Edding tahta kalemlerini henüz denemediniz mi?

Ofiste en sık kullandığımız yazı araç ve gereçleri içinde tahta kalemleri (board marker) özel bir öneme sahip. Toplantı veya sunumlarda herhangi bir konu hakkında görüş alışverişinde bulunurken, yazı tahtası üzerinde yazı veya çizim ya da görselleştirme yapmamız gerekebiliyor. Eğer iyi bir tahta kalemi kullanırsak, bu gibi durumlarda zorluk çekmeden ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre ofis çalışanlarının en fazla sipariş verdiği tahta kalemleri arasında Edding tahta kalemleri üst sıralarda yer alıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en fazla sipariş verdiği Edding tahta kalemleri içinde ilk 5’te yer alan ürünleri kısaca tanıtacağız. 

Edding 260 Yuvarlak Uçlu Beyaz Tahta Kalemi Seti

Listemizin ilk sırasında, Edding 260 yuvarlak uçlu beyaz tahta kalemi seti var. Yuvarlak uç kalınlığı 1.5-3 mm olan bu ürünler 4 farklı renk seçeneğine sahip. Kullandığınız yazı tahtası üzerinde farklı renklerle daha estetik bir görüntü yaratmak veya bilgi kategorileri oluşturmak istiyorsanız, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Tahta kalemi tüketiminiz fazlaysa, bu ürünleri tek tek almak yerine tahta kalemi seti şeklinde almanız daha ekonomik olabilir. Edding 260 yuvarlak uçlu beyaz tahta kalemi setini yazı tahtasının dışında emaye ve melamin gibi neredeyse bütün gözeneksiz yüzeylerde kullanabilir, temizlik için kuru bir bezle silmekle yetinebilirsiniz. Setin içinde siyah, kırmızı, mavi ve yeşil renk seçenekleri mevcut olup ürünlerde bütil asetat bulunmamakta. Işık geçirmeyen, çabuk kuruyan ve hafif kokulu bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Edding 260 Yuvarlak Uçlu Tahta Kalemi – Siyah

Ofix.com kullanıcılarının en fazla sipariş verdiği Edding tahta kalemleri listemizin ikinci sırasında, Edding 260 yuvarlak uçlu tahta kalemi – siyah var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler siyah renkli olup ışığa dayanıklı ve çabuk kuruyan bir mürekkebe sahip. Ofiste toplantı veya sunum yaparken yazı tahtası üzerinde tek renk yazı tahtası kalemi kullanmak istiyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Siyah renkli yazı kalemleri yüzeyde daha farklı bir görünüm yaratıyor, yazılanlara daha ciddi bir hava katıyor. Siyah renkli yazı tahtası kalemi kullanırsanız, dinleyicilerin dikkatinin dağılmasını ve konuya ilgilerinin azalmasını önleyebilirsiniz. Çünkü siyah mürekkep beyaz tahta üzerinde güçlü bir kontrast oluşturduğu için yazı veya çizimle karşı tarafa verilmek istenen mesajı daha güçlü bir biçimde iletir. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Edding 360 XL Yuvarlak Uçlu Tahta Kalemi – Siyah

Listemizin üçüncü sırasında, Edding 360 XL yuvarlak uçlu tahta kalemi – siyah var. Eğer yazı tahtası kalemi ihtiyacınız fazla değilse ve siyah renkli yazı tahtası kalemi ihtiyacınız varsa, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Edding‘in en fazla tercih edilen ürünlerinden biri olan bu ürünler, yazı tahtası kalemi denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden biri aynı zamanda. Alman markası Edding, faaliyete geçtiği 1960 yılından bu yana ürün çeşitliliğini sürekli arttırmakta ve pek çok yeniliğe öncülük yapmakta. Edding 360 XL yuvarlak uçlu tahta kalemi, yeniden doldurulabilir olma özelliğiyle diğerlerinden ayrılıyor. Edding 360 XL grubu tahta kalemleriniz bittiğinde, Edding BT30 tahta kalemi mürekkebiyle kalemlerinizi doldurabilirsiniz. Böylelikle, fazla sayıda kalem almaktansa tek kalemi defalarca kullanarak ofis bütçenizde tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Edding 260 Yuvarlak Uçlu Tahta Kalemi – Mavi

Ofix.com kullanıcılarının en fazla sipariş verdiği Edding tahta kalemleri listemizin dördüncü sırasında, Edding 260 yuvarlak uçlu tahta kalemi – mavi var. Paket içi miktarı 1 adet olan bu ürünler mavi renkli olup ışığa dayanıklı ve çabuk kuruyan bir mürekkebe sahip. Beyaz tahtalar için uygun olan bu ürünler yeniden doldurulma özelliğine sahip değil. Kesik uçlu tahta kalemi çeşitlerine oranla yüzeye kolay uygulanan, hızlı kuruyan ve iz bırakmadan temizlenebilen bu ürünler yuvarlak uçlu olup bütil asetat içermemekte. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Edding 360 XL Yuvarlak Uçlu Tahta Kalemi – Mavi

Listemizin beşinci sırasında, Edding 360 XL yuvarlak uçlu tahta kalemi – mavi var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler, diğer Edding 360 XL ürünleri gibi yeniden doldurulabilir özellikte. Yazı tahtası kaleminde renk tercihiniz maviden yanaysa ve ofiste yazı tahtası kalemi ihtiyacınız fazlaysa, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Edding doldurulabilir tahta kalemi seçenekleri ofislerin sarf malzemesi giderlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlamalarına imkan tanıyor. Yeniden doldurma özelliğine sahip bu ürünlerde Edding mürekkep seçeneklerini, özellikle 30 ml BT30 yazı tahtası kalemi mürekkebi çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Edding ürünlerini buradan inceleyebilir ve tahta kalemi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir