Ofis Dostu Atıştırmalıklar

Ofiste çalışırken, mola anlarımızda veya toplantılarda kan şekerimiz düştüğünde kolay ve hızlı çözüm üretmek için atıştırmalıklar imdadımıza yetişiyor. Fazla tüketildiğinde kilo sorunlarına ve insülin direncinden diyabete kadar birçok hastalığa zemin hazırlayan atıştırmalıklar, dikkatli tüketildiği zaman bizi motive ediyor, yaptığımız işleri keyifli hale getirebiliyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofis dostu atıştırmalıklar hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Online ofis marketiniz Ofix.com‘da atıştırmalıkları 5 alt kategoride kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bu kategoriler tatlı atıştırmalıklar, diyet ürünler, kuruyemiş ve kuru meyveler, ikramlık ve şekerlemeler ile tuzlu atıştırmalıklar şeklinde sitemizde yer almakta. Ofis dostu atıştırmalıklar için önerilerimizi bu kategoriler içinde Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği ürünler arasından yapacağız.

Ülker Pötibör Bisküvi

Listemizin ilk sırasında, Ülker pötibör bisküvi var. Paket ağırlığı 175 gram olan bu ürünler, tatlı atıştırmalıklar kategorisinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz. İlk olarak 1944 yılında piyasaya sunulan ve o günden beri değişmeyen lezzetiyle çay ve kahve molalarında keyifle tüketilen bu ürünler, ofiste kan şekeriniz düştüğünde rahatlıkla tüketebileceğiniz ürünlerden biri. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvi

Ofis dostu atıştırmalıklar listemizin ikinci sırasında, Ülker Hanımeller Çokodamla bisküvi var. Paket ağırlığı 82 gram olan bu ürünler, tatlı atıştırmalıklar kategorimizde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ikinci ürünümüz. Ülker markasının en beğenilen ürünlerinden biri olan bu ürünler, bisküvi ile damla çikolatayı bir araya getirmekte. Ev kurabiyesi lezzetiyle tüketebileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ülker Altınbaşak Light Yulaflı Kepekli Bisküvi

Listemizin üçüncü sırasında, Ülker Altınbaşak Light yulaflı kepekli bisküvi var. Paket ağırlığı 46 gram, koli içi miktarı 24 adet olan bu ürünler, diyet ürünler kategorisinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz. Kilosuna dikkat edenler ve diyet yapanlar için özel olarak üretilen bu ürünler, lifli yapısı sayesinde hazmı kolaylaştırıyor, doğanın enerjisini ve buğday tarlalarının sağlığını ofisinize getiriyor. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülker Altınbaşak Grissini Kepekli

Ofis dostu atıştırmalıklar listemizin dördüncü sırasında, Ülker Altınbaşak grissini kepekli var. Paket ağırlığı 125 gram olan bu ürünlerin kalori, yağ ve tuzunun az olması, en önemli tercih nedenleri arasında yer almakta. Uzun süre tokluk hissi veren bu ürünleri ister çay veya kahvenizin yanında, isterseniz yemeklerde ekmek yerine tüketebilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Tadım Güneşte Kurutulmuş Kayısı

Listemizin beşinci sırasında, Tadım güneşte kurutulmuş kayısı var. Paket ağırlığı 140 gram olan bu ürünler, kuruyemiş ve kuru meyveler kategorisinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz. Atıştırmalıklar için tercihiniz kuru meyvelerden yanaysa, bu ürünleri tercih edebilir ve hem sağlığınızı, hem de formunuzu koruyabilirsiniz. Ofiste ara öğün olarak da kullanabileceğiniz bu ürünler doğal ortamda kurutulmuş olup hiçbir katkı maddesi içermemekte. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Tadım Çifte Kavrulmuş Sarı Leblebi

Ofis dostu atıştırmalıklar listemizin altıncı sırasında, Tadım çifte kavrulmuş sarı leblebi var. Paket ağırlığı 200 gram olan bu ürünler, düşük yağ oranına sahip olduğu için midede yanma hissi uyandırmamakta. Yeni nesil ambalajları sayesinde uzun süre bayatlamadan muhafaza edebileceğiniz bu ürünler, kolesterol seviyenizi dengede tutmanıza yardımcı olabilir. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Kent Topitop Şeker

Listemizin yedinci sırasında, Kent Topitop şeker var. Paket içi miktarı 8 adet olan bu ürünler, ikramlık ve şekerlemeler kategorisinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz. Limon, portakal, elma ve çilek aromalarına sahip bu ürünler, ofiste kan şekerinizi hızla yükseltecek ürünlerden biridir. Ferahlatıcı ve serinletici etkiye sahip bu ürünleri kuru ortamda ve paketleri kapalı şekilde saklamalısınız. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Olips Mentol Aromalı Bonbon Şeker

Ofis dostu atıştırmalıklar listemizin sekizinci sırasında, Olips mentol aromalı bonbon şeker var. Paket ağırlığı 1 kg olan bu ürünler, ağızda eridikçe tokluk ve ferahlık hissi vermekte. Ofis çekmecenizin yanı sıra çanta veya arabanızda da bulundurabileceğiniz bu ürünler ağız kokusunu bastırmak için de kullanılabilir. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ülker Krispi Peynirli Çubuk Kraker

Listemizin dokuzuncu sırasında, Ülker Krispi peynirli çubuk kraker var. Paket ağırlığı 54 gram, koli içi miktarı 15 adet olan bu ürünler, tuzlu atıştırmalıklar kategorisinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünümüz. Ofiste çalışırken tüketebileceğiniz bu ürünler, ellerinizi kirletmeden ve etrafa kırıntı dökmeden açlığınızı giderebilir. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Wasa Peynirli Kraker Sandviç

Ofis dostu atıştırmalıklar listemizin onuncu sırasında, Wasa peynirli kraker sandviç var. Paket ağırlığı 30 gram olan bu ürünler, tam tahıllı çavdar gevrek ekmeğin kullanışlı, cep formuna uygun hali olarak değerlendirilebilir. İki parçadan oluşan bu ürünlerin içinde peynirli özel bir karışım bulunmakta. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir