Bayram tatilinde nereye gideceksiniz?

Merhaba sevgili beyaz yakalılar! Sabırsızlıkla beklediğiniz bayram tatili işte geldi çattı. Öncelikle tüm Ofix.com ekibi olarak Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutluyoruz. Bayram tatilini yıllık izniyle birleştirmeyi başaran şanslı insanlardansanız, sizi uzunca bir tatil bekliyor demektir. Birleştiremediyseniz de olsun, 9 günlük tatil de gayet güzel. Tatil atmosferine çoktan girmiş bulunan Ofixboy kardeşiniz bendeniz, bugünkü yazımda sizlere tatil için 3 yer önereceğim. 

Didim – Aydın  

Bence Didim, benzeri Ege beldeleri kadar meşhur olmamış olsa da denizi, koyları ve doğal güzellikleriyle Çeşme’yi de Bodrum’u da geride bırakır! Hem huzurlu, hem de hesaplı bir mavi tur için Didim Altınkum’dan başlayabilirsiniz. 

Sığacık – İzmir 

Sığacık da bence yine Çeşme veya Bodrum’u birçok açıdan geride bırakacak güzel bir alternatif. Seferihisar ilçesindeki bu sakin belde “Yazın bu zamanlarını beach club’larda geçireyim, geceleri capcanlı mekanlarda takılayım!”‘ diyenler için değil, huzurlu ve sessiz biçimde balığını yemek, yerel yemeklerin tadına bakmak, mimarinin keyfine varmak, bunaldığında Teos Plajı’nda denize girmek isteyenler için…

Gökçeada – Çanakkale

Elbette Gökçeada! Hem İstanbul’a yakın, hem de olabildiğine hesaplı! Gökçeada’nın ne kadar güzel olduğundan bahsetmeme gerek yok bile! 

Hepinize iyi bayramlar, iyi tatiller diliyorum. 

Ofixboy…

İlgili yazılar

  1. Greg Wilshere

    bu blog çok ilginç görünüyor. Bu bilgileri paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Bu bilgileri meslektaşlarımla memnuniyetle paylaşacağım

  2. Adana oto kiralama

    Adana’da bayram tatilleri genellikle göçebe olarak gelmiş bir toplumdan oluştuğu için memlekete gidilir ve gelinir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir