Babalar Günü İçin Alınabilecek En Güzel 10 Ofis Hediyesi

Babalar Günü‘ne kısa bir süre kalmışken babanıza nasıl bir hediye alacağınıza henüz karar verememiş olabilirsiniz efendim. Aslına bakarsanız, sevgiyle alınan bütün hediyeler güzel ve değerlidir. Fakat, belli bir ihtiyacı karşılayan hediyeler daha kalıcı izler bırakır ve her kullanıldığında hediye veren kişiyi hatırlatır. Babanız eğer günün büyük bir bölümünü ofiste geçiriyorsa, belli bir ihtiyacını karşılayan bir ofis hediyesi ile babanızı çok mutlu edebilirsiniz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri konusunda bazı önerilerde bulunacağız.

Sümen Takımı

Fransızca sous-main sözcüğünden dilimize geçen sümen sözcüğü, üzerinde yazı yazmaya ve arasında evrak saklamaya yarayan deri kaplı altlıkları ifade ediyor. Sümen takımları, masaüstü aksesuarlarının uyumlu görünmesini sağlar ve ofis masasını daha gösterişli kılar. İş yoğunluğuna bağlı olarak kolayca karışabilen ofis masası üzerinde düzen ve kolaylık sağlayan bu ürünlerde en çok deri veya suni deri kullanılmakta. Farklı renk ve tasarımlara sahip olan sümen takımlarında genellikle siyah ve kahverengi tercih ediliyor. Bu bağlamda örneğin, Mimaks Vip masa sümen takımı güzel bir ofis hediyesi olabilir. 7 parçadan oluşan bu ürünlerde masa sümeni, zarf açacağı, kartvizitlik, masa saati, kalemlik, takvimlik ve notluk bulunmakta.

Ergonomi Destek Ürünleri

Masa başı işlerde çalışan ve gün boyunca çok az hareket eden ofis çalışanları sırt, bacak, kol ve eklem bölgelerinde çeşitli ağrılarla karşılaşabilmekte. Ergonomi destek ürünleri, bu ağrılar karşısında etkin çözümler sunmakta. Minar markası, Sonomo notebook standı ile ofiste ergonominin sağlanmasına ve iş performansı ile verimliliğin yükselmesine büyük katkı sağlıyor. Ofix.com‘da satışına yeni başladığımız bu ürünler, 150 x 450 x 300 mm ölçüsünde ve 4 parçadan oluşmakta. Kolayca kullanıma hazır hale getirilebilen ve çok şık görünen bu ürünleri Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz.

Notebook Çantası

İşi gereği notebookunu yanında taşıması gereken ve şıklığına önem veren babalar için notebook çantaları güzel bir hediye olabilir. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek bu ürünler, notebookları dış etkenlere karşı koruduğu gibi, önemli belge ve diğer ihtiyaçlarımızı taşımak için de pratik çözümler sunmakta. Bu bağlamda örneğin, Samsonite Qibyte notebook sırt çantası güzel bir hediye olabilir. Hafif, esnek ve dayanıklı kumaş yapısı ile çift tonlu zengin görünümlü dış yüzeye sahip bu ürünler, 34 x 50.5 x 23 cm ölçüsünde. Ön kısmında iki adet yatay organizasyon bölümü ve arka kısmında çekçekli çantalara entegre edilmesine imkan tanıyan özel bir kısım var. Hacmi 24.5 litre, ağırlığı ise 0.9 kg.

Veri Depolama Ürünleri

Ofis ortamında veri depolama ve taşıma konusunda pratik çözümler sunan bu ürünler, teknolojiye ilgi duyan babalar için iyi bir hediye olabilir. İhtiyaç duyulan dosya ve programlara kolay ve güvenilir erişim olanağı sunan veri depolama ürünleri, hem ofiste işleri kolaylaştırıyor, hem de önemli verileri güven altına alıyor. Bu bağlamda örneğin, Sandisk 64 GB USB bellek SDCZ600-064G-G35 güzel bir ofis hediyesi olabilir. USB 3.0 bağlantı arayüzüne sahip bu ürünlerde bellek kapasitesi 64 GB. Windows ve Mac işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan ve koruyucu yazılıma sahip bu ürünleri de Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz.

Sunum Kumandaları

İşi gereği sıkça sunum yapan babalar için sunum kumandası güzel bir hediye olabilir. Sunum sırasında tek bir noktaya bağlı kalmaktan kurtaran ve sunum yapan kişinin hareket sahasını genişleten bu ürünlerde gelişmiş işaretleme sistemleri yer almakta. Sunum kumandaları ile ekrandaki içeriği büyütmek, videoları oynatmak ve bağlantıları açmak mümkün. Bu bağlamda örneğin, Mack MCP-189 lazer sunum kumandası Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. 200 metreye kadar ulaşan güçlü kırmızı lazer ışığına sahip bu ürünlerde ergonomik bir tasarım var. Metal askı klipsi sayesinde cepte kolayca taşınabilen bu ürünler, 1 adet kalem pille çalışıyor.

Taşınabilir Şarj Cihazları

Taşınabilir şarj cihazları, priz bulunmayan ortamlarda veya hareket halindeyken şarj ihtiyacına pratik çözüm sunuyor. Seyahati çok seven ve telefonda uzun görüşmeler yapan babalar için bu ürünleri de hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Bu bağlamda örneğin, Samsung EB-PG850 taşınabilir şarj cihazı güzel bir seçim olabilir. 8400 mAh harici şarj ünitesi özellikle de uzun seyahatler için çok kullanışlı. Bu ürünlerle cep telefonları şarj edilebileceği gibi, tabletler de şarj edilebiliyor.

Kesintisiz Güç Kaynakları

Elektrik kesintileri iş hayatımıza sekte vuran konuların başında geliyor. Kesintisiz güç kaynakları, elektrik kesintilerine karşı iyi bir önlem olduğu gibi, şebekede oluşan ani değişiklikler nedeniyle elektronik cihazların zarar görmesini de engellemekte. Ofiste oluşabilecek ani bir elektrik kesintisi nedeniyle babanızın işlerinin aksamasını önleyecek kesintisiz güç kaynaklarını da Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz. Bu bağlamda örneğin, Necron SP 1000 VA 1/1 interactive güç kaynağı güzel bir seçim olabilir. 3 adet schuko prize sahip bu ürünler, 125 x 320 x 220 cm boyutunda ve 11.2 kg ağırlığında.

Vantilatörler

Sıcak yaz günleri yaklaşmak üzere. Ofiste sıcaktan bunaldığımız anlarda imdadımıza yetişen vantilatörler, serinleme ihtiyacımıza hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Hem fiyatlarının uygun, hem de kolay taşınabilir olmasından dolayı vantilatörlere ilgi yaz aylarında artıyor. Ayrıca bakım ve temizliklerinin klimalara oranla daha kolay olması da bu ürünlerin en önemli tercih nedenleri arasında. Bu bağlamda örneğin, Raks SF 16 STN zaman ayarlı ayaklı vantilatör Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirilebilir. 60 Watt gücünde 40 cm yüksekliğindeki bu ürünlerde 2 saat zaman ayarı ve 3 farklı hız ayarı mevcut. 5 kanatlı pervanesi 2 yöne salınım yapabiliyor.

Müzik Sistemleri

Ofiste çalışırken motivasyonu yükselten ve yapılan işe odaklanmayı sağlayan konuların başında müzik dinlemek geliyor. Nitekim birçok insan, ofiste müzik dinleyerek zihinlerini açabiliyor ve daha yaratıcı işler yapabiliyor. Babanız eğer ofiste müzik dinlemeyi seviyorsa, Philips MCM 1350 mikro müzik sistemini Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri içinde değerlendirebilirsiniz. CD-R/RW ve USB bağlantısına sahip bu ürünlerde FM radyo ve MP3 desteği mevcut.

Duvar Rafları

Çalışma ortamlarında düzene çok önem veren babalar için duvar rafları güzel bir ofis hediyesi olabilir. Sunduğu kolay ve ekonomik çözümlerden dolayı ofislerin en gözde araçlarından biri olan duvar rafları, aynı zamanda da dekorasyonu tamamlamak gibi bir özelliğe sahip. Duvara kolayca monte edilebilen bu ürünler hem dosya ve kitaplar, hem de dekoratif objeler için son derece kullanışlı. Bu bağlamda örneğin, Adore Noce dekoratif duvar rafı güzel bir seçim olabilir. 120 x 25 x 20 cm ölçüsündeki bu ürünler, doğal ahşap dokuya sahip. Nemli bir bezle kolayca temizlenen bu ürünlerde FSC uyumlu ham maddeler kullanılmakta.

Babalar Günü için alınabilecek en güzel ofis hediyeleri Ofix.com’da!

Online ofis marketiniz Ofix.com, her yıl olduğu gibi bu yıl da Babalar Günü için en güzel ofis hediyelerine uygun fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatı sunuyor. Sitemizde birbirinden güzel sümen takımları, ergonomi destek ürünleri, notebook çantaları, veri depolama ürünleri, sunum kumandaları, taşınabilir şarj cihazları, kesintisiz güç kaynakları, vantilatörler, müzik sistemleri ve duvar raflarını güzel bir Babalar Günü hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir