilir. 

Müzik sistemleri içinse önerimiz, Philips MCM 1350 mikro müzik sistemi. CD-R/RW ve USB bağlantısına sahip bu ürünlerde FM radyo ve MP3 özelliği mevcut. 

Aslan burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda tercihleriniz ses sistemlerinden yanaysa, Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. 

Aslan burcu ayrıca, çok canlı ve enerjik bir burçtur. Spora meraklı aslanlar, ekstrem sporlara karşı doğal bir yatkınlık hisseder. Bu sporlarda gösterecekleri başarıların başkaları tarafından da beğenilmesini isterler. Eğer hediye bütçeniz uygunsa, GoPro aksiyon kameraları da yine aslanlar için güzel bir hediye olabilir. Bu ürünler hakkında faydalı bilgileri, Ofix Blog‘da daha önce yayınlamış olduğumuz GoPro aksiyon kameralarını denediniz mi? yazımızda bulabilirsiniz. 

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca hangi hediyeyi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir