Boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

2018’i karşılamaya sayılı günlerin kaldığı bu zaman diliminde, hepimizi yeni yıl heyecanı sarmaya başladı, öyle değil mi efendim!?… Bir taraftan 2017 yılına ilişkin bilanço analizleri yapıyor, yeni yıl hedeflerimizi yükseltmeye çalışıyoruz, bir taraftan da ofis arkadaşlarımıza hangi hediyeleri alabileceğimizi düşünüyoruz. Burçlara göre hediye seçimi, her zaman olmasa da çoğu zaman isabetli sonuçlar doğurabilir. Online alışveriş rehberiniz Ofix Blog‘da koç burcu ile başladığımız burçlara göre ofis hediyeleri önerilerimize bu yazımızda boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri ile devam ediyoruz.

Boğa burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz boğa burcundan bahsedelim. Boğa burcunun en dikkat çeken özellikleri sabırlı, kararlı ve hatta inatçı olmalarıdır. Boğa burcunun karar alma süreçleri epeyce uzun ve zor olabiliyor. Ama bir kez bir şeye karar vermişlerse, bunu gerçekleştirmek için tüm engelleri aşmak konusunda büyük bir mücadele verebiliyorlar. Boğaların bu kararlı duruşları, onlardaki irade gücünün bir yansıması. Ve bu güç, onları biraz da inatçı yapıyor.

Boğa burcu yüksek irade gücüyle hedeflerine ulaştıkça, kendini şımartmayı pek seven bir burçtur. Bu özellikleri, boğaların lükse karşı doğal bir yatkınlık içinde olmalarına yol açıyor. Yaptıkları işlerde kişisel konforlarını sürekli korumak istiyorlar. Ayrıca, yemekle aralarının çok iyi olması, onları iyi birer gurme haline getiriyor. 

Boğa burcunun bir diğer özelliği ise biraz alıngan olmalarıdır. Bu alınganlık, hedeflerine ulaşma konusunda sergiledikleri irade gücüyle yakından ilişkili. Hedefleri için gösterdikleri büyük çaba, özellikle de iş arkadaşlarından beklentilerini yükseltiyor. Böyle bir çaba göremediklerinde, küçük şeylerden bile fazlasıyla alınabiliyorlar. Boğalarla iletişim, bekledikleri çabayı gösterirseniz çok kolaydır; aksi durumda epeyce zorlanabilirsiniz.

Boğa Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Burçlara göre hediye öneri konusunda en zorluk çektiğimiz burçlardan biri boğa burcudur. Kendilerini şımartmayı çok seven ve yapılan her işin özenilerek yapılmasını isteyen boğalar, hediye seçimlerinde de özenli olunmasına büyük değer veriyor. Öyle ki, almış olmak için alacağınız bir hediye, boğaları mutlu etmekten çok, size karşı alınganlık göstermelerine yol açabilir. Fakat, boğa burcu ofis arkadaşlarınızı biraz gözlemlemişseniz, uygun bir hediyeyi mutlaka bulabilirsiniz. Burada önereceğimiz ürünler, tercihlerinize ışık tutacaktır.

Ofis Dekorasyon Ürünleri

Zamanlarının büyük bir bölümünü iş için harcayan ve kişisel konforlarına düşkün olan boğalar, zihinlerini basit konularla meşgul etmekten hiç hoşlanmazlar. Ofiste geçirdikleri zamanlarda giysilerini asmak ve kırışıklıkları önlemek gibi konularda pratik çözümlere oldukça yatkındırlar. Bu nedenle, boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda ilk önerimiz Handy-Mate Tiga dilsiz uşak. 100 x 45 x 45 cm ölçüsünde ve paslanmaz metalden üretilen bu ürünler, yüksek kalite melaminle kaplı. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra dekoratif özellikleri de çok güzel. 

Yaptıkları işleri severek yapan ve kendilerini işleriyle adeta özdeşleştiren boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde duvar dekorasyonu ürünleri de doğru bir seçim olabilir. Özellikle de I Love My Wall KD-336 konuşan duvar stickerı boğa burcunu çok güzel yansıtıyor. Ofis duvarına hızlı ve kolay bir şekilde uygulanabilecek bu ürünler, herhangi bir arka planı olmayan özel bir kesime sahip. 

Dekorasyon ürünleri konusunda bir diğer önerimiz de alüminyum rondo köşe A4 çerçeve. Ofis içi iletişime önem veren boğalar, herkesin görmesini istedikleri yazı ve fotoğraflar için bu ürünleri keyifle kullanabilirler. Bu ürünlerdeki paslanmaz çelik yaylar, ürünlerin kolay açılır kapanır özellikte olmasını sağlıyor. 

Boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için dekorasyon ürünleri konusunda kararınız netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Isıtıcılar

Malumunuz, havalar gittikçe soğumaya başladı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, kişisel konforlarına çok önem veren boğalar için elektrikli ısıtıcılar çok güzel bir ofis hediyesi olabilir. Eğer küçük bir ısıtıcı düşünüyorsanız, Luxell LX-2820 ısıtıcı güzel bir hediye olabilir. 12.5 x 50.5 x 25.5 cm ölçülerindeki bu ürünlerde, yüksek verimli elipsoidal tel sarım ve 3 quartz tüp var. Devrilme emniyetine sahip bu ürünler, kapalı alanda 13, açık alanlarda ise 8 metrekarelik alanda ısıtma sağlıyor. 

Masa fanlı ısıtıcı almak isterseniz, Goldmaster GM-7919 Venüs fan doğru bir seçim olabilir. 2 kademeli ısı ayarına sahip bu ürünlerde soğuk, ılık ve sıcak şeklinde 3 farklı fan seçimi mevcut. Güç gösterge ışığı ve ergonomik tutma koluna sahip bu ürünlerde de devrilme emniyeti var. 

Ofiste eğer daha büyük bir ısıtıcı düşünüyorsanız, Raks Ilıca elektrikli yağlı radyatör doğru bir seçim olabilir. 52.5 x 28 x 64 cm ölçüsünde olan bu ürünler, 500 W fana ve 1. sınıf korumaya sahip. 11 dilim petekten oluşan bu ürünlerin ısıtma alanı 25 metrekareyi bulmakta. 

Boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için elektrikli ısıtıcılar konusunda kararınız netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Ajandalar ve Masaüstü Gereçler

İş kolik boğalar, tüm işlerini belli bir plan içinde ve düzenli bir şekilde sürdürmeye büyük özen gösterirler. Bu nedenle, ajandalar ve masaüstü gereçler de yine boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında uygun seçeneklerdir. Online alışveriş sitemiz Ofix.com‘da sürmekte olan 2018 Ajandalarında Fırsat kampanyamızdan yararlanarak yüzde 30’a varan indirim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Ajanda seçimlerinize ışık tutacak faydalı bilgileri ise Ofix Blog‘da daha önce yayınlamış olduğumuz 2018 ajandanızı seçtiniz mi? isimli yazımızda bulabilirsiniz.  

Hediye tercihiniz masaüstü gereçlerden yana ise Akyazı karizma sümen takımı doğru bir seçim olabilir. Kendini şımartmayı pek seven ve lükse karşı doğal bir yatkınlık içinde olan boğalar, böyle bir hediyeden çok hoşlanabilir. Bu takımın içinde sümen altlığı, kalemlik, saat, zarf açacağı, takvim, dosyalık küllük, kartlık ve dipnotluk var. Bu arada, boğaların tarz sahibi kişiler olduğunu ve kendi tarzlarını yansıtmayı pek sevdiğini de ekleyelim… 

Boğa burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için masaüstü gereçler konusunda kararınız netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. 

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca hangi hediyeyi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir