Beyaz Yakalılar için Filtre Kahve Önerileri

Damak tadınıza uygun bir filtre kahve tercih etmek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olduğunu belirtmeliyiz. Filtre kahve önerileri verdiğimiz bu içerikte siz de kendiniz için en ideal kahveyi kolayca keşfedebilirsiniz.

Yumuşak içim mi seviyorsunuz? Yoksa sert içim mi? Eğer bir ofis çalışanıysanız muhakkak sabah saatlerinizin vazgeçilmezi olan filtre kahvenizi nasıl sevdiğinizi çoktan fark etmişsinizdir. Ancak eğer filtre kahve dünyasına yeni yeni giriş yapıyorsanız öncellikle hangi tür kahveyi sevdiğinizi öğrenmek için küçük paketler alarak işe başlayabilirsiniz.

Pratik hazırlanışı, enfes aroması ve kokusu ile filtre kahveler, size yeni bir dünyanın kapısını aralıyor. Özellikle işyerinizde, ofisinizde gün içinde dinç kalmak ve odaklanmak için ideal olduğunu belirtmeliyiz. Bununla birlikte kahve severler tarafından günün ve haftanın her anı tüketilebilir. Böylelikle dinlenme anlarınızda ya da kitabınızı okurken enfes lezzetteki filtre kahveniz size eşlik eder. O halde gelin birlikte filtre kahve önerileri neler bakalım.

Beyaz Yakalılar için Filtre Kahve Önerileri

En İyi 13 Kahve Çeşidi

Filtre kahve önerileri verdiğimiz bu içeriğimizde sizin için 13 farklı kahve çeşidini inceleyeceğiz. Bu sayede damak zevkinize en uygun filtre kahveyi çok kolay tespit edip istediğiniz her an filtre kahve keyfini deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca bu eşsiz lezzet nereden geldi; filtre kahve nasıl geliştirildi merak ediyorsanız, filtre kahveyi yaratan kadın Melitta Bentz içeriğimize bir göz atabilirsiniz.

SIRA MARKALAR GRAMAJ
1 Jacobs Monarch Filtre Kahve 250 gr. – 500 gr.
2 Jacobs Selection Filtre Kahve 250 gr.
3 Jacobs Mastro Lorenzo Çekirdek Kahve 1000 gr.
4 Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve 1000 gr.
5 Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve 80 gr. – 250 gr.
6 Mehmet Efendi Brazilian Filtre Kahve 250 gr.
7 Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Çekirdek Kahve 1000 gr.
8 Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso Çekirdek Kahve 1000 gr.
9 Kurukahveci Mehmet Efendi Özel Seri Etiyopya Filtre Kahve 250 gr.
10 Kurukahveci Mehmet Efendi Özel Seri Guatemala Filtre Kahve 250 gr.
11 Nescafe Gold Filtre Kahve 250 gr.
12 Julius Meinl Jubilaum Blend Filtre Kahve 250 gr.
13 Julius Meinl President Filtre Kahve 250 gr.

Beyaz Yakalılar için Filtre Kahveler

Jacobs Monarch Filtre Kahve

Jacobs filtre kahveler arasında en çok tercih edilen Monarch, yüksek kalitedeki kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile elde ediliyor. Özellikle makinede ya da french pres ile demlemeye uygun olan bu kahve çeşidi kokusu ve aroması ile büyüleyici bir kahve deneyimi sunuyor. “Sert kahve içemiyorum ama hafif kahve çok sade geliyor” diyenler için ideal bir tercih. Çünkü tadı ne hafif ne de sert; orta sertlikte bir içim sunuyor. Jacobs Monarch filtre kahve, öğütülmüş kahve lezzeti ve rahat içimi ile tüketicilerden tam puan almış durumda.

Jacobs Selection Filtre Kahve

Yüksek kalitedeki kahve çekirdeklerinin kavrulup sonrasında öğütülmesi ile elde edilen Jacobs Selection filtre kahve yumuşak içim sevenlere hitap ediyor. Özellikle orta kavrulmuş kahvesi, enfes tadı ve kremamsı kıvamı ile Jacobs markasının en sevilen çeşitlerinden birisidir. Nitekim filtre kahve makinesinde, french press ile ya da filtre kağıdıyla demleyerek istediğiniz her an tüketebilirsiniz.

Jacobs Mastro Lorenzo Çekirdek Kahve

Filtre kahve önerileri verirken çekirdek kahvelerin önce öğütülmesi gerektiğinin altını çizmeliyiz. Jacobs çekirdek kahve tercih edenler için üretilen Mastro Lorenzo çekirdek kahve %100 Arabica kahvedir. Özel ambalajı vardır. Bu yüzden son kullanma tarihine kadar herhangi bir bayatlama olmadan ilk günkü tazeliğinde tüketebilirsiniz. Özellikle sert içim kahve tercih edenler için idealdir. Nitekim espresso sevenlerin beğenisine sunulmuş olan bu ürün eşsiz bir kokuya ve tada sahiptir. Özellikle ofisler başta olmak üzere evde, okulda, çalışırken ya da kitap okurken kısaca istediğiniz an ve istediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.

Jacobs Banquet Medium Espresso Beans Çekirdek Kahve

Jacops’un en sevilen çekirdek kahvelerinden birisi de Banquet Medium Espresso Beans’dır. Orta sertliktedir. Bu yüzden keyifli içimi olan bir kahvedir. %100 Arabica kahve aroması ile damaklarda eşsiz bir tat bırakır. Eğer french press ile demleyecekseniz kalın çekin ancak espresso yapacaksanız ince çekmenizi tavsiye ederiz.

Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve

Filtre kahve önerileri listemizde sırada Mehmet Efendi filtre kahveleri yer alıyor. Dünya genelinde en çok tüketilen kahve çeşidi olarak Colombian, yumuşak ve keyifli bir içime sahiptir. Ayrıca iyi dengelenmiş asiditeye sahip olup Kurukahveci Mehmet Efendi kalitesi ile buluşarak enfes bir kahve deneyimi yaşamımızı sağlıyor. Ayrıca Mehmet Efendi Colombian filtre kahve içerisinde çikolata, tropikal meyve, karamel gibi geniş bir yelpazede lezzetler barındırıyor. Bu sayede Kolombiya kahvesinin doğal tadı, kahvenin ana yurdundan özenle bardaklarımıza taşınıyor.

Mehmet Efendi Brazilian Filtre Kahve

Brezilya kahveleri içerisinde acı çikolata, karamel, kavrulmuş badem gibi eşsiz lezzetler ve aromalar barındırır. Bu kapsamda Mehmet Efendi Brazilian filtre kahve özellikle aromalı içecekler için ideal bir baz oluşturur. Ayrıca asiditesi yumuşak ve yoğun dokudadır. Nitekim kremamsı dokuda ve yumuşak içim tercih edenler için keyifli bir deneyim yaşatır.

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Çekirdek Kahve

Mehmet Efendi Colombian çekirdek kahve tropikal meyvelerden çikolata, karamel ve tatlı fındıksı tatlara geniş lezzetler barındırır. Bunun yanı sıra french press ile demlemek için kalın taneli, makinede kullanmak için ise daha ince öğütülmelidir. Özellikle yumuşak içimli bir kahve olduğu için herkes tarafından tüketilebilir. Özellikle iş yerlerinde ve ofislerde günlük tüketime uygun sizi rahatsız etmeyecek ve keyifli içim sunan bir kahveye çeşididir.

Beyaz Yakalılar için Filtre Kahve Önerileri

Kurukahveci Mehmet Efendi Espresso Çekirdek Kahve

Sert içimli bir kahve olan Mehmet Efendi çekirdek kahve, zengin ve kadifemsi bir lezzete sahiptir. Özellikle yoğun araması ve tadı sayesinde en yoğun anlarda dahi dinç, dinamik kalmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte odağınızı korumak için idealdir. %100 Arabica çekirdeklerinden üretilir. İçerisinde çikolata, çiçek, meyve tatlarını barındırır. Aynı zamanda 7 farklı orijin harmanlanarak hazırlanmaktadır.

Kurukahveci Mehmet Efendi Özel Seri Etiyopya Filtre Kahve

Yüksek kalitedeki Arabica çekirdeklerinden üretilen özel seri Etiyopya filtre kahve kendine özgü aromalara sahiptir. Özellikle filtre kahve önerileri içerisinde Kuru Kahveci Mehmet Efendi markasını tercih edenler için ideal bir kahvedir. Ayrıca ileri teknoloji kullanarak öğütülen bu Etiyopya kahveleri aroma ve tazeliklerini en az 2 yıl korur.

Kurukahveci Mehmet Efendi Özel Seri Guatemala Filtre Kahve

Aromatik tatlara sahip filtre kahve tercih edenler için ideal bir ürün olan Kuru Kahveci Mehmet Efendi özel seri Guatemala filtre kahve geniş bir lezzet yelpazesine sahiptir. İçerisinde baharattan çikolata tartlarına hatta turunçgillere kadar uzanan bir lezzet yelpazesi barındırır. Bu yüzden içimi keyiflidir. Ayrıca %100 özenle seçilmiş yüksek kalitedeki Arabica çekirdeklerinden üretilmektedir. Nitekim ileri teknoloji kullanılarak çekirdeklerin yörelerine özgü aromaları ortaya çıkartılır.

Nescafe Gold Filtre Kahve

Filtre kahve önerileri arasında olmazsa olmazlardan olan Nescafe Gold filtre kahve, yoğun aromaya sahip orta kavrulmuş kahve çekirdeklerinden üretilir. Böylelikle zengin aromasıyla yumuşak içimi sevenlere hitap eder. %100 Arabica çekirdeklerinden üretilmektedir. Özellikle klasik tat ve kahve aromasını seviyorsanız Nescafe Gold filtre kahvesi tam size göre.

Julius Meinl Jubilaum Blend Filtre Kahve

Arabica ve robusta harmanı olan Julius Meinl Jubilaum Blend filtre kahve, yumuşak ve tatlı bir içime sahiptir. Nitekim zengin bir narenciye aroması ve çiçek nüansları ile ağızda eşsiz bir lezzet bırakır. Yüksek asiditeli bu filtre kahve French press’te ya da makinede demlemeye uygundur. Aromatik kahve lezzetlerinde yumuşak içim arayanlara hitap eder.

Julius Meinl President Filtre Kahve

Filtre kahve önerileri listemizin sonunda yer alan hafif asiditeli ve orta kavrulmuş President filtre kahve, Arabica kahvelerinden harmanlanmıştır. French press ya da filtre kahve makineleri ile kullanıma uygun olarak öğütülmüştür. Ayrıca orta aroma seviyesindedir. Böylelikle ne sert ne de hafiftir. Başka bir deyişle ideal sertlikte kahve keyfi için idealdir.

En İyi Kahveleri En Uyguna Nerede Alabilirim?

Filtre kahve önerileri geniş bir ürün skalasına sahip olsa da markaların genel amacı herkesin damak zevkine hitap eden bir ürün yelpazesine sahip olmaktır. İçimi sert, yumuşak ya da aromatik kahve çeşitleri ile gününüzü daha verimli, enerjik ve keyifli hale getirebilirsiniz. Peki hem kaliteli hem uygun fiyatlı filtre kahveleri nereden alacağım mı diyorsunuz? Hemen sorunuza yanıt verelim. Ofix olarak ister kurumsal ister kişisel alışverişlerinizde damak zevkinize hitap eden geniş bir filtre kahve ürün yelpazesini ve en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Ofix satış sitemiz üzerinden ürünlerimize ulaşıp güvenilir online alışveriş ile dilediğiniz kahve keyfine kolayca kavuşabilirsiniz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir