Evlere Hizmet Vermeye Başladık

Hayatımızın son 1 ayı çok büyük değişimlere sahne oldu sevgili beyaz yakalılar. Koronavirüsle mücadele için alınan önlemler hem günlük hayatımızı, hem de iş hayatımızı büyük ölçüde etkiledi. Bu süreçte bizlerin olduğu kadar şirketlerin de iş yapış tarzları büyük ölçüde değişti. Operasyonlarını sürdürmeye devam eden şirketler, hizmet verdikleri alanlarda yaşanan değişimleri iyi analiz ederek bunlara uygun stratejiler geliştirerek yollarına devam etmekte. 

Online ofis marketi konseptiyle ofis sarf malzemeleri tedariği pazarında 7 yıldır hizmet vermekte olan benim sevgili şirketim Ofix.com, pazarın değişen ihtiyaçlarına uygun stratejiler geliştirmeye her zaman büyük önem verdi. Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında pek çok şirketin iş yapış tarzını değiştirip evden çalışma sistemine geçmesi, pazarın ihtiyaç ve beklentilerinin de değişmesine yol açtı. Ofix.com olarak biz bu süreçte, evlere hizmet vermeye başladık. Müşterilerimizin siparişlerini evlerine ulaştırarak pazarın değişen ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler geliştiren şirketimiz böylelikle, müşterilerimizin evde kalmalarına katkı sağlayarak koronavirüs salgınının yayılmasını önlüyor.

Son 1 aydır evde geçirilen sürenin artması ve hijyen ihtiyaçlarının ön plana geçmesi, gıda ve içecek ürünleri ile temizlik ürünlerine talebi arttırdı. Talepteki bu artış, fiyatların da artmasına yol açtı ve tüketicileri, ihtiyaçlarını karşılamak için ekonomik çözümler aramak zorunda bıraktı. Ofix.com olarak dijital pazarlama alanında kazandığımız deneyimler, internet kullanıcılarına doğru kanallardan etkin bir şekilde ulaşmamızı sağlıyor. Arama ağı reklamlarımız sayesinde hedef kitlemize ulaşıyor, internet alışverişleri için bizi tercih etmelerini sağlıyoruz. Sosyal medya kanallarımız üzerinden internet kullanıcılarıyla etkileşim kuruyor, yeni müşteriler kazanıyoruz.

Bu kapsamda özellikle “evdekal Promosyon Kodu ile %10 İndirim Kazan!” kampanyamızın büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Pazarın değişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için başlattığımız bu kampanya, evden çalışmak zorunda kalan müşterilerimizin birçok ihtiyacına uygun fiyat avantajıyla ulaşmasını sağladı. Sitemizde sunduğumuz güvenli alışveriş, 75 TL üzerine ücretsiz kargo ve 1 günde güvenli teslimat hizmetlerimiz de geri dönüşüm oranlarında yüksek sonuçlar almamıza katkı sağlıyor.

Öyle görünüyor ki koronavirüs salgını, birkaç hafta daha hem günlük hayatımızı, hem de iş hayatımızı etkilemeye devam edecek. Bu zorlu süreçte benim sevgili şirketim Ofix.com, evlerin başta gıda ve içecek ile temizlik ürünleri olmak üzere pek çok ihtiyacını uygun fiyat avantajı ve yüksek hizmet kalitesiyle karşılamaya devam edecek.

Tüm okurlarımdan bir kez daha, zorunlu olmadıkça evden dışarı çıkmamalarını rica ediyor, ihtiyaçlarını karşılamak için Ofix.com‘u ziyaret etmelerini tavsiye ediyorum.

Ofixboy…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir