Avukatlık Ofisleri İçin Alışveriş Listesi

Online ofis marketiniz Ofix.com, ofislerin sarf malzemesi ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal müşteri portföyüne yönelik araştırmalarla ofislerin ihtiyaçlarını belirliyor, ürün çeşitliliğini bu ihtiyaçlara göre genişletiyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, avukatlık ofisleri tarafından son 1 yıl içinde en sık sipariş verilen 10 ürünü kısaca tanıtacağız.

Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket

Listemizin ilk sırasında, Copier Bond A4 fotokopi kağıdı 80 g/m² 500 yaprak x 5 paket var. Hem kaliteli, hem de uygun fiyat avantajına sahip bu ürünler, avukatlık ofisleri tarafından en sık sipariş verilen ürünümüz. Ve-Ge firmasının bir markası olan Copier Bond, fotokopi kağıdı pazarında çok özel bir yere sahip. Ürünlerinin yüksek baskı kalitesine sahip olması, çift taraflı çekimde sorunsuz kullanılabilir olması ve toner kullanımını azaltması en önemli tercih nedenleri arasında. Copier Bond ürünleri ayrıca, tedarik zinciri yönetiminde yüksek bir farkındalık sağlayan FSC sertifikasına sahip. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Noki 4830 Eco A4 Delikli Poşet Dosya

Avukatlık ofisleri için alışveriş listemizin ikinci sırasında, Noki 4830 Eco A4 delikli poşet dosya var. Sektörde 20 yıldan uzun bir deneyime sahip olan Noki, kırtasiye sarf malzemeleri pazarında büyümeyi sürdürüyor. Ofix.com kullanıcılarının en sık sipariş verdiği ürünler içinde Noki ürünleri üst sıralarda yer almakta. Poşet dosyalar, evrak veya dokümanları delmeden dosyalama ve koruma imkanı sunan ince ve şeffaf dosyalardır. Arşivleme ihtiyaçlarına kolay ve ekonomik çözümler sunan bu ürünler sık kullanıldığı için çabuk biter ve eksikliği halinde işlerin aksamasına yol açabilir. Ofisinizde poşet dosyayı sık kullanıyorsanız, Noki kalitesine sahip bu ürünleri toplu sipariş verebilirsiniz. 45 mikron kalınlığındaki bu ürünlerin paket içi miktarı 100 adet. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Noki Plastik Klasör Geniş

Listemizin üçüncü sırasında, Noki plastik klasör geniş var. Noki markası, plastik klasörler için de oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün çeşitliliğine sahip. Avukatlık ofisleri tarafından sitemizden en sık sipariş verilen Noki geniş plastik klasörler, yaklaşık 540 sayfa kapasiteli. 28.5 x 32 x 7.5 cm ebatındaki bu ürünler PP dış kaplamaya sahip. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Listemizin dördüncü sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi var. 150 yıla yakın bir geçmişi olan Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, Türk halkının kahve tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Çiğ kahve çekirdeklerini özenle kavurup dibekte öğüterek pişirmeye hazır şekilde satışa sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, Türk kahvesinin günümüze kadar devam eden tüketim şeklinin oluşmasını sağladı. Geleneksel kahve lezzetini almanızı sağlayan bu ürünlerde en kaliteli kahve çekirdekleri özenle seçilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Selcup Karton Bardak

Avukatlık ofisleri için alışveriş listemizin beşinci sırasında, Selcup karton bardak var. Selcup markası, tekstil sektöründe 20 yıla yakın bir süredir hizmet veren bir marka. Tekstil sektöründe kazandığı deneyimleri ambalaj ve kullan-at ürünler alanında da değerlendiren Selcup, özel baskı teknikleriyle ürettiği bardaklarıyla müşteri memnuniyetini hep yüksek düzeyde tutmayı başarıyor. Kullandığı fleksografik baskı tekniği, üretimini yaptığı karton bardakların dayanıklılığını arttırıyor. Ürünleri aynı zamanda da çevre dostu. Yıldız desenli, hacmi 7 oz 180 ml, paket içi miktarı 100 adet olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Faber-Castell 1425 Tükenmez Kalemler

Listemizin altıncı sırasında, Faber-Castell 1425 tükenmez kalemler var. Faber-Castell tükenmez kalemleri avukatlık ofislerinin yanı sıra hemen her ofiste görebilirsiniz. 250 yıldan uzun bir geçmişi olan Faber-Castell‘in ürünleri, ülkemizde hemen her yaş ve meslek grubundan kullanıcı tarafından büyük ilgi görüyor. 1425 tükenmez kalemler, iğne uçlu tükenmez kalemler olarak da bilinmekte. 0.7 mm uç kalınlığına sahip bu ürünlerin mürekkebi de yine Faber-Castell kalitesine sahip. Avukatlık ofisleri en çok mavi rengini tercih ediyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Delta Zımba Teli No: 24/6

Avukatlık ofisleri için alışveriş listemizin yedinci sırasında, Delta zımba teli no: 24/6 var. 1950 yılında faaliyete başlayan Delta, günümüzde 45 ülkeye ihracat yaparak sektöründe en tanınmış markalardan biri olmayı başardı. Tümüyle yerli üretimi benimseyen Delta‘nın ürün grupları içinde zımba telleri, zımbalar, delgeçler, ataşlar, tel sökücüler öne çıkıyor. Ofisinizde çok sayıda belgeyle iş görüyorsanız bunların dağılıp kaybolmasını önlemek için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

3M Post-it 654 Yapışkanlı Not Kağıdı

Listemizin sekizinci sırasında, 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı var. Dünyaca ünlü 3M firmasının bir markası olan Post-it ile hayatımıza giren yapışkanlı not kağıtları, önemli konuları hatırlamamızı sağlıyor, ofiste renkli bir görüntü yaratıyor. Ofisinizde kullanacağınız yapışkanlı not kağıtları ile çalışma ortamınızda renkli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Avukatlık ofisleri tarafından en sık sipariş verilen 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı 76 x 76 mm ölçüsünde. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Çaykur Rize Turist Dökme Çay

Avukatlık ofisleri için alışveriş listemizin dokuzuncu sırasında, Çaykur Rize Turist dökme çay var. 1000 gramlık bu ürünler, Karadeniz bölgesinde yetişen çay yapraklarından özenle seçilmekte, damağımızda güzel tatlar bırakmakta. Ofisimizde eğer çay demleniyorsa, ilk tercihimiz genellikle dökme çaylar oluyor. Sitemizdeki verilere göre avukatlık ofisleri dökme çaylar grubunda en çok Çaykur Rize Turist dökme çayını sipariş vermekte. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Bal Küpü Küp Şekerler

Listemizin onuncu sırasında, Bal Küpü küp şekerler var. Tümüyle pancar şekeri ve arıtılmış suyla üretilen bu şekerler, 1 kg ağırlığında ve gluten içermiyor. 1992 yılında faaliyete başlayan Keskinkılıç Gıda‘nın bir markası olan Bal Küpü‘nün ürünlerinde arıtılmış suyun dışında başka bir katkı maddesi yok. Bu ürünler preslemenin ardından buharla kurutulduğu için çabuk eriyor, kullanıldıkları yüzeylerde köpük veya yağ oluşturmuyor. 1 kilogramlık paket içinde küp şeker adeti 360. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir