Mutfak Dostu Ernet Ürünleri

Evlerde ve işyerlerinde en fazla kirlenen alanlardan biri mutfaktır. Mutfak temizliği konusunda gösterilen hassasiyet, evlerde ve işyerlerinde hem sağlık, hem de motivasyon açısından önemli kazanımlar sağlar. Mutfak temizliği için kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Ernet ürünleri, online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre evlerde ve ofislerde en fazla tüketilen temizlik sarf malzemeleri arasında yer almakta. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, mutfak dostu Ernet ürünleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Ernet Pro Active Fırın ve Izgara Yağ ve Kir Sökücü – 435 ml

Mutfak dostu Ernet ürünleri listemizin ilk sırasında, Ernet Pro Active fırın ve ızgara yağ ve kir sökücü – 435 ml var. Mutfakta en çok kirlenen araçlardan biri fırındır. Her kullanımdan sonra fırınlarda az veya çok kirlenme oluşur. Mutfak temizliği konusunda en fazla ihmal edilen işlerden biri de yine fırın temizliğidir. Fırını aslında her kullanımın ardından temizlemek gerekir. Ama nedense fırın temizleme işi çoğu zaman ihmal edilir. Veya fırın içi temizliği yapılması gerektiği şekilde yapılmaz. Yeterince temizlenmeyen fırın tepsileri, ızgara ve fırının iç yüzeyinde oluşan yağ lekeleri, fırında mikropların oluşması için elverişli bir ortam yaratır. Fırında yemek pişirirken yüzeye sıçrayan yemek kalıntıları da yine, fırını sağlıklı ve verimli bir şekilde kullanmayı engeller.

Ernet Pro Active fırın ve ızgara yağ ve kir sökücü – 435 ml ürünümüz, fırın ve ızgara temizliği için iyi bir seçim olabilir. Bu ürünleri en zor kurumuş lekeler, yağlar ve yanmış artıklar üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ernet markasının bu ürünleri, fırınınızın ve ızgaraların temiz ve parlak görünmesini sağlar. Ortamda biriken mikroorganizmaları yok eder. Bu sayede fırınınızda ve mutfağınızda kötü koku oluşmasını önler. Bu ürünleri fırın ve ızgaranın yanı sıra aspiratör filtresi, yanmış tava ve tencere ile döküm ocaklarda zorlu yağ lekeleri temizliğinde de kullanabilirsiniz. Spreyli kullanım için, püskürtme başlığının uç kısmındaki kapağı açmanız yeterli. Bu ürünleri fırın temizliğinde kullanmadan önce fırınınızı 40 derecede ısıtıp termostatı kapatırsanız daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ernet Pro Active fırın ve ızgara yağ ve kir sökücü – 435 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ernet Sirkeli Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici Sprey Elma – 750 ml

Mutfak dostu Ernet ürünleri listemizin ikinci sırasında, Ernet sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici sprey elma – 750 ml var. Sirke katkılı özel formülü sayesinde mutfakta yağ, kir, kireç ve lekeler üzerinde etkili bu ürünler sayesinde pratik mutfak temizliği gerçekleştirebilirsiniz. Çok amaçlı temizleyici çeşitleri, evlerde ve ofislerde pek çok yüzeyin temizliğinde kullanılabilmekte. Çok amaçlı yüzey temizleyici sirkeli çeşitleri ise daha çok mutfak ve banyo temizliğinde tercih edilmekte. Bu ürünlerin bileşimindeki etken maddeler, temas ettikleri yüzeylerde derinlemesine temizlik ve hijyen sağlıyor. Mutfak temizliği için bu ürünleri en çok evye ve tezgah temizliğinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çaydanlık, buzdolabı, bulaşık makinesi, fayans ve lavabo temizliği için de bu ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Ernet sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici sprey elma – 750 ml ürünümüzü kullanmak için yüzeye püskürtme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, yüzeyde kuruma sağlayıncaya kadar yüzeyi temiz bir bezle silebilirsiniz. Yüzeyde eğer yoğun miktarda kir ve yağ birikmişse, ürünü uyguladıktan sonra 10 dakika kadar bekleyebilirsiniz. Ürünü mutfak dolabı temizliği için kullanırken uygulamayı mutfak bezi ile gerçekleştirebilirsiniz. Buzdolabı temizliği için de kullanılabilecek bu ürünler, buzdolabı içindeki kirleri ve lekeleri etkin şekilde temizlemekte. Bu sayede, buzdolabı içinde kötü koku oluşumunu önlemekte. Buzdolabı temizliği için bu ürünleri sprey şeklinde uygulayabileceğiniz gibi, mutfak bezi üzerine dökerek de uygulayabilirsiniz. Ernet sirkeli çok amaçlı yüzey temizleyici sprey elma – 750 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ernet Pro Active Paslanmaz Çelik Yüzey ve Ankastre Yağ ve Kir Sökücü – 435 ml

Mutfak dostu Ernet ürünleri listemizin üçüncü sırasında, Ernet Pro Active paslanmaz çelik yüzey ve ankastre yağ ve kir sökücü – 435 ml var. Paslanmaz çelik ve ankastre yüzeyler, estetik yönden mutfağa farklı bir nitelik kazandırır. Fakat bu yüzeylerin temizliği birçok kullanıcıya zor gelebilmekte. Temizlik sırasında doğru ürünler kullanılmazsa leke ve kirler, parmak izi ve su lekeleri daha kötü bir görünüm kazanabilir. Mutfak temizliği püf noktaları içinde bu yüzeylerin temizliğinde, paslanmaz çelik yüzeyler için özel olarak geliştirilen ürünleri kullanmak gerekir. Basit leke ve izleri ovma gerektirmeden kolayca çıkaran bu ürünler, yüzeyleri çizmeden parlatır. Ağır yağ ve kirleri çıkarmak için de yüzeye fazla baskı uygulamamak gerekir. Aksi durumda, yüzeylerde istenmeyen görüntüler oluşabilir.

Ernet Pro Active paslanmaz çelik yüzey ve ankastre yağ ve kir sökücü – 435 ml ürünümüz, özel formülü sayesinde yağ ve kirlerin kısa sürede yumuşamasını sağlıyor. Mutfak temizliği için evde ve ofiste rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri davlumbaz, fırın, ocak, evye gibi tüm paslanmaz ve ankastre yüzeylere uygulayabilirsiniz. Ürünü uyguladıktan sonra mikrofiber mutfak bezi ile yüzeyin üzerinden geçebilirsiniz. Sarı mutfak bezi çeşitleri, yüzeylerde kalıntı bırakabiliyor. Bu da istenmeyen görüntülere yol açabiliyor. Temizlik sırasında eğer mikrofiber mutfak bezi kullanırsanız, bu gibi istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca, bu ürünler kimyasal bileşen içerdiği için uygulama sırasında temizlik eldiveni kullanmanızda yarar var. Ernet Pro Active paslanmaz çelik yüzey ve ankastre yağ ve kir sökücü – 435 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ernet Hijyen Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici Sprey – 750 ml

Mutfak dostu Ernet ürünleri listemizin dördüncü sırasında, Ernet Hijyen çok amaçlı yüzey temizleyici sprey – 750 ml var. Çamaşır suyu katkılı özel formüle sahip bu ürünler, mutfak temizliği konusunda iyi bir seçim olabilir. Günlük mutfak temizliği içinde birçok yüzeyin temizliği ihmal edilebiliyor. Bunun sonucunda yüzeylerde kirlenme ve bakteri oluşumu görülebiliyor. Çamaşır suyu katkılı çok amaçlı yüzey temizleyiciler, bu gibi durumlarda daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamakta. Benzer şekilde, mutfak dolaplarının temizliği de mutfak temizliği sırasında üzerinde yeterince durulmayan işlerden biridir. Mutfak dolaplarını silmek için iyi bir temizleyici arıyorsanız, bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ernet Hijyen çok amaçlı yüzey temizleyici sprey – 750 ml ürünümüz, kolay mutfak temizliği için en iyi ürünlerden biridir. Mutfakta yağ, kir, kireç, leke ve küfler üzerinde etkin çözümler sunan bu ürünler, mutfağınızın her köşesinde derinlemesine temizlik sağlayabilir. Bu ürünleri sprey formunda kullanabileceğiniz gibi, köpük formunda da kullanabilirsiniz. Sprey formu için uç kısmındaki kapağı açmanız yeterli. Köpük formu içinse kapağı kapalı tutabilirsiniz. Yüzeye uygulama yaptıktan sonra 1-2 dakika beklerseniz, daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüzeyi durulamak için, yıkanabilir yüzeylerde yıkama işlemi yapabilirsiniz. Yıkanamayan yüzeylerde ise nemli bir mikrofiber mutfak bezi ile silme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ernet Hijyen çok amaçlı yüzey temizleyici sprey – 750 ml ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ernet Limon Tuzu – 100 g

Mutfak dostu Ernet ürünleri listemizin beşinci sırasında, Ernet limon tuzu – 100 g var. Halk arasında limon tuzu olarak bilinen madde, aslında tuz değil, asittir. Çoğu kişi tarafından limondan elde edilen doğal bir madde olarak bilinen limon tuzu, aslında şekerden elde edilen sitrik asitli bir kimyasaldır. Temizlik alanında özellikle kireç çözmek için en ideal maddelerden biri olan limon tuzu, sert suları yumuşatma özelliğine sahiptir. Bunun için sabunlarda ve çamaşır deterjanlarında da kullanılır. Limon tuzu doğal mı, sorusuna cevap olarak limon tuzunun etkin bir kimyasal bileşik olduğunu söyleyebiliriz. Limon tuzu yenir mi, diye merak ediyorsanız, bazı limon tuzu çeşitlerinin gıda alanında kullanıldığını söyleyebiliriz. Fakat limon tuzunun gıda alanında evsel kullanımında bazı alerjik reaksiyonlar oluşabilir.

Ernet limon tuzu – 100 g ürünümüz, ince granüllü yapısı sayesinde mutfakta pek çok araç ve gerecin temizliğinde etkin çözümler sunmakta. Örneğin çaydanlık, su ısıtıcısı ve gider temizliğinde bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Limon tuzu ile çaydanlık temizliği yapmak için, önce çaydanlığınızı ve demliği kireçli kısmı geçecek kadar su ile doldurmalısınız. Kireç yoğunluğuna göre 1-2 kaşık limon tuzu ekledikten sonra ocağın üstüne koyabilirsiniz. Su kaynadıktan sonra yaklaşık 15 dakika beklerseniz, çaydanlık ve demlikte kireç kalıntısı kalmayacaktır. Su ısıtıcısı temizliği için de aynı yöntemi kullanabilir, içine 2 kaşık limon tuzu ekleyebilirsiniz. Durulama işlemi sırasında bol su kullanmanızda yarar var. Gider temizliği içinse 2 çorba kaşığı limon tuzu üzerine 1 litre kaynar su dökebilirsiniz. Ernet limon tuzu – 100 g ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Ernet ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz. 

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir