Ofis Dostu Çizim Malzemeleri

Çizim işleriyle ilgili bir mesleğiniz varsa, kullandığınız malzemeleri seçerken bazı konulara dikkat etmelisiniz. Gerekli niteliklere sahip olmayan çizim malzemeleriyle istediğiniz sonuçları almanız zorlaşır. Gerekli niteliklere sahip çizim malzemeleri ile yaptığınız çizimlerde ise daha yüksek bir başarı yakalayabilirsiniz. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofislerin son 1 yıl içinde sitemiz üzerinden en çok sipariş verdiği 10 çizim malzemesini kısaca tanıtacağız. 

Faber-Castell Ecco Pigment Çizim Kalemi

Listemizin ilk sırasında, Faber-Castell Ecco Pigment çizim kalemi var. 0.1 mm uç kalınlığına sahip bu ürünler uzun ve metal bir uca sahip. Ergonomik tutuş özelliği sayesinde teknik çizimin yanı sıra eskiz ve yazı çalışmalarında da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünlerin siyah pigmentli mürekkebi su geçirmiyor ve ışığa dayanıklı. Teknik çizimlerde sıkça kullanılan cetveller ve şablonlar için uygun özelliklere sahip bu ürünlerdeki pratik metal klips, kalemi kaybetme korkusu olmadan taşımanızı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Alex Schoeller President Aydınger Kağıdı 90/95 g/m² A4 250 Adet

Ofis dostu çizim malzemeleri listemizin ikinci sırasında, Alex Schoeller President Aydınger kağıdı 90/95 g/m² A4 250 adet var. Isıya dayanıklı olduğu için lazer yazıcı ve fotokopi makinelerinde yüksek baskı kapasitesi sunan bu ürünler, ofislerde hem tonerden, hem de zamandan tasarruf fırsatı sunuyor. Elle yapılan çizimlerde de başarılı sonuçlar veren bu ürünler, teknik çizim çalışmalarından istenilen verimin alınmasına katkı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Alex Schoeller Rulo Aydınger Kağıdı 90/95 g/m² 110 cm x 20 m

Listemizin üçüncü sırasında, Alex Schoeller rulo Aydınger kağıdı 90/95 g/m² 110 cm x 20 m var. Parlak yüzeyli, her çeşit yağdan arı, açık gri mat renkteki bu ürünler, tümüyle beyazlatılmış kimyasal selülozdan üretilmekte. Teknik çizim çalışmalarınızda kurşun kalem veya çini mürekkebiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Alex Schoeller Rulo Eskiz Kağıdı 50/55 g/m² 33 cm x 20 m

Ofis dostu çizim malzemeleri listemizin dördüncü sırasında, Alex Schoeller rulo eskiz kağıdı 50/55 g/m² 33 cm x 20 m var. Parlak ve yarı saydam, beyazlatılmış selülozdan üretilen bu ürünler de yine, teknik çizim çalışmalarında kurşun kalem veya çini mürekkebiyle rahatlıkla kullanılabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Rotring 600 Versatil Kalem

Listemizin beşinci sırasında, Rotring 600 versatil kalem var. 0.7 mm uç kalınlığına sahip bu ürünlerin gövdesi, yüksek performanslar için özel olarak tasarlanmış. Gövdenin altıgen olması, kalemin çizim masası üzerinden kaymasını önlüyor. Büyük hassasiyet gerektiren çizimleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kalemlerin gövdesindeki uç sertliği göstergesi, aradığınız kalemi kolayca bulmanızı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Rotring Rapid Pro Versatil Kalem

Ofis dostu çizim malzemeleri listemizin altıncı sırasında, Rotring Rapid Pro versatil kalem var. 0.5 mm uç kalınlığına sahip bu ürünlerin altıgen gövdesi som metal. Teknik çizim ve eskiz çalışmalarınızda profesyonel bir yardımcı olarak kullanabileceğiniz bu ürünler, ergonomik tutuş özellikleri sayesinde performansınızı arttıracak ve çizim masalarınızda çok şık duracaktır. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Panda 800 Çizim Masası

Listemizin yedinci sırasında, Panda 800 çizim masası var. 70 x 100 cm ölçüsünde ve ayarlanabilir ayak pabuçları sayesinde zeminde denge sağlama olanağı sunan bu ürünlerin tablası 18 mm kalınlığında mat suntalam. Tabla kenarları 2 mm kalınlığında açık yeşil renk pvc ile dönülmüş bu ürünler, istenilen açıda sabitlenebilen çelik mil üzerine monte edildiği için ergonomik kullanım imkanı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Kraf 500G Çelik Cetvel

Ofis dostu çizim malzemeleri listemizin sekizinci sırasında, Kraf 500G çelik cetvel var. 100 cm uzunluğundaki bu ürünler kaliteli çelikten üretilmiş olup kırılmaya karşı dayanıklı. Kullanışlı boyutuyla taşıma kolaylığı sağlayan bu ürünleri çizim çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Hatas 1010 Tekniker T Cetvel

Listemizin dokuzuncu sırasında, Hatas 1010 Tekniker T cetvel var. 75 cm uzunluğundaki bu ürünler kaliteli plastikten üretilmekte. Teknik çizim çalışmalarında en sık kullanılan ürünlerden biri olan T cetvelleri, dikey ve yatay çizimlerde koordinatları belirlemede büyük kolaylık sağlıyor. Türk markası Hatas‘ın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Panda 910 Işıklı Çizim Masası

Ofis dostu çizim malzemeleri listemizin onuncu sırasında, Panda 910 ışıklı çizim masası var. 50 x 70 cm ölçüsündeki bu ürünler özel taşıma çantasına sahip. Hassas çizim ve kopyalama yapmayı kolaylaştıran bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir