Dekorasyonda Boo Bremen Şıklığı

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz yaşam ve çalışma alanlarımızda kullandığımız mobilyalar hem ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılamalı, hem de estetik özellikleriyle ortama güzellik katmalı. Mobilya sektöründe 24 yıllık bir deneyime sahip olan Gökler Group‘un 2016 yılında sektöre kazandırdığı perakende markası Boo hem ihtiyaçlarımıza uygun, hem de birbirinden güzel ürünleriyle yaşam ve çalışma alanlarımızda işlerimizi kolaylaştırıyor, ortama güzellik katıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ev ve ofis dekorasyonunuza renk katacak Boo Bremen All Concept 4’lü masa ve sehpa takımını kısaca tanıtacağız.

Türk Markası Boo

Mobilya üretiminde 24 yıllık bir deneyime sahip olan Gökler Group, 2016 yılında yarattığı perakende markası Boo ile ürünlerini son tüketiciyle buluşturmakta. 1998 yılında Sivas 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 22 bin metrekare kapalı alanda ürettiği ofis mobilyalarını Dekoline markasıyla satışa sunan, ardından Ofisline markasıyla ofis dekorasyonuna yenilik kazandıran Gökler Group, mobilya alanında birçok tescilli ve ödüllü ürüne sahip.

Güçlü üretim kapasitesi ve modayı yakından takip eden çalışanlarıyla Boo markası, ofis mobilyaları alanında kısa sürede sektörün önde gelen markalarından biri olmayı başardı. Kaliteli ürünleri ve modern tasarımlarıyla yaşam ve çalışma alanlarının ihtiyaçlarını karşılayan Boo, tüm ürünlerinde geçerli 8 yıllık garanti süresiyle üretim veya işçilikten kaynaklı hatalara karşı sağlam bir güvence veriyor.

Boo Bremen All Concept 4’lü Masa ve Sehpa Takımı

Bugün sizlere tanıtmak istediğimiz ürünümüz, Boo markasının Bremen serisi All Concept 4’lü masa ve sehpa takımı. Birer adet orta sehpa, TV ünitesi, çalışma masası ve yan sehpadan oluşan cordoba renkli bu takım, kanserojen madde içermeyen 1. sınıf suntalam malzemeden üretilmekte. Ürünlerdeki ayarlanabilir dayanıklı krom ayaklıklar tasarıma hem işlevsellik, hem de güzellik kazandırmakta. Ürünün gönderimi demonte olarak yapılmakta olup kurulum için gerekli malzemeler ürünün içindeki malzeme kutusunda mevcut. Garanti süresi ise 8 yıl.

Boo Bremen All Concept Orta Sehpa

Boo Bremen All Concept orta sehpanın yüksekliği 40, genişliği 90, derinliği 45 cm. Evlerde ve ofislerde odanın orta kısmında kullanılan orta sehpalar hem işlevsellikleri, hem de güzellikleriyle dekorasyonun en önemli kısımlarından birini oluşturmakta. Evlerde orta sehpanın üzerine genellikle vazo, şekerlik, mumluk ve benzeri dekoratif objeler konur. Ofislerde ise orta sehpanın üzerinde genellikle günlük gazeteler, dergiler, şirketle ilgili tanıtım broşürleri veya bültenler ile dekoratif objeler bulunur. Fakat ister evinizde olsun, isterse ofisinizde, orta sehpanın üzerine fazla obje koymamaya, misafirlerinizin eşyalarını koyabilecekleri alanlar bırakmaya dikkat etmelisiniz. Boo Bremen All Concept orta sehpanın ölçüleri gerek ev, gerekse ofis ortamında kullanım için uygun düzeyde.

Boo Bremen All Concept TV Ünitesi

Boo Bremen All Concept TV ünitesinin yüksekliği 56.5, genişliği 90, derinliği 35 cm. Üzerine LCD televizyon koymak için tasarlanan TV üniteleri, yaşam ve çalışma alanlarında aynı zamanda dekoratif bir görüntü yaratıyor. TV ünitelerinin CD, DVD, uzaktan kumanda ve benzeri eşyaları koymak için tasarlanan özel kısımları, ortamda dağınıklığı önlemekte ve eşyalara kolay ulaşım imkanı sağlamakta. Dilerseniz kitap veya şirketinizle ilgili objeleri de bulundurabileceğiniz bu kısımları, ofiste televizyon izlerken misafirlerinize istediğiniz mesaji vermek için değerlendirebilirsiniz.

Boo Bremen All Concept Çalışma Masası

Boo Bremen All Concept çalışma masasının yüksekliği 90, genişliği 45, derinliği 72 cm. Yaşam ve çalışma alanınızda masa için fazla geniş bir alan yoksa bu ürünler hem pratik, hem şık, hem de ekonomik bir çözüm olabilir. Yaptığınız iş ne olursa olsun, çalışma masanızın üzerinde gereksiz hiçbir eşya bulundurmamalı, yalnızca ihtiyaç duyduğunuz araç ve gereçleri bulundurmalısınız. Tercihen, motivasyonunuzu yükselten dekoratif birkaç objeye de çalışma masanızın üzerinde yer verebilirsiniz. Fakat çalışma masanız ne kadar sade ve şık olursa, dikkatinizi yaptığınız iş üzerine yoğunlaştırmanız o kadar kolay olur.

Boo Bremen All Concept Yan Sehpa

Boo Bremen All Concept yan sehpanın yüksekliği 45, genişliği 45, derinliği 40 cm. Normal sehpalara oranla daha küçük boyutlara sahip olan yan sehpalar, koltuk yanları ve benzeri alanlarda ekstra alan yaratmak için kullanılır. Daha çok misafirlerin içeceklerini koymak için kullandıkları yan sehpalarda küllük, vazo, fotoğraf ve benzeri objeler bulunabilir. Yaşam ve çalışma alanınızda bu ürünlerle misafirleriniz için ekstra alan yaratabilir, ziyaretleri sırasında eşyalarını koymak için alan arama zahmetine girmelerini önleyebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışını yapmakta olduğumuz Boo Bremen All Concept 4’lü masa ve sehpa takımını sipariş vermek için burayı, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

  1. Ürünler çok güzel fakat dekorasyon yaparken halı ve mobilya uyumu nasıl olmalı? Renk uyumu nasıl olmalı soft bir dekorasyon için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir