Ofis Dostu Cetveller

Çizim araç ve gereçleri içinde cetveller, çizimlerin kusursuz olmasını sağlamada en önemli araçlardan biridir. Çizime dayalı bir işle uğraşıyorsanız elinizin altında iyi kalitede birkaç çeşit cetvel olması gerekir. Cetvel çeşitleri içinde T cetveli, yay cetveli, üçgen cetvel, tarama cetveli gibi farklı pek çok cetvelden bahsedilebilir. Bunlar içinde sizin için en uygun olanları, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayanları olacaktır. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da cetveller ile ilgili geniş bir ürün çeşitliliğine sahibiz. Kullanıcılarımızın cetvel ihtiyaçlarını karşılamak için ürün gamımızı oluştururken hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Çizim ihtiyaçlarınız ne yönde olursa olsun, sizin için en uygun cetvelleri sitemizde bulabilirsiniz. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın son 1 yıl içinde sitemiz üzerinden en çok sipariş verdiği cetvelleri kısaca tanıtacağız. Aynı zamanda da cetvel alışverişlerinize ışık tutacak faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Hatas 0161 Plastik Cetvel Büyüteçli 30 cm

Listemizin ilk sırasında, Hatas 0161 plastik cetvel büyüteçli 30 cm var. Cetvel çeşitleri içinde plastik cetveller, kullanım kolaylığı ve fiyat avantajı nedeniyle daha fazla tercih edilmekte. Plastik cetvelleri henüz ilkokul yıllarımızda kullanmaya başlıyor, düz çizgi çizmek için bu ürünlerden yararlanıyoruz. Okulda en çok geometri ve matematik derslerimizde bize eşlik eden plastik cetveller, iş hayatımızda da çizim ihtiyaçlarımızı karşılıyor. Uzunlukları 10 ile 100 cm arasında değişen plastik cetveller ile basit çizim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Teknik çizim çalışmalarınızda da yerine göre bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Hatas 0161 plastik cetvel büyüteçli 30 cm ürünümüz kaliteli plastikten üretilmiş olup üzerindeki mercek sayesinde detaylı bakmak istediğiniz yazı ve çizimler için kolaylık sağlıyor. Oldukça hafif olan bu ürünleri ofis çekmecenizde bulundurabileceğiniz gibi, çantanızda da taşıyabilirsiniz. İnce yapıdaki bu ürünler yüzeye daha yakın temas ettiği için çizimlerinizde hata riskini önleyecektir. Hatas 0161 plastik cetvel büyüteçli 30 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Kraf 530G Çelik Cetvel 30 cm

Listemizin ikinci sırasında, Kraf 530G çelik cetvel 30 cm var. Çelik cetveller, plastik cetvellerden sonra ofislerde en çok kullanılan cetvel çeşitlerinden biridir. Dayanıklı çelik malzemeden üretilen bu ürünler uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Standart çizim çalışmaları için en elverişli ürünler arasında yer alan çelik cetvel çeşitleri, ofislerde kimi zaman kağıt kesme veya zarf açma amacıyla da kullanılabilmekte. Çizim masası üzerinde yapılan çizimlerde çelik cetvel çeşitlerine sıkça rastlanılmakta. Çelik cetvel 100 cm ürünlerini büyük proje ve çizimlerinizde tercih edebilirsiniz. 30 cm çelik cetvel çeşitleri ise daha küçük ölçekli çalışmalarınızda ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunabilir. Kraf 530G çelik cetvel 30 cm ürünümüz, büro malzemeleri alanında lider oyunculardan biri olan Kraf kalitesine sahip. Eğer 30 cm’lik iyi bir çelik cetvel arıyorsanız, tercihinizi Kraf 530G çelik cetvel 30 cm ürünümüzden yana kullanabilirsiniz. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Hatas 0250 Tribldesimetre Plastik Cetvel 30 cm

Listemizin üçüncü sırasında, Hatas 0250 tribldesimetre plastik cetvel 30 cm var. Tribldesimetre cetveller de yine çizim çalışmalarında en sık kullanılan cetvel çeşitlerinden biridir. Her türlü teknik çizim, mimari proje ve tasarım, inşaat işleri vb. alanlarda tribldesimetre cetveller, özel gövde tasarımları ve çift yönlü kullanım imkanları nedeniyle sıkça tercih edilmekte. Bu ürünleri teknik okul öğrencileri de severek kullanmakta. Çünkü tribldesimetre cetvellerin özel gövde tasarımları, çizim ve ölçüm konusunda henüz yeterli deneyime sahip olmayan kullanıcıların çalışmaları sırasında karşılaşabilecekleri sorunlara pratik çözümler sağlıyor. Hatas markasının plastik cetvellerden sonra en çok talep gören bu ürünleri şeffaf gövdeye sahip. Eğer uzun süre kullanabileceğiniz iyi bir tribldesimetre cetvel arıyorsanız, tercihinizi bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Cetvel 30 cm ürün grubunda bu ürünler, büro tipi cetvel konusunda iyi bir seçim olabilir. Hatas 0250 tribldesimetre plastik cetvel 30 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Hatas 0035 Tahta Cetvel 30 cm

Listemizin dördüncü sırasında, Hatas 0035 tahta cetvel 30 cm var. Cetvel çeşitleri içinde ahşap cetveller, en fazla aşina olunan cetvellerden biridir. Bu ürünleri henüz ilkokul yıllarımızda kullanmaya başlarız. Cetvel üretiminde ahşap, en fazla kullanılan materyallerden biridir. Farklı markaların değişik modelde pek çok ahşap cetvel ürününü bulabilirsiniz. Diğer cetvel çeşitlerine oranla ahşap cetveller, daha kısıtlı kullanım imkanı sunar. Kırılmaya karşı diğerleri kadar dayanıklı olmamalı, ofis kullanımı içinde bazı riskler doğurabilir. Ancak ofislerin verdiği cetvel siparişlerini incelediğimizde, Hatas 0035 tahta cetvel 30 cm ürünümüzün dördüncü sırada olduğunu görüyoruz. Başka deyişle, yerine ve ihtiyaçlara göre ahşap cetveller de diğerleri kadar tercih edilebilir. Cetvel tercihiniz eğer ahşap materyalden yanaysa bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Kullanışlı boyutu ve hafifliği sayesinde çizim çalışmalarınıza güzelce eşlik edebilecek bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Mas 2230 Plastik Cetvel 30 cm

Listemizin beşinci sırasında, Mas 2230 plastik cetvel 30 cm var. Plastik cetvellerde marka tercihiniz Mas markasından yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Kırılmaya karşı dayanıklı bu ürünler hem boyutu, hem de taşıma kolaylığı nedeniyle tercih edilebilir. Ofis araç ve gereçleri alanında ülkemizin en önemli markalarından biri konumunda bulunan Mas, sektördeki 50 yıllık deneyimiyle kırtasiye araç ve gereçlerini daha kullanışlı hale getiriyor. Ürünlerini 40’tan fazla ülkeye ihraç eden Mas‘ın ofis araç ve gereçlerine hemen her ofiste rastlayabilirsiniz. Ürün gamı içinde arşiv kutusu, ataş, bant kesici, makas ve zımba gibi daha pek çok ürün bulunduran Mas, kalite ve uygun fiyat avantajı konusunda ofislere ideal çözümler sunuyor. Mas kırtasiye ürünleriyle henüz tanışmadıysanız, plastik cetvel çeşitleri iyi bir başlangıç olabilir. Mas 2230 plastik cetvel 30 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Hatas 0169 Ekonomik Plastik Cetvel 50 cm

Listemizin altıncı sırasında, Hatas 0169 ekonomik plastik cetvel 50 cm var. 50 cm cetvel grubunda iyi bir plastik cetvel arıyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Cetvel alırken her şeyden önce, yapacağınız çizimin niteliğini göz önünde bulundurmalısınız. Çiziminizin ölçeğine göre eğer büyük boy bir cetvele ihtiyacınız varsa, 30 cm veya 15 cm cetvel çeşitleriyle çiziminizi gerçekleştirmekte zorluk çekebilirsiniz. Çizim masası üzerinde yapılan çizimlerde büyük boy cetveller daha kullanışlı olabiliyor. Çizim cetveli grubunda yer alan Hatas 0169 ekonomik plastik cetvel 50 cm ürünümüzle çizimlerinizi kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hatas markasının diğer ürünlerinde olduğu gibi bu ürünlerinde de kalite ve fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. 1947 yılından bu yana Hatas markası, çizim araç ve gereçleri alanında kaliteli ve ekonomik ürünleriyle kullanıcılarının çizim çalışmalarına değer katmayı sürdürüyor. Hatas 0169 ekonomik plastik cetvel 50 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Mas 2350 Çelik Cetvel 50 cm

Listemizin yedinci sırasında, Mas 2350 çelik cetvel 50 cm var. 50 cm cetvel grubunda materyal tercihiniz çelik materyalden, marka tercihiniz ise Mas‘tan yanaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Çizim masası üzerinde 50 cm çelik cetveller de yine kolay kullanım imkanına sahiptir. İnce çelik materyalden üretilen bu ürünlerin kırılmaya karşı dayanıklılığı yüksek olduğu gibi, esnekliği de önemli bir avantajdır. Bu sayede yuvarlak parçaların ölçümünde kolaylık sağlar. Mas 2350 çelik cetvel 50 cm ürünümüz, Mas markalı diğer ürünlerde olduğu gibi kalite ve fiyat avantajı nedeniyle ofislerde sıkça kullanılmakta. Bu ürünleri aynı zamanda terzi cetveli olarak da kullanabilirsiniz. Dayanıklı ve esnek yapıları sayesinde bu ürünler, kumaş gibi zor yüzeylerde de ölçüm işlerini kolaylaştıran pratik çözümler sunuyor. Mas 2350 çelik cetvel 50 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Hatas 01200 Minkale Başlı Mika T Cetvel 100 cm

Listemizin sekizinci sırasında, Hatas 01200 minkale başlı mika T cetvel 100 cm var. T cetveller çizim çalışmaları sırasında en fazla kullanılan bir diğer cetvel çeşididir. Adını T şeklindeki görünümlerinden alan bu ürünler, ölçüm ve hesaplama işlerini kolaylaştırmakta. Teknik çizime dayalı bir iş yapıyorsanız çizim masanızda T cetveli kullanmak size pek çok konuda avantaj sağlar. T cetveller sayesinde birbirine paralel yatay çizgiler çizmek son derece kolaydır. Elle yapılan teknik çizimlerinizde daha kusursuz sonuçlar elde etmek için T cetvellerden yararlanabilirsiniz. Bu ürünler için 100 cm standart boyuttur. Bu boyuttaki T cetvellerini büyük ölçekli çizimlerde de kullanabilirsiniz. Hatas 01200 minkale başlı mika T cetvel 100 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Hatas 0811 Pergelli Ekonomik Çizim Takımı

Listemizin dokuzuncu sırasında, Hatas 0811 pergelli ekonomik çizim takımı var. Birer adet 30 cm cetvel, 12 cm / 60° gönye, 10 cm açıölçer ve plastik pergelden uluşan bu set, iyi bir çizim takım arayanlar için güzel bir seçim olabilir. Çizim ve ölçüm işleri söz konusu olduğunda çizim takımları da en az cetveller kadar önemlidir. Düz çizgi çizmek için kullanılan cetvellerden farklı olarak gönye, açıölçer ve pergeller sayesinde kusursuz dairesel çizimler gerçekleştirilebilir. Ofis kullanımı için uygun olan bu ürünler, çizim takımları bağlamında aynı zamanda öğrenciler için de en ideal ürünlerden biridir. Ürünlerin kolay kullanım imkanı sunması, öğrencilerin ellerini zorlamadan bu ürünleri rahatça kullanmasını sağlıyor. Ofiste dairesel çizimler yapmak için her an elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz Hatas 0811 pergelli ekonomik çizim takımı ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Hatas 2285 Geometrik Şekiller Şablonu Plastik 25 cm

Listemizin onuncu sırasında, Hatas 2285 geometrik şekiller şablonu plastik 25 cm var. Yaptığınız işin gereği olarak şablon kullanmanız gerekiyorsa, geometrik şekiller için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Kolay kırılmayan PS plastikten üretilen bu ürünlerde 13 farklı geometrik desen, 2 yönlendirme işareti, 1 Atatürk silueti ve 1 ayyıldız var. 25 cm uzunluğundaki bu ürünlerde kullanılan kaliteli baskı sayesinde rakamlar uzun süre silinmiyor. Ofis kullanımının yanı sıra okul kullanımı için de uygun olan bu ürünlerde 4 farklı renk seçeneği mevcut. Geometrik şekillerle ilgili çizim ihtiyaçlarınızı bu ürünlerle rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Çocuğunuzu çizim işlerine alıştırmak ve el becerilerini geliştirmek için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Geometrik şekilleri tanırken el becerilerini geliştirmede bu ürünler etkin sonuçlar verebilir. Hatas 2285 geometrik şekiller şablonu plastik 25 cm ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer cetvelleri incelemek için burayı tıklayabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir