Desan Hijyenik Paspaslar

İşyerlerinde ve evlerde kapı önlerinde kullanılan paspaslar, ayakkabı tabanına yapışan toz, çamur, kir gibi mikrop saçan unsurları engellemek için oldukça faydalı ürünlerdir. Toplu yaşam ve çalışma alanlarında temizlik ve hijyeni korumaya yardımcı olan bu ürünler, kapı önlerinde daha temiz ve şık bir görüntü oluşturur. İşyerlerinde daha fazla tercih edilen alüminyum rampalı paspaslar hem daha dayanıklıdır, hem de özel dezenfektan sıvısıyla daha kolay temizlenir. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışı devam eden Desan hijyenik paspaslar, koronavirüs salgını nedeniyle ofislerde artan temizlik ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Desan hijyenik paspasları kısaca tanıtacağız. 

48 Yıllık Desan Kalitesi

1972 yılında tek bir dokuma tezgahıyla paspas üretimine başlayan Desan, aradan geçen 48 yıllık süre zarfında Türkiye’nin öncü paspas üreticilerinden biri olmayı başardı. Avrupa’nın birçok ülkesine ihracat yapan Desan, geliştirdiği ürün tipleriyle sektörde öncü markalardan biri haline geldi. Alüminyum paspas üretimi sektöründe uluslararası standartta kaliteli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmayı amaçlayan Desan, kapı önü paspası denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri. Pazarın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan ürünleriyle korona döneminde özellikle hijyen paspası grubunda öne çıkan markalardan biri haline geldi. Hijyen paspas türleriyle işyerlerinde temizlik ve hijyenin sağlanmasına yardımcı olan Desan hijyenik paspaslar alüminyum çerçeveli paspas ve dezenfektan paspas türlerinde Ofix.com kullanıcılarının en fazla talep ettiği ürünler arasında yer aldı.

Desan HM1100 Alüminyum Hijyenik Paspas Kırmızı 48 x 68 cm

Korona döneminde Desan hijyenik paspaslar içinde kullanıcılarımızın en fazla sipariş verdiği ürünümüz, Desan HM1100 alüminyum hijyenik paspas kırmızı 48 x 68 cm oldu. Paslanmaz çelik tavalı bu ürünlerin dört tarafı alüminyum çerçeveli ve kaymayı önleyen özel bir yapısı var. Hem iç, hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olan bu ürünler, dezenfektan sıvısı ile kullanılmakta. İşyerlerinde kullanım için oldukça uygun olan bu ürünler okul, hastane, yurt, kantin, kreş, çocuk yuvaları, WC çıkışları gibi ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir özellikte. Dış mekan alüminyum paspas çeşitleri hijyen paspası dezenfektanı ile birlikte kullanıldığında mikrop saçan unsurlara karşı etkin bir koruma sağlamakta. İç mekan temizliğini daha kolay hale getiren bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Desan HM1300 Alüminyum Hijyenik Paspas Mavi 68 x 98 cm

Kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği Desan hijyenik paspaslar listesinin ikinci sırasında, Desan HM1300 alüminyum hijyenik paspas mavi 68 x 98 cm var. Galvanize tavalı bu ürünlerin kalınlığı 20 mm olup içerisinde kıvırcık paspas mevcut. Paspas çeşitleri arasında hijyenik paspas çeşidi, korona döneminde en fazla öne çıkan ürünler arasında yer aldı. Kullanılacak alanın genişliğine uygun bir hijyenik paspas almak isteyen kullanıcılarımız, hijyenik paspasların yanında temizlik için kullanılan dezenfektan sıvı siparişi de verdiler. Alüminyum paspas fiyatları piyasa ortalamasında olduğu gibi, dezenfektan sıvılarının fiyatları da piyasa ortalamasında seyretti. Plastik paspas, halı paspas veya tuvalet paspası çeşitlerinden farklı olarak Desan hijyenik paspaslar, mikropların yüzeylerde yayılmasını önleyici etkiye sahip. Diğer paspas türleri yalnızca görünür kirlere karşı temizlik sağlarken Desan hijyenik paspaslar görünmeyen mikroplara karşı da etkili olmakta. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Desan HL1100 Kauçuk Hijyenik Paspas 48 x 68 cm

Kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği bir diğer Desan hijyenik paspas çeşidi de Desan HL1100 kauçuk hijyenik paspas 48 x 68 cm. 25 mm kalınlığındaki bu ürünlerin yüzeyi ve tabanı kauçuk olup kaymayı önleyen özel bir yapısı var. Diğerlerinden farklı olarak bu ürünlerin temizliği suyla yapılabilmekte. Dış mekan paspası olarak kullanılabilecek bu ürünler ıslak zeminler için de uygun olup ortama mikrop girişini önleyici etkiye sahip. Kapı önü paspas modelleri içinde kauçuk hijyenik paspas çeşitleri, fiyat bakımından daha ekonomiktir. İşyerlerinde dış kapı paspas modelleri içinde kauçuk paspaslar da büyük talep görmekte. Kapı paspas modelleri için tercihinizi ekonomik ürünlerden yana yapmak isterseniz bu ürünler iyi bir seçim olabilir. İşyeri kapı önü paspası için bu ürünleri sipariş vermek isterseniz fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Desan ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir