Brita akıllı sürahileri hiç denediniz mi?

Ev tipi su filtresini icat eden Alman markası Brita, 50 yıldan uzun bir süredir su filtre sistemleriyle yiyecek ve içecek sektöründe kurumsal ve bireysel müşterilerine hizmet sunmakta. Su arıtma ve filtreleme teknolojilerine öncülük yapan Brita su arıtıcıları, suyun sertliğini düşürerek içerisindeki klor, koku ve tat bozucu maddeleri filtrelemekte, suyu daha taze ve keyif verici hale getirmekte. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam eden Brita Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar! kampanyamız vesilesiyle Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Brita akıllı sürahiler hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Brita Akıllı Sürahiler

İşlem görmüş şehir musluk suları için özel olarak tasarlanmış Brita akıllı sürahiler modern bir görünüme sahip ve son derece kullanışlı. Bu ürünlerdeki maxtra filtreleri, hızlı ve kolay bir kuruluma imkan verecek şekilde tasarlanmış. Özel flip-top entegre kapak sistemi, sürahinin içindeki suyu kirlenmeye karşı korumakta. Tutma sapı, sürahiyi tek elle ve pratik bir şekilde kullanım imkanı sunmakta. Sürahideki memo özelliği, filtrenin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini hatırlatmakta.

Bu özellikleri sayesinde Brita akıllı sürahiler ofisinizde günlük su tüketimi kalitesini yükseltecektir. Bu ürünleri buzdolabında veya güneş ışığı almayan serin bir yerde saklayabilir, içerisindeki suyu gün içinde tüketebilirsiniz. Hem mutfağınızda, hem de yemek masanızda çok hoş bir görüntü yaratacak Brita akıllı sürahiler ile sofranızın estetik görüntüsüne renk katabilirsiniz. Üstelik, bu ürünlerle ofisinizde pet şişe tüketiminizi sınırlandırabilir, ofisinizin yeşil ofis haline gelmesinde büyük bir aşama kat edebilirsiniz.

Maxtra Filtreleme Teknolojisi

Brita akıllı sürahiler için özel olarak geliştirilen maxtra filtreleme teknolojisi, suyun tadı ve kokusunu bozan klor ve kireci filtreleyerek lezzetli içme suyunu saniyeler içinde hazırlamakta. Maxtra filtrelerindeki iyon değiştirici reçine, hem karbonat sertliğini yani kireci, hem de bakır ve kurşun gibi metalleri filtrelemekte. Yüksek filtreleme performansına sahip maxtra filtreleri, yaklaşık 4 hafta veya 100 litreye kadar taze ve filtrelenmiş içme suyu sağlamakta. İçme suyunun yanı sıra bu filtreler, ofiste sıkça tükettiğimiz çay ve kahvemizin aromasını da musluk suyuna oranla çok daha lezzetli hale getirmekte. 

Maxtra filtrelerini kullanmak ve saklamak oldukça kolay. Filtreyi kullanıma hazır hale getirmek için, önce bir sürahi veya kaseyi soğuk suyla doldurmak gerekiyor. Filtreyi soğuk suya batırıp hava kabarcıklarının çıkması için suyun içinde yavaşça sallamalısınız. Kabarcıklar çıktıktan sonra, filtreyi sürahinin huni kısmına yerleştirebilirsiniz. Kullanıma başlamadan önce, sürahinin huni kısmı 2 kez tamamen doldurularak filtreden su geçirilmesi gerekiyor. Ardından, sürahinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Filtreleri uygun şekilde saklarsanız, 4 yıl boyunca bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. Uygun saklama için ortamdaki sıcaklık değeri 1 derece ile 50 derece arasında olmalı ve filtreler kapalı paketinde saklanmalı.

Brita Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Online ofis marketiniz Ofix.com‘da devam etmekte olan Brita Ürünlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar! kampanyamız kapsamında, Brita akıllı sürahiler içinde en fazla tercih edilen Marella XL sürahi alanlara Maxtra 2’li filtre hediye ediyoruz. Kampanya fırsatımızdan yararlanarak sipariş verebileceğiniz bu ürünlerle ofisinizde hem sağlığınızı koruyabilir, hem de lezzetli ve kaliteli su keyfini yaşayabilirsiniz. Ofisinizde pet şişe kullanımını azaltabilir, doğanın korunmasına katkı sağlayabilirsiniz. Su tüketim maliyetinizi azaltıp bütçenizde tasarruf yapabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir