Bayramsa, o halde bayram temizliği!

Bayrama kısa bir süre kaldı sevgili beyaz yakalılar. Bugünkü yazım, Anadolu topraklarında en sevdiğim birkaç gelenekten biri olan bayram temizliğiyle ilgili. Çünkü birçoğumuzun ne yazık ki temizlik yapmaya, her gün toz almaya, koltukları kaldırıp altlarını süpürmeye vakti yok. Bu geleneği en çok bu yüzden seviyorum; her yer tertemiz oluyor, insanın içi açılıyor. Fakat bayram temizliği için kullanacağımız malzemelerin tam kadro hazır olması lazım. Aksi takdirde işler uzadıkça uzar. Bugünkü yazımda sizlere, benim sevgili şirketim Ofix.com‘da bayram temizliği için bulabileceğiniz temizlik ürünlerinin küçük bir listesini sunacağım.

Mutfak Temizliği

Parex Bulaşık Ovma Teli: Çünkü bulaşıkları makineye atmadan önce kurumuş yemek artıklarını sökmek öğütlendi bize yıllarca…

Parex Klasik Oluklu Bulaşık Süngeri: Bulaşıkların üstündeki yemek artıkları kadar, lavabonun da şöyle bir ovulmaya ihtiyacı var sanki! 

Koroplast Standart Çöp Poşeti Büyük Boy: Tüm o gazı kaçmış kolalar, bozulmuş yoğurtlar filan, nereye atılacak? Buraya atılacak arkadaşlar!

Oxy Elde Yıkama Bulaşık Deterjanı: Temizliği son dakikaya bırakacağımız garanti olduğu için, tabii ki bulaşık makinesi tüm bulaşıkları yıkamaya yetişemeyecek. Ona yardımcı olmalıyız.

Rebul Lavanda Kolonyası: Temizlik sonrası, misafirler için bulunduracağımız ve her daim serin kalması için buzdolabında saklayacağımız çok önemli bir kolonya.

Banyo ve Tuvalet Temizliği

Oxy Hijyenik Banyo ve Tuvalet Temizleyici: Pırıl pırıl fayanslar için iyi bir seçim. Ayrıca ortama salacağı güzel kokularla oda parfümü masrafınızı da kısacak.

Oxy Çamaşır Suyu Parfümlü: Tüm o kirli perdeler, masa örtüleri banyoya girmeli artık. Çamaşır makinesi onları bekliyor!

Ceyhanlar Camsil Metal: Aynalar ayna gibi, camlar da cam gibi olacak diye pencereden sarkmıyoruz yalnız. O çok yetmişler…

Diğer Odalar ve Mobilya Temizliği

Bingo Ahşap Yüzey Temizleyici: Döşemelerin renginin griden yeniden kahverengiye dönmesi için ilaç gibi bir temizleyici!

Ceystar Mikrofiber Temizlik Bezi: Toz almak, bayram temizliği için olmazsa olmazlardan biri. Bu ürünümüz tozları almıyor, deyim yerindeyse “emiyor”.

Pronto Mobilya ve Yüzey Temizleyici Sprey: Çok yoruldunuz, değil mi? Mobilyalarınızı bari daha hızlı halledin diye sizlere sprey teknolojisini sunuyoruz.

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Ofix.com ekibi olarak tüm okurlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmenizi diliyoruz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir