Dünyanın bütün ağaçları bizimle!

Bu yıl dünyada ve Türkiye’de yaşanan tüm olumsuz olayları geride bırakarak yeni yılda daha güzel bir dünya için bir adım attık. Geleceği umut ve nefesle kucaklamak için Ofix ailesi olarak doğaya bir katkıda bulunduk. Şile Sofular Köyü’nde sevgiyle yeşerecek bir Ofix Hatıra Ormanı oluşturduk. Uzun vadeli bir proje olan Ofix Hatıra Ormanı, T.C. Orman Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilen 20 bin metrekare alanda oluşturuldu. Fidan dikim organizasyonu ise Covid-19 sürecinde alınan sağlık tedbirlerine uygun şekilde gerçekleştirildi. 

3 bin adet fidanla başlattığımız bu çalışmamızı genişlettik ve müşterilerimiz adına her ay düzenli olarak fidan bağışında bulunmaya başladık. Türkiye’nin Yeşil Ofis sertifikasına sahip ilk ve tek online ofis marketi olarak gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakmak için uğraşırken müşterilerimizi de bu sürecin bir parçası haline getirdik. Bizler bu anlamlı hediyeyle müşterilerimize ulaşırken, dileyen herkes https://gelecegenefes.com/ adresi üzerinden fidan bağışında bulunabilir.

Ünlü şairimiz Turgut Uyar, Güneşi Bol Ülke isimli şiirinde “Dünyanın bütün ağaçları bizimle” diyerek ne kadar geniş bir yüreğe sahip olduğunu göstermişti. İnsanlığa karşı derin bir sevgi besleyen bu güzel insan, en büyük yaratıcı gücün sevgi olduğuna inanıyordu. İnsan ve doğa sevgisini şiirlerine yansıtıyordu. Ofix.com olarak biz de insan ve doğa sevgisini çalışmalarımıza yansıtıyoruz. İnsan hayatına verdiğimiz değeri aynı zamanda da doğaya veriyoruz. Yeşil Ofis sertifikasına sahip olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle oluşturduğumuz Ofix Hatıra Ormanı‘na fidan bağışlarımız devam ederken “dünyanın bütün ağaçlarının bizimle olduğunu” gayet iyi biliyoruz.

Müşterilerimiz adına fidan bağışı projemizin ilk bağışlarını gerçekleştirdik ve müşterilerimize sertifikalarını gönderdik. Müşterilerimizden gelen olumlu dönüşler bizi oldukça memnun etti. Ve ne kadar önemli bir işe imza attığımızı bir kez daha gösterdi. Ofix ailesi olarak yeşil bir gelecek için elimizi taşın altına koyduk. Müşterilerimizin desteğiyle bu projemizi daha da büyütmeyi hedefliyoruz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için 2021 yılı boyunca müşterilerimiz adına her ay düzenli olarak fidan bağışında bulunacağız. Ve şuna eminiz ki;

Dünyanın bütün ağaçları bizimle! 

İlgili yazılar

  1. Aydınlatma Hesaplama

    Sizlere kutluyorum gelecek nesillerimize böyle bir armağan bıraktığınız için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir