Ofis Dostu Ecolab Dezenfektanları

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süre kapalı kalan işyerlerinin açılması, kurumsal müşteri pazarında dezenfektanlara yönelik talebi arttırdı. Online ofis marketi konseptiyle kurumsal müşteri pazarına hizmet veren Ofix.com‘da ürün gamımızı pazarın ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirmeye büyük özen gösteriyoruz. Sitemizde satışına yeni başladığımız Ecolab dezenfektanları, işyerlerinde dezenfeksiyon için ekonomik çözümler sunuyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Ecolab dezenfektanlarını kısaca tanıtacağız. 

Ecolab Usona Power Hijyenik Çok Amaçlı Temizleyici Jel – 5 L

Çok amaçlı temizleyici jeller, işyerlerinde farklı yüzeylerin temizliği için en kullanışlı ürünler arasında yer almakta. Nitekim bu ürünler, genel alanların yanı sıra gıda üretim alanları, saniter alanlar ve çamaşırhaneler gibi farklı pek çok ortamda yüzey temizliği için kullanılabilmekte. Sıradan temizleyicilere oranla çok amaçlı temizleyici jeller, daha farklı bir kimyasal bileşime sahiptir. Bu bileşimleri sayesinde tek seferde yüzey temizliği sağladıkları gibi, aynı zamanda havayı da temizler ve ortamda kötü koku oluşumuna engel olurlar. Bununla birlikte, çok amaçlı temizleyici jelleri kullanırken dikkatli olmak gerekir. Bu ürünler el temizleme jeli gibi cilt üzerinde kullanım için değil, yüzey temizliği için tercih edilmekte. Çok amaçlı temizleyici jel kullanımını çıplak elle değil, temiz bir bez veya paspas gibi temizlik gereçleriyle yapmak gerekir.

Ecolab Usona Power hijyenik çok amaçlı temizleyici jel – 5 l ürünümüz, klor bazlı genel temizlik ürünüdür. Klor bazlı olması nedeniyle yüzeylerde hızlı ve hijyenik temizlik sağlar. İşyerlerinde genel temizlik için kullanılabilen bu ürünleri mutfak gibi ortamlarda yağ ve inatçı kirlere karşı da kullanabilirsiniz. 5 litrelik bidon şişelerde satışı yapılan bu ürünleri alkaliye dayanıklı tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanabilirsiniz. Fakat bu ürünleri kullanmadan önce malzeme uyumluluğunu kontrol etmeli ve kullanım sırasında koruyucu kıyafet giymelisiniz. Sert yüzey temizliğinde bu ürünleri 10-15 g/l şeklinde dozajlayarak temizlik çözeltisi hazırlayabilirsiniz. Eğer klozet, lavabo, küvet gibi yerlerde bu ürünleri kullanacaksanız, konsantre olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Ecolab Usona Power hijyenik çok amaçlı temizleyici jel – 5 l için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ecolab Manipur Antimikrobiyal Sıvı El Sabunu – 5 L

Sıvı el sabunları, toplu yaşam ve çalışma alanlarında el temizliği konusunda daha fazla tercih edilmekte. Ev dışı ortamlarda ise antibakteriyel sıvı sabunlar temizlik ve hijyen konusunda daha etkin sonuçlar sağlamakta. Sıradan sabunlar, özellikle de katı sabunlar ev dışı ortamlarda el hijyenini sağlamada yetersiz kalabiliyor. İşyerlerindeki gibi fazla kişinin kullandığı tuvaletlerde ise katı sabunlar neredeyse hiç tercih edilmiyor. Katı sabunları ev dışı ortamlarda kuru tutmak çok zor olduğu için sabun bile olsa nemli yüzeylerden mikroorganizmalar kolayca yayılabiliyor. İşyerlerinin sıvı sabun tercihleri çalışan sayısına göre değişmekte. Ofix.com‘un verilerine göre KOBİ’ler daha çok sıvı el sabunu 5 kg çeşitlerini tercih ediyor. KOBİ üzeri işyerleri ise daha çok sıvı el sabunu 30 kg ürünlerine yönelmekte.

Ecolab Manipur antimikrobiyal sıvı el sabunu – 5 l ürünümüz, kurumsal ve endüstriyel alanlarda çalışan personelin el hijyeni için uygun özellikte. Ürünlerin içerdiği antimikrobiyal maddeler, sıvı el sabunu antibakteriyel çeşitlerine oranla daha güçlü etkilere sahip. Elleri tek seferde temizleyen ve dezenfekte eden bu ürünler, el sabunu çeşitleri içinde en güçlülerinden biri. Sıvı el sabunu fiyatları içerisinde oluşan fiyat farkı esasen ürünlerin bileşiminden kaynaklanıyor. Antimikrobiyal etkisini uzun süre koruyan bu ürünler, en sağlıklı sıvı el sabunu çeşitleri içinde değerlendirilebilir. En iyi temizleme jeli bile antimikrobiyal etkiler bakımından yetersiz kalabilir. Fakat ellerinizi ıslattıktan sonra bu ürünlerden 3 ml kadar ellerinize uygulayabilirsiniz. Jellere oranla bu ürünler oldukça etkili. Üstelik, hassas ciltler için temizleyici jel çeşitleri bile bazen kurutucu ve tahriş edici olabiliyor. Oysa bu ürünler dermatolojik açıdan daha başarılı. Ecolab Manipur antimikrobiyal sıvı el sabunu – 5 l için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ecolab Manodes Alkol Bazlı El Temizleme Sıvısı – 5 L

Koronavirüs salgınıyla birlikte alkol bazlı el temizleme sıvıları hayatımızda geniş bir yer tutmaya başladı. Dezenfektan alkol bakteri ve virüslere karşı çok güçlü bir silahtır. Ve alkol bazlı el dezenfektanı çeşitlerinin etkisi diğer dezenfektan türlerine oranla çok daha yüksektir. Bu nedenle, dezenfektan alkol fiyatları diğerlerine oranla daha yüksektir. Fakat, alkol bazlı dezenfektan ve alkol bazlı el antiseptiği çeşitleri kalabalık ortamlarda temas sonrası kullanım için uygundur. Günlük kullanımlar için alkollü el dezenfektanı çeşitlerine değil, alkolsüz el dezenfektanı çeşitlerine yönelebilirsiniz. Günlük kullanımlar için alkollü el antiseptiği veya alkol bazlı hızlı el antiseptiği çeşitlerini pek tercih etmemelisiniz. Bu ürünleri gereksiz yere kullanırsanız, cildinizde oluşan tahriş ve yanmayı gidermekte zorluk çekebilirsiniz.

Ecolab Manodes alkol bazlı el temizleme sıvısı – 5 l ürünümüz, kurumsal ve endüstriyel alanlarda çalışan personelin el hijyeni için uygun özellikte. Ellerde hızlı ve uzun süreli koruma sağlayan bu ürünlerde boya ve parfüm bulunmamakta. Bileşiminde tahriş edici veya alerjen potansiyel taşımayan ham maddeler kullanıldığı için cilt uyumluluğu yüksek düzeyde. Cildi tahrişlerden koruyan bu ürünler, uygulama sonrasında cilde canlı ve parlak bir görünüm kazandırmakta. Bu ürünleri uygun bir dispenserle kullanırsanız dozajda kontrol sağlayabilirsiniz. Ecolab Manodes alkol bazlı el temizleme sıvısı – 5 l için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ecolab Derhand Plus El Dezenfektanı Pompalı – 1 L

Korona döneminde yapılan internet aramalarında el dezenfektan, el dezenfekte ve el dezenfektan fiyatları sözcükleri geniş bir yer tutuyor. Bunun nedeni şüphesiz ki, korona döneminde el hijyeninin çok daha önem kazanmasıdır. Ecolab el dezenfektanı çeşitleri arasında endüstriyel kullanımın yanı sıra günlük kullanım için uygun ürünler de mevcut. Sitemizde satışına yeni başladığımız Ecolab Derhand Plus el dezenfektanı pompalı – 1 l ürünümüz, kısa sürede en çok tercih edilen el dezenfektanı çeşitlerinden biri oldu. El dezenfektanı 5 l ürünleri daha kalabalık ofisler tarafından sipariş verilmekte. El dezenfektanı 1 l grubundaki ürünler ise çalışan sayısı 1-10 arasında olan ofisler tarafından daha fazla tercih ediliyor. Bireysel kullanıcılar ise el dezenfektanı küçük boy veya el dezenfektanı çanta boyu ürün gruplarına yönelmekte.

Ecolab Derhand Plus el dezenfektanı pompalı – 1 l ürünümüz, etanol bazlı olup hoş kokulu ve renksizdir. Mikrobiyolojik etkisi üst düzeyde olan bu ürünlerin bileşiminde %70 etil alkol, %5 izopropil alkol, %0.1 benzalkonyum klorür var. Bu bileşimi sayesinde bu ürünler, bakteri ve virüslere karşı etkin bir koruma sağlamakta. Ürünlerin etkili olabilmesi için basit ovma hareketleriyle ellere ve bileklere uygulanması yeterli. Hassas cilt tipleri için de kullanıma uygun olan bu ürünler, cildin nem dengesini korumasına katkı sağlıyor. El yıkarken kullanılan suyun içeriğindeki bileşenler, hatta suyun sıcaklığı bile cildin nem dengesine çoğu zaman zarar vermekte. Oysa bu ürünlerle ellerinizde etkin temizlik ve hijyen sağlayabilirsiniz. Ve cildinizin nem dengesini koruyabilirsiniz. Ecolab Derhand Plus el dezenfektanı pompalı – 1 l için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ecolab Derhand Plus El Dezenfektanı Pompasız – 1 L

Antiseptik el dezenfektanı çeşitleri içinde pompasız ürünler de ofislerde tercih edilebiliyor. Ofisinizde eğer iyi bir dispenser kullanıyorsanız, pompasız ürünleri değerlendirebilirsiniz. İnternet aramalarında el dezenfektanı fiyat sorguları içinde pompasız ürünler daha üst sıralarda yer almakta. En iyi el dezenfektanı markaları, ürünlerini pompalı ve pompasız şeklinde iki farklı çeşitle satışa sunmakta. El dezenfektan jeli türlerine oranla pompasız ürünlerin kullanımı biraz zordur. Bu nedenle pompasız ürünlerde çanta boyu pek tercih edilmez. El dezenfektan sprey çeşitleri ise kullanım sırasında malzemenin bir kısmının havaya karışmasından dolayı verimli olmayabilir. Sıvı el dezenfektanı grubunda dispenser içinde kullanım için pompasız ürünleri tercih edebilirsiniz. Ecolab Derhand Plus el dezenfektanı pompasız – 1 l için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir