Ofis Dostu Fanlı Isıtıcılar

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte ofiste ısınma ihtiyaçları artmaya başladı. Sonbaharın gelişiyle birlikte her yıl olduğu gibi bu yıl da fanlı ısıtıcılar ofislerin ihtiyaç listeleri arasındaki yerini almaya başladı. Kullanım alanına göre boyutları küçük olduğu için ısınma ihtiyaçlarına hem kolay, hem de ekonomik çözümler sunan bu ürünler, sonbahar ve kış aylarında vücut ısımızı korumamıza büyük katkı sağlıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, fanlı ısıtıcılar hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız.

Fanlı ısıtıcılar ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

Sonbahar ve kış aylarında ısınma ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız ürünlerden biri olan fanlı ısıtıcılar, mekan genişliğine bağlı olarak ısınma sorunu olan ortamlarda en sık tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Klima, kombi, elektrikli radyatör gibi ısınma araçlarına oranla hem kullanımı kolay, hem de fiyatı uygun olan bu araçlar, en çok ofislerde ısınma amacıyla kullanılıyor. Ofislerin yanı sıra evlerde ve özellikle de çocuk odası, banyo ve mutfak gibi ortamlarda da fanlı ısıtıcıların kullanıldığını görüyoruz.

Fanlı ısıtıcıların en önemli özelliği, ısıtma mekanizmalarının kısa sürede kullanıma hazır hale gelmesi ve güçlü fanları sayesinde ortamın sıcaklığını kısa sürede arttırmasıdır. Ayrıca, termostat özelliği sayesinde ortamdaki sıcaklığın istenilen düzeyde kalmasını sağlayan bu ürünlerdeki emniyet kilidi özelliği, kaza risklerini ortadan kaldırıyor. Modern ve ergonomik tasarıma sahip fanlı ısıtıcılar, ortamlarda çok hoş bir görüntü yaratıyor. Kullanım sırasında çok az ses çıkartan ürünler, ısınma konforunuzu korumanızı sağlıyor.

Fanlı ısıtıcı alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Piyasada farklı özelliklere sahip çok sayıda fanlı ısıtıcı bulmak mümkün. Bunlar içinde sizin için en uygunu, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık veren ürün olacaktır. Fanlı ısıtıcı alırken yalnızca fiyata bakmak yerine öncelikle, fanlı ısıtıcıyı kullanmak istediğiniz ortama dikkat etmeli ve üründe olmasını istediğiniz teknik özellikleri netleştirmelisiniz. Sırf fiyatı nedeniyle alacağınız bir ürün, ihtiyaçlarınıza cevap vermediğinde daha fazla masrafa yol açabilir. İstediğiniz özelliklere karar verdikten sonra, ürünlerin tasarım özelliklerine bakmalı ve ürünler arasında marka ve kalite farkına göre tercihte bulunmalısınız.

Fanlı ısıtıcıların teknik özellikleri içinde en önemli konular motor gücü, ısıtma alanı, termostat ve hız ayarı, emniyet kilidi ve enerji verimliliğidir. Fanlı ısıtıcınızın motor gücü olması gerekenin altında veya üzerinde olursa, kullanım konforunuz istediğiniz şekilde olmayabilir. Ofisinizde ısınmak için yalnızca fanlı ısıtıcı kullanmak durumundaysanız, ısıtma alanına dikkat etmeniz çok önemli. Termostat ve hız ayarı, emniyet kilidi ve enerji tasarrufu da yine, ofis tipi fanlı ısıtıcılar için en önemli tercih nedenleri arasında. Bu özelliklere ek olarak, soğuk üfleyen vantilatör özelliği ile yatay ve dikey kullanım özelliği de fanlı ısıtıcı alırken tercihlerinize yön verebilir.

Fanlı ısıtıcıların tasarım özelliklerine bakarken, modern görünüme ve ergonomik tasarıma sahip fanlı ısıtıcıları ilk sıralarda değerlendirebilirsiniz. Bu özelliklere sahip ürünler ofisinizde daha estetik bir görüntü yaratabilir. Fanlı ısıtıcılar için marka tercihleri arasında ise Kumtel, Raks, Ufo, Delonghi, Luxell gibi markaların ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Fanlı ısıtıcıların fiyatları ise seçilen marka ve modele göre değişmekle birlikte, ortalama 100-150 TL’lik bir bütçeyle güzel bir fanlı ısıtıcı almanız mümkündür.

Ofis dostu fanlı ısıtıcılar Ofix.com’da!

Fanlı ısıtıcılar hakkında faydalı bilgiler paylaştığımız yazımızın bu kısmında, online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre ofislerin en çok sipariş verdiği üç ürünü kısaca tanıtacağız. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz yüzde 5’lik indirim fırsatından yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Kumtel LX-6331 Fanlı Isıtıcılar

Listemizin ilk sırasında, Kumtel LX-6331 fanlı ısıtıcılar var. 2000 Watt güce sahip bu ürünler, termostatlı ve 3 farklı hız seçeneğine sahip. 2 yıl garantili bu ürünleri hem sıcak, hem de soğuk fanla ısınmak veya serinlemek için kullanabilirsiniz. Bej renkli bu ürünlerde ayrıca emniyet kilidi özelliği var ve isterseniz bu ürünleri duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Raks PF 20 Terra Fanlı Isıtıcılar

Listemizin ikinci sırasında, Raks PF 20 Terra fanlı ısıtıcılar var. 2000 Watt güce sahip bu ürünler, termostatlı ve 2 farklı hız seçeneğine sahip. Modern ve ergonomik tasarımıyla dikkat çeken bu ürünler, devrilmeye karşı özel emniyet şalterine ve soğuk hava özelliğine sahip. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Raks PF 20 STX Fanlı Isıtıcılar

Listemizin üçüncü sırasında, Raks PF 20 STX fanlı ısıtıcılar var. 2000 Watt güce sahip bu ürünler, çok şık ve modern bir tasarıma sahip. Termostat, 2 farklı hız seçeneği ve soğuk hava özelliğine sahip bu ürünlerde 5 farklı emniyet sistemi var. Bu ürünleri yatay veya dikey olarak kullanabileceğiniz gibi, isterseniz duvara da monte edebilirsiniz. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden tüm ısıtma ve soğutma ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir