Çocuğunuz için resim malzemeleri Ofix’te!

Okulların açılmasına kısa bir süre kalmışken okul alışverişleri tüm hızıyla devam ediyor. Okul alışverişleri içinde önemli bir yer tutan resim malzemeleri, çocukların el becerilerinin yanı sıra hayal gücü ve yaratıcılık yeteneklerinin gelişmesine büyük katkı sağlamakta. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği resim malzemeleri listesi içinde birkaç ürünü kısaca tanıtacağız.

Faber-Castell Keçeli Kalem 12 Adet

Listemizin ilk sırasında, Faber-Castell keçeli kalem 12 adet var. 3 yaş ve üzeri çocuklar için güvenli bu ürünler kağıt, karton ve tahta yüzeylerde kullanım için uygun özelliklere sahip. Su bazlı mürekkepleri dayanıklı ve parlak renklere sahip. Resim malzemeleri içinde kesiksiz ve örtücü çizebilme imkanı sunan ve havalandırmalı kapak sistemine sahip bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Pritt Keçeli Kalem 12 Adet

Listemizin ikinci sırasında, Pritt keçeli kalem 12 adet var. Marka tercihiniz Pritt markasından yanaysa bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Dünyaca ünlü Henkel firmasının 1969 yılında yarattığı Pritt markası, yarım yüzyıldır hayalleri renklendirmeye devam ediyor. Keçeli kalem markaları içinde kullanıcılarımızın en sık sipariş verdiği markalardan biri olan Pritt, boya grubunda geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kuru boya, pastel boya, sulu boya, keçeli kalem, silinebilir pastel boya, yüz boyası ve guaj boya çeşitleriyle Pritt markası, resim malzemeleri pazarında lider oyunculardan biri. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Pritt Boya Kalemi 12 Renk Tam Boy Karton Kutu

Listemizin üçüncü sırasında, Pritt boya kalemi 12 renk tam boy karton kutu var. Resim malzemeleri denildiğinde akla gelen ilk ürünlerden biri olan boya kalemleri, okul sıralarının vazgeçilmez kırtasiye ürünleri arasında yer almakta. Pritt kalitesiyle canlı ve parlak renklere sahip bu ürünlerin karton kutusu oldukça dayanıklı. Ürünlerin tutuş kolaylığına sahip olması, çocukların el becerilerini geliştirmesine büyük katkı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Fatih Tam Boy Boya Kalemi 12 Renk

Listemizin dördüncü sırasında, Fatih tam boy boya kalemi 12 renk var. Hem kalitesi, hem de uygun fiyat avantajı nedeniyle ofislerde ve okul alışverişlerinde resim malzemeleri olarak sıkça tercih edilen Fatih ürünleri, Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmekte. Kaliteli ve yumuşak mineli, uç kırılmasına karşı direnci arttıran SV özel yapıştırma sistemine sahip ve çocukların ellerine uygun bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Faber-Castell Keçeli Kalem 6 Adet

Listemizin beşinci sırasında, Faber-Castell keçeli kalem 6 adet var. Resim malzemeleri içinde az sayıda keçeli kalem ihtiyacı olan çocuklar için keçeli kalem seti yerine bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Kağıt, karton, tahta gibi yüzeylerde çizim ve renklendirme yapmak için uygun özelliklere sahip bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Faber-Castell Redline Suluboya 12 Renk Küçük Boy

Listemizin altıncı sırasında, Faber-Castell Redline suluboya 12 renk küçük boy var. Çocukları resme alıştırmak için gerekli özelliklere sahip bu ürünler, canlı ve örtücü renkleriyle kağıt ve benzeri yüzeylerde etkili sonuçlar vermekte. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Stabilo Easycolors Boya Kalemi Sol 331/405 Menekşe Kırmızısı

Listemizin yedinci sırasında, Stabilo Easycolors boya kalemi sol 331/405 menekşe kırmızısı var. Hem sağ, hem de sol elle kullanım için özel olarak geliştirilen bu ürünler ergonomik bir tasarıma sahip. Üçgen gövde tasarımı sayesinde elin kaymasını önleyen bu ürünlerin üzerindeki kavrama alanları, kalem açılsa bile tükenene kadar çocukların düzgün tutuş pozisyonunu desteklemekte. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer resim malzemelerini buradan inceleyebilirsiniz.

2019-2020 eğitim öğretim yılının tüm öğrenciler ve aileleri ile eğitim camiamız için hayırlı olmasını diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir