Balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Acı tatlı pek çok anıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz… Geçen yıl belirlediğimiz hedefleri tutturmuşsak, keyfimize diyecek yoktur. Fakat tutturamadıysak, 2018’de bizi daha sıkı bir iş temposu bekliyor demektir. Yeni olan her şey, insanda daha yüksek bir motivasyon yaratıyor. Kendimizi yenilediğimiz gibi, umutlarımızı da yeniliyoruz. Dileriz 2018 yılı, tüm hedeflerimizi başarıyla gerçekleştirdiğimiz bir yıl olur… Online alışveriş rehberiniz Ofix Blog‘da 2017 yılının bu son yazısında, burçlara göre hediye önerileri yazı dizimizin de sonuna geldik. Bu son yazıda, balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunu ele alacağız.

Balık burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz balık burcundan bahsedelim. Balık burcunun en dikkat çeken özellikleri iletişime açık, uyumlu ve yüksek bir kavrayış gücüne sahip olmalarıdır. Balıkların önyargıları yoktur, empati yetenekleri yüksektir. Kendi fikir ve düşüncelerini empoze etmeye kalkışmazlar. Karşı tarafın ne düşündüğünü, ne hissettiğini anlamaya çalışırlar. Bir konuda herhangi bir yanlışla karşılaştıklarında, hemen düzeltmek isterler. Fakat, kendilerini ortaya atıp öne çıkmak istemezler. Sorunların çözümünde ortaklaşa hareket etmek balıklar için çok önemlidir.

Bununla birlikte balık burcu, dış etkenlerden kolay etkilenen bir burçtur. En küçük bir olumsuzluk, balıklar üzerinde hemen etkide bulunur. Fakat, başkaları üzerindeki olumlu imajlarını korumaya da özen gösterirler. Fevri hareketlerden sakınırlar, çevrelerinden gelebilecek tepkileri çok önemserler. Duygu ve düşünce dünyaları oldukça zengindir, sosyal ilişkilere çok değer verirler. Her anı onların gözünde çok değerlidir. Anı defterleri veya günlükler balıkların sevdiği araçlardır.

Balık burcu ayrıca, ince zevklere sahiptir. Hayal kurmayı sever, güzel sanatlara meraklıdır, dış görünüşüne çok özen gösterir. Balıklar için bir işin kusursuz olması, tüm detaylarıyla kusursuz olması demektir. En önemsiz gibi görünen konulara bile büyük özen gösterirler. Bu özenin kendilerini daha başarılı ve özel kılacağını düşünürler. Çalışırken müzik dinlemek de çok hoşlarına gider.

Balık Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Balık burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Balık burcu için ofis hediyesi seçerken, yüksek bir bütçeye ihtiyacınız yok. Küçük ve zarif, kullanışlı ve dayanıklı ürünler balıklar için güzel bir ofis hediyesi olabilir.

Temos, Matara ve Muglar

Isı yalıtımı konusunda pratik çözümler sunan termoslar, yaz kış kolayca kullanabileceğimiz ürünlerdir. Ofis ortamında sıcak içecek tüketiminde önemli kolaylıklar sunan termoslar, güzel bir ofis hediyesi olabilir. Örneğin, Narin çelik termos balık burcu için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Paslanmaz çelikten üretilen bu termoslar, 2 litre hacimde ve içeceklerin sıcaklığını uzun süre korumakta. 

Matara içinse Dolphin TRM-K-655 çelik matara güzel bir seçim olabilir. Hem sıcak, hem de soğuk içecekler için kullanılabilecek bu ürünler, 330 ml hacminde. Özel dış yapısı, sıvının dışarıya sızmasını engelliyor. 

Mug içinse önerimiz Güral Elite mug kupa bardak 12’li paket. Güral kalitesini taşıyan bu ürünler, ofiste sıcak içecek tüketimine çok güzel bir nitelik kazandıracaktır. 

Fotoğraf Kağıtları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi balıklar, sosyal ilişkilere çok değer verirler ve her anıyı değerli bulurlar. Ve özel anlarını fotoğraflarla kayıt altına almak, balıklar için çok yaygın bir davranıştır. Bu bağlamda, snapshot fotoğraf kağıtları balıklar için güzel bir hediye olabilir. Bu ürünler zengin ve canlı renkleriyle fotoğrafları kalıcı hale getiriyor. Fotoğraflar anında kuruduğu için, yüzeyde herhangi bir yayılma oluşmuyor.

Fotoğraf kağıtları konusunda HP Q8008A fotoğraf kağıtları güzel bir seçim olabilir. Paket içi miktarı 60 yaprak olan bu ürünler, 10 x 15 cm ölçüsünde. Yazdırma malzemesi ağırlığı ise 250 g/m². 

Daha profesyonelce çekimler içinse Rovi Premium A3 fotoğraf kağıdı iyi bir seçim olabilir. 300 gram parlak 50 yapraktan oluşan bu ürünler, tamamen su içine atılsa dahi yumuşama yapmıyor. 9600 dpi çözünürlük desteğine ve mükemmel bir renk yansımasına sahip bu ürünler, tek ve çift yönlü yazıcılarda sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. 

Daha büyük boy fotoğraf çıktıları ve afişler içinse Umur Plotter kağıdı iyi bir seçim olabilir. 45 cm x 50 m ölçüsünde olan bu ürünler, büyük boy fotoğraf çıktılarının yanı sıra mimari çizimler için de oldukça kullanışlı. 

Balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz fotoğraf kağıtlarından yanaysa, online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer fotoğraf kağıtlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Oda Kokuları ve Hava Temizleyiciler

Dedik ya, balık burcu için ofis hediyesi alırken yüksek bir bütçeye ihtiyacınız yok. Oda kokuları ve hava temizleyiciler de onlar için iyi bir hediye olabilir. Bu ürünler, soğuk kış aylarında ofis havasında istenilen değişimi sağlamakta. Örneğin, Glade otomatik koku makinesi ve oda kokusu, balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Motivasyon ve iş verimliliğini arttıran bu ürünlerin spreyleri 60 gün kadar etkili. 

Hava temizleyiciler içinse Discover hava temizleyici sihirli küre, güzel bir ofis hediyesi olabilir. Ofis ortamında oluşan kötü havayı temizleyen ve sağlıklı oksijen almayı sağlayan bu ürünler 2 yıl garantili. 

Balık burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz oda kokuları ve hava temizleyicilerden yanaysa, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Kulaklık ve Müzik Sistemleri

Ofiste iş yaparken müzik dinlemek, pek çoğumuzu olduğu gibi balıkları da mutlu eden bir şeydir. Müzik çünkü, dikkatin belirli bir konuya odaklanmasına büyük katkı sağlıyor. Fakat, söz konusu balıklar olduğunda, bu konuda da yüksek bir bütçeye ihtiyacınız yok.

Örneğin, Philips SHE3595 kulakiçi kulaklık güzel bir seçim olabilir. Bu ürünlerin kulağa tam oturan ergonomik yapısı, kulakta herhangi bir rahatsızlık oluşturmaksızın uzun süre müzik dinlemeyi mümkün kılıyor. 

Müzik seti içinse Philips AZ100B/12 taşınabilir müzik seti güzel bir seçim olabilir. 2 hoparlöre ve 3.5 mm stereo hat girişine sahip bu ürünler, 212 x 131 x 245 mm ölçülerinde ve 1.1 kg ağırlığında. 

Mutlu İşler, Huzurlu Ofisler…

Yeni yıla fazla bir şey kalmadı. Ofix.com‘da yıl sonuna özel kampanyalarımızda da son günlere yaklaştık. Yeni yılda ofisinizde yenilenme sağlamak için bu fırsatları kaçırmayın deriz…

Devam eden kampanyalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir