Avukatlar Günü’nüz Kutlu Olsun!

Efendim, bugün günlerden 5 Nisan Avukatlar Günü. Öncelikle tüm avukatların bu değerli ve anlamlı gününü tüm Ofix.com ekibi olarak kutluyoruz. Temel insan haklarından biri olan savunma hakkının en doğru şekilde kullanılabilmesi için avukatlık mesleğine büyük sorumluluklar düşüyor. Görevlerini yerine getirirken avukatların karşılaştıkları sorunlar, savunma hakkının gereğince kullanılmasına ve adaletin tesis edilmesine zarar veriyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 5 Nisan Avukatlar Günü, hukukun korunması ve adaletin tesis edilmesi için avukatların ne kadar önemli bir görevi yerine getirdiklerinin anlaşılmasına vesile olacak. Bu değerli ve anlamlı günde, adaletin yapı taşlarından biri olan avukatlar için Ofix.com ekibi olarak biz de bir şeyler yapalım istedik. Hazırladığımız Avukatlar Günü’ne Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar! kampanyamızda, avukatlık bürolarında en sık kullanılan masaüstü gereçler, dosyalama ve arşivleme ürünleri, gıda ve temizlik ürünleri, kağıt ürünleri, teknolojik ürünler ile mobilya ve dekorasyon ürünlerinde % 35’e varan indirim fırsatları sunuyoruz.

Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, hem Avukatlar Günü‘ne ve avukatlık mesleğinin önemine kısaca dikkat çekeceğiz, hem de kampanyamız kapsamında bazı ürünleri tanıtacağız.

Avukatlar Günü nasıl ortaya çıktı?

Önce biraz Avukatlar Günü‘nden bahsedelim efendim. 5 Nisan 1923 tarihinde Mustafa Kemal Paşa, Ankara Barosu’nun açılışını gerçekleştirdi. Cumhuriyet’in ilanından sonra ilk defa 3 Ocak 1934 tarihinde düzenlenen Türkiye Avukatlar Birliği toplantısında bu günün anısına 5 Nisan, Avukatlar Günü olarak adlandırıldı. Bu toplantıda ayrıca, Türkiye genelinde faaliyet gösteren tüm baroların tek bir çatı altında toplanması görüşü dile getirildi ve konuya ilişkin çeşitli öneriler sunuldu.

24 yıl sonra, 5 Nisan 1958 tarihinde İzmir Ticaret Odası’nda yapılan toplantıda, Barolar Birliği’nin kuruluş çalışmalarına başlandı. Yapılan araştırmalar sırasında, ülkemizde ilk olarak İstanbul Barosu’nun 70 yıl önce yine 5 Nisan tarihinde kurulduğu anlaşıldı. Ve aynı güne isabet eden bu tarihsel olayları anmak için, 5 Nisan’ın Avukatlar Günü olması kararlaştırıldı.

Avukatlık mesleği niçin önemlidir?

Hukukun korunması ve adaletin tesis edilmesi için avukatlık mesleğinin gereği ve önemi son derece büyük. Nitekim avukatlık, gerek bireyler arasında, gerekse birey ile devlet arasında yaşanan sorunların yasalara ve hukuka uygun bir şekilde çözülmesini sağlayan çok değerli bir meslektir. Öyle ki, tarih boyunca tüm toplumlarda en saygın mesleklerden biri olarak kabul edilmiştir. Avukatlarına değer vermeyen bir toplumda hukukun korunması ve adaletin tesis edilmesi mümkün değildir.

Ofix.com’dan Avukatlar Günü’ne Özel Fırsatlar!

Ülkemizde her yıl binlerce avukat görevine başlıyor. Henüz staj dönemlerinde kullanmaya başladıkları avukatlık bürolarının hem şık, hem de kullanışlı olması çok önemli. Avukatlık bürosunu yeni kurmak isteyen veya bürosunda değişiklik yapmak isteyen avukatlar, ofis mobilyalarından ofis sarf malzemelerine varıncaya kadar tüm alışverişlerinde büyük bir titizlikle hareket ediyor. Yazımızın bu kısmında, online ofis marketiniz Ofix.com‘da yeni başlayan Avukatlar Günü’ne Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar! kampanyamız kapsamında bazı ürünlerden kısaca bahsedeceğiz.

STD Arşiv Tipi Delgeç

Avukatlık bürolarında çok sayıda belgenin dosyalanması için büyük bir özen gösterilmekte. Bu işler için masa tipi delgeçlerden farklı olarak arşiv tipi delgeçler daha uygun. Bu ürünlerle arşivleme işlemleriniz sırasında iş yükünüz büyük oranda azalacaktır. 6 mm kalınlığa kadar kağıt delme kapasitesine sahip STD arşiv tipi delgeçler, döküm metalden üretilmekte. Bu ürünlerle aynı anda 75 ile 100 sayfa arasında kağıdı delebilirsiniz. Kampanyamız kapsamında bu ürünleri % 10’luk indirim fırsatıyla sipariş verebilir, ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mahkeme Dosyası

Avukatlık bürolarında en sık kullanılan ürünlerden biri olan mahkeme dosyaları, tüm dava süreçlerinin takibi için özel olarak tasarlanmış ürünlerden biri. Ön yüzeyindeki açıklama kısımları, iş yükünü hafifletmek için oldukça kullanışlı. 1. sınıf hamurdan elde edilen bu ürünlerin paket içi miktarı 25 adet. Kampanyamız kapsamında lüks mahkeme dosyalarını % 10’luk indirim fırsatıyla sipariş verebilir, ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tecno A4 Fotokopi Kağıdı

Çıktı almak ve fotokopi çekmek, avukatlık bürolarında en sık yapılan işlerden biri. Kağıt tasarrufu sağlamak için fotokopi kağıdının iki yüzünü kullanmak gerek. Bu iş için 80 gramlık fotokopi kağıtları daha uygun. Kampanyamız kapsamında Tecno A4 fotokopi kağıtlarını % 10’luk indirim fırsatıyla sipariş verebilir, ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Canon Pixma G1400 Renkli Yazıcı

Görüntü teknolojilerinde devrim yaratan Canon markasının yazıcı ve baskı çözümleri, ofislerin en sık sipariş verdiği ürünler arasında. Ofisimizde her ne kadar dijital dönüşüm yapıp çıktılarımızın sayısını azaltmak istesek de avukatlık bürolarında her gün çok sayıda çıktı almak gerekebiliyor. Canon Pixma G1400 renkli yazıcı, dakikada 8.8 sayfa çıktı vermekte. Kartuş verimliliği ise 6-7 bin sayfayı buluyor. Kampanyamız kapsamında bu ürünleri % 20’lik indirim fırsatıyla sipariş verebilir, ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Rulopak Tuvalet Kağıdı

Hijyen ve konforu bir araya getiren Rulopak markası, ofiste hijyen konusunda etkin ve pratik çözümler sunuyor. Tuvalet hijyeninin en önemli unsurlarından biri olan tuvalet kağıtları, 120 x 96 mm ölçüsünde ve tümüyle selülozdan üretilmekte. Koli içi miktarı 72 adet olan bu ürünleri, kampanyamız kapsamında % 15’lik indirim fırsatıyla sipariş verebilir, ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir