Focus’un yeni temizlik ürünleri Ofix’te!

Kuruluşu 1937 yılına kadar uzanan Hayat Holding‘in 1987 yılında bir deterjan fabrikasını satın alarak kurduğu Hayat Kimya‘nın yarattığı Focus markası gerek ev, gerekse ev dışı ortamlarda temizlik ve hijyen ihtiyaçlarına ideal çözümler sunuyor. Hayat Kimya, 1990’larda Bingo markasıyla deterjan pazarında büyük bir güce ulaşmıştı. 2006 yılında Papia markasıyla Türkiye’nin ilk 3 katlı temizlik kağıtlarını ürettikten sonra, 2010 yılından itibaren kağıt grubunda ürün çeşitliliğini arttırmak için Focus markasını öne çıkarmaya başladı.

Focus‘un pazarda gördüğü ilgi sonucunda ürün çeşitliliğini genişletmeye karar veren Hayat Kimya, Focus markalı yeni temizlik ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor. Focus‘un yeni temizlik ürünleri arasında bulaşık makinesi durulama maddesi, çamaşır yumuşatıcısı, yüzey temizleyici, bulaşık makinesi deterjanı, sıvı sabun, çamaşır suyu, toz çamaşır deterjanı gibi ürünler var. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, sitemizde satışına yeni başladığımız Focus markalı temizlik ürünlerini kısaca tanıtacağız. 

Focus Bulaşık Makinesi Durulama Maddesi

Listemizin ilk sırasında, Focus bulaşık makinesi durulama maddesi var. 20 litre hacmindeki bu ürünler, her çeşit endüstriyel bulaşık makinesinde kullanılabilir özellikte. Bulaşıklardaki su lekelerine engel olan, hızlı ve çabuk kuruma sağlayan bu ürünler, bulaşıkların daha parlak görünmesine yardımcı oluyor. Ürünleri kullanırken su sertliğine göre dozaj ayarı yaparsanız, makinenizde kireç birikimini önler ve göz kamaştırıcı bir parlaklık elde edebilirsiniz. Bidon ebatları 24.2 x 29.1 x 40.8 cm olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Focus Çamaşır Yumuşatıcısı

Listemizin ikinci sırasında, Focus çamaşır yumuşatıcısı var. 20 litre hacmindeki bu ürünleri 180 yıkamaya kadar kullanabilirsiniz. Çamaşırlara gülün ipeksi dokunuşu ve taze kokusunu kazandıran bu ürünler, anti-statik özelliği sayesinde çamaşırların ütülenmesini kolaylaştırıyor. Elde yıkama için son durulama suyunda, otomatik makinede ise yumuşatıcı bölmesinde kullanabileceğiniz bu ürünler, günlerce etkili özel parfüme sahip. Bidon ebatları 24.2 x 29.1 x 40.8 cm olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Focus Yüzey Temizleyici

Listemizin üçüncü sırasında, Focus yüzey temizleyici var. 20 litre hacmindeki bu ürünlerle ofisinizde farklı yüzeyleri temizleyebilir, ofis bütçenizde temizlik ürünleri için tasarruf sağlayabilirsiniz. Güçlü formülü ve çam kokulu parfümüyle ofisinizde temizlik ve hijyen sağlamanızı kolaylaştıran bu ürünleri fayans, emaye, seramik, duvar kağıdı ve ahşap yüzeylerde kullanabilirsiniz. Banyo ve tuvalet temizliği ile armatür temizliğinde de kullanılabilen bu ürünler, sudan etkilenmeyen tüm yüzey ve zeminlerde kullanılabilmekte. Bidon ebatları 24.2 x 29.1 x 40.8 cm olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Focus Bulaşık Makinesi Deterjanı

Listemizin dördüncü sırasında, Focus bulaşık makinesi deterjanı var. 20 litre hacmindeki bu ürünleri her çeşit endüstriyel bulaşık makinesinde kullanabilirsiniz. Yüzeydeki kirlere etkin bir şekilde nüfuz ederek yağ kalıntılarını çözen ve kirlenmeyi geciktiren bu ürünler, bulaşıklardaki su lekelerine engel oluyor. Düşük miktarlarda bile etkili formülü sayesinde güzel sonuçlar veren bu ürünlerin bidon ebatları 24.2 x 29.1 x 40.8 cm. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Focus Sıvı Sabun

Listemizin beşinci sırasında, Focus sıvı sabun var. 5 litre hacmindeki bu ürünler, el hijyeni konusunda etkin çözümler sunuyor. Ciltle dengeli pH derecesi sayesinde cildi kurutmadan temizleyen bu ürünlerin bileşimindeki deri yağlandırıcıları, yıkama sırasında cildin kaybettiği nemi cilde geri kazandırıyor. Özellikle ortak kullanılan tuvaletlerde sifon, musluk, kapı kulpları gibi yüzeylerden kolayca yayılan mikroorganizmalara karşı etkin bir koruma sağlayan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Focus Çamaşır Suyu

Listemizin altıncı sırasında, Focus çamaşır suyu var. 10 litre hacmindeki bu ürünleri çamaşır temizliğinin yanı sıra tuvalet, banyo, bulaşık ve yüzey temizliğinde de kullanabilirsiniz. Ofisinizde daha hijyenik bir ortam yaratmak için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlerin cilde temasından kaçınmalısınız. Kolay durulanan, yüzeylerde kalıntı bırakmayan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Focus Toz Çamaşır Deterjanı

Listemizin yedinci sırasında, Focus toz çamaşır deterjanı var. 10 kg ağırlığındaki bu ürünler renkli ve beyaz tüm çamaşırlarda derinlemesine temizlik sağlıyor. Özel formülü sayesinde renklerin canlı kalmasını sağlayan bu ürünlerin fosfat içermemesi ve kaliteli parfüm etkisi tercih nedenleri arasında. 67 yıkamaya kadar kullanabileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Focus ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir