Ofis Dostu Gönderi ve Paketleme Ürünleri

Hangi sektörde olursa olsun, satış işleriyle uğraşan tüm işletmelerin en önemli sabit giderleri arasında gönderi ve paketleme ürünleri yer alır. Koli bantları, bant kesme aparatları, koli bantlama makineleri, maket bıçakları en önemli gönderi ve paketleme ürünleri arasındadır. Ayrıca streç filmler, baskısız taşıma kolileri, balonlu naylonlar gönderi ve paketlerin güvenli şekilde nakliyesini sağlar. Ambalaj lastikleri, maket bıçağı yedekleri, dikkat kırılır etiketleri de yine pek çok ürünün güvenli şekilde nakliyesine katkı sağlar. Online ofis marketiniz Ofix’te gönderi ve paketleme ürünleri kategorisinde pek çok markanın ürünlerini kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz. Bunlar içinde bazıları kullanıcılarımızın tercihlerinde daha fazla öne çıkıyor. Kalite ve fiyat ilişkisinde kullanıcılarımız tercihlerini yaparken ürünleri dikkatle inceliyor. Pek çok bakımdan karşılaştırma yapıyorlar, en uygun ürünleri seçmeye çalışıyorlar. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Ofix kullanıcılarının son 1 yıl içinde en çok sipariş verdiği gönderi ve paketleme ürünleri içinde ilk 10’da yer alan ürünleri kısaca tanıtacağız. 

Vege Koli Bandı Aslan Hotmelt 45 mm x 100 m – Şeffaf

Gönderi ve paketleme ürünleri içinde en önemlilerinden biri şüphesiz ki koli bantlarıdır. Hem koli hazırlamada, hem de kolilerin ağzını kapatmada koli bantları hızlı ve pratik çözümler sunar. Bir yüzünde özel bir selüloz bulunan bu ürünleri paketleme ve ambalajlamanın dışında başka birçok alanda da yeri geldikçe kullanıyoruz. Koli bantlarının en önemli özellikleri, kullanıldıkları alanlarda basınca dayanıklı yüzeyler oluşturmalarıdır. Bu sayede kolilediğimiz nesneleri dış etkenlerden koruyabilir, istediğimiz yere taşıyabiliriz. Hangi sektörde olursa olsun, gönderi ve paketleme ürünleri içinde koli bantları çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Özellikle ürün satışı yapan işletmelerin sabit giderleri arasında koli bantları mutlaka yer alır. İhtiyaca göre sarma, yapıştırma veya paketleme işlerini kolaylaştıran koli bantları genellikle üç grupta incelenir. Bunlar hotmelt koli bantları, akrilik koli bantları ve solvent koli bantlarıdır. Bu üç grup içinde en çok hotmelt koli bantları ilgi görür. Çünkü bunların kullanımı kolay, fiyatları daha uygundur. 

Ofix kullanıcılarının koli bandı tercihlerine baktığımızda, en çok Vege koli bandı Aslan hotmelt 45 mm x 100 m – şeffaf ürününü tercih ettiklerini görüyoruz. Kullanılan yüzeyleri kolaylıkla kapatan bu ürünler, yüzeylerde etkin bir yalıtım sağlamakta. Ürünlerin üzerine her türlü yazı yazmak mümkün. Şeffaf oldukları için uygulandıkları yüzeylerde oluşan durumları görme imkanı veriyorlar. 45 mm genişliğe, 100 m uzunluğa sahip olmaları ofis kullanımı için ideal. Basınca ve gerilmeye karşı dayanıklı bu ürünleri ekonomik gönderi ve paketleme ürünleri içinde değerlendirebilirsiniz. Ağır yük kolileme ve paketleme işlerinde de bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ayrıca kağıt, karton, plastik, cam ve benzeri yüzeylere yapacağınız yapıştırma işleri için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin çabuk yapışması, basınca dayanıklı olması ve oda sıcaklığında saklanabilmesi en önemli özellikleridir. 

Mimaks BK-5 Koli Bant Kesme Aparatı

Listemizin ikinci sırasında, Mimaks BK-5 koli bant kesme aparatı var. Gönderi ve paketleme ürünleri söz konusu olduğunda en sık yapılan hatalardan biri koli bandını ağızla koparmaya çalışmaktır. Oysa ağız ve diş sağlığına büyük zarar veren bu durumu önlemek aslında çok basittir. Koli bantlarını kesmek için makas kullanmak pek tercih edilmez. Çünkü kesme işleminin hemen ardından koli bandı makasa yapışır. Koli bantlama makineleri daha çok büyük işletmelerde ön plandadır. Bu ürünler çok sayıda gönderi ve paketleme ürünlerini hazırlamada daha kolay bir kullanım imkanı sunar. Daha küçük işletmelerde ise bant kesme aparatları ön plandadır. Bunun nedeni, bu ürünlerin yerine göre daha pratik çözümler sunmasıdır. Ayrıca az yer kaplamaları ve maliyet avantajına sahip olmaları da önemli birer tercih nedenidir. Diğer taraftan bu aparatlar ev kullanımı için de uygundur. Eğer evde koli bandı kesmek için basit bir araç arıyorsanız, koli bant kesme aparatı tam size göre bir çözüm olabilir. 

Mimaks BK-5 koli bant kesme aparatı ürünümüz, sektörde 40 yıllık bir deneyimi bulunan Mimaks kalitesine sahip. Son derece basit bir tasarıma sahip olan bu ürünleri evde veya ofiste rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünleri kullanmak için ilk olarak koli bandını yapışkanlı yüzeyi karşıyı gösterecek şekilde tutun. Bandın ucunu aparatın ağzından çıkarın. Sabitleme silindirini iç kısımdan döndürerek aparatın üzerindeki lastik yardımıyla sabitleyin. Böylelikle aparat kullanıma hazır hale gelecektir. Bu kolay ve basit aparat, üzerindeki lastik yardımıyla banttaki metraj sorununu ortadan kaldırmakta. Başka bir deyişle farklı kalınlıklardaki koli bantlarıyla bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gönderi ve paketleme ürünleri içinde en pratik ürünlerden biri olan bu ürünler işlerinizi hızlandırır, size zaman kazandırır. Koli bandını kesmek için dişlerinizi veya makas kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.

MAS 670 Koli Bantlama Makinesi 50 mm

Ofis dostu gönderi ve paketleme ürünleri listemizin üçüncü sırasında, MAS 670 koli bantlama makinesi 50 mm var. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde gönderilerin paketlenmesi sırasında koli bantlama makinesi kullanımı daha yaygındır. Nitekim paketleme işlerinin yoğun olduğu alanlarda bu ürünler önemli bir kullanım kolaylığına sahiptir. Ürünlerin dayanıklı yapıya sahip olması uzun süreli kullanımlar için avantajlı olmasını sağlar. Bu ürünlerde de yine koli bandının ucunun kaybolması gibi bir sorunla karşılaşılmaz. Ayrıca koli bandının her seferinde düzgün şekilde yapışması kolayca gerçekleşir. Elle yaptığımız yapıştırma işleri bazen kötü sonuçlara neden olabilir. Örneğin koli yüzeyinde kabarcık oluşması, kenarların tam yapışmaması gibi sorunlar bunlar içinde en yaygın olanlarıdır. Koli bantlama makineleri ofislerin yanı sıra okullarda, işyerlerinde, fabrikalarda da sıkça kullanılır. Farklı renk ve modellerde oldukları için kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun seçenekleri bulmaları kolaydır. Diğer taraftan ergonomik tutuş özelliklerine sahip olmaları da paketleme işlemi sırasında yorgunluğu azaltır. 

MAS 670 koli bantlama makinesi 50 mm ürünümüz, koli bantlama makinesi kategorisinde kullanıcılarımızın en çok tercih ettiği ürünümüzdür. Ofis araç ve gereçleri üretiminde 40 yıldan uzun bir süredir faaliyet gösteren MAS markasının ürünlerini hemen her ofiste görebilirsiniz. Nitekim MAS markası, kırtasiye ürünlerinin yanı sıra ofis büro gereçleri alanında da sektörün öne çıkan markalarından biridir. 40’tan fazla ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizi yabancı pazarlarda da başarıyla temsil etmektedir. MAS 670 koli bantlama makinesi 50 mm ürünü 100 metre uzunluğa kadar olan koli bantları için uygundur. Ergonomik tasarıma sahip bu ürünler eli yormaz, uzun süreli kullanımlarda ağrı oluşmasına neden olmaz. Dayanıklı plastik ve metal aksamlara sahip olması dayanıklılığını arttırmakta. Bu sayede ürünleri uzun yıllar boyunca ilk günkü kalite standartlarıyla kullanabilirsiniz. 

Mimaks C-2 Büyük Maket Bıçağı Plastik

Ofis dostu gönderi ve paketleme ürünleri listemizin dördüncü sırasında, Mimaks C-2 büyük maket bıçağı plastik var. Maket bıçakları daha çok maket yapımını hatırlatsa da gönderi ve paketleme ürünleri içinde olmazsa olmazlardan biridir. İnce ve keskin bir bıçak türü olan bu ürünler hem paket yapmayı, hem de paketleri açmayı kolaylaştırır. Sıradan bıçaklardan farklı olarak kesin ucunun özel bir güvenlik mekanizmasına sahip olması kullanım kolaylığını arttırır. Başka bir deyişle, gönderileri açmak için sıradan bıçak kullanmak bazen istenmeyen sonuçlar doğurur. Oysa maket bıçakları daha güvenli bir kullanım imkanına sahiptir. Üstelik ofis çekmecesi veya dolaplarda kolaylıkla saklanır. Ürünleri paslanmadan kullanmak için su ve nemden uzak tutmak gerekir. Plastik gövdeli maket bıçakları kesme işlemini daha hızlı ve kolay şekilde sağlar. Ofislerde ve evlerde maket bıçakları başka amaçlarla da kullanılabilir. Birçok kesme ve montaj işlerinde maket bıçakları daha pratik çözümler üretir. Bu ürünlerin ergonomik tutuş özelliklerine sahip olması kaza risklerini azaltır. 

Mimaks C-2 büyük maket bıçağı plastik ürünümüz, maket bıçakları kategorisinde adeta klasik hale gelmiş bir ürünümüzdür. Hangi sektörde olursa olsun, bu ürünleri hemen her ofiste görebilirsiniz. Ürünün plastik olması, ağırlığının düşük kalmasını sağlıyor. Bu sayede hafif bir kullanım deneyimi sunuyor. Paslanmaz çelik bıçak genişliği 18 mm. Diğer kesici aletlerle yapmakta zorlandığınız kesim işlerini bu ürünlerle kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünün keskin ucu, kesim işlerini basit bir dokunuşla yapmanızı sağlıyor. Bu nedenle kullanım sırasında fazla baskı uygulamanıza gerek yok. Üründeki özel kilitleme mekanizması, kesim sırasında ucu sabit tutuyor. Bu da yine kesim işleminin kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Ergonomik tutuş özelliği ise parmaklar üzerindeki baskıyı azaltmakta. Gün içinde gönderi ve paketleme ürünleri ile fazlaca meşgul oluyorsanız bu ürünün sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Fakat bu ürünümüz asortidir. Başka bir deyişle renk seçeneği yoktur. 

Portsaid Streç Film 50 cm x 200 m 17 Mikron – Şeffaf

Streç filmler de yine gönderi ve paketleme ürünleri arasında olmazsa olmaz ürünlerden biridir. Listemizin beşinci sırasında, Portsaid streç film 50 cm x 200 m 17 mikron – şeffaf var. Gönderimini yapacağınız ürünleri dış etkenlerden korumak için streç film kullanabilirsiniz. Ürünleri eğer palet üzerinde stok yaparak saklıyorsanız, streç film kullanarak birçok riski önleyebilirsiniz. Bu sayede hem ürünlerinizi koruma altına alır, hem de mekanı verimli kullanırsınız. Bazı sektörlerde alım satımı yapılan ürünler palet üzerinde uzun süre bekler. Bu süre içinde ürünleri deforme olmadan saklamak zordur. Deformasyonları önlemek için streç filmler pratik çözümler sunar. Streç filme sarılı ürünler toz veya nem gibi fiziksel etkenlere karşı korunaklı hale gelir. Aynı zamanda da ürünlerin taşınması kolaylaşır. Streç filme sarılı olmayan ürünlerin korunmasında olduğu gibi, nakliyesinde de bazı sorunlar oluşabilir. Oysa streç film kullanarak ürünleri daha kolay taşırsınız. Uzun süre kullanmayacağınız ve arşiv dolabına kaldıracağınız ürünleri de streç filme sararak koruyabilirsiniz. 

Portsaid streç film 50 cm x 200 m 17 mikron – şeffaf ürünümüz, yırtılmaya karşı oldukça dayanıklı. Yüzde 180 uzama oranıyla esneme özelliğine sahip. Kalınlığı ise ideal düzeyde. Yüksek performanslı bu ürünleri kolayca kullanabilir, gönderilerinizi güvence altına alabilirsiniz. Üstelik ürünlerin çevre dostu olması da önemlidir. Geri dönüşüme uygun olduğu için çevre kirliliği yaratmaz. Nitekim ambalaj atıklarının yol açtığı çevre kirliliği oldukça kaygı verici düzeydedir. Atık ambalajlar nedeniyle oluşan çevre sorunlarının telafisi için uzun yıllar gerekir. Bu ürünleri evde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dolaba kaldıracağınız pek çok eşyayı toz ve nemden korumak için bu ürünlerle sarabilirsiniz. Ofis veya ev taşıması sırasında da yine streç film kullanarak ürünlerin kirlenmesini engelleyebilir, güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda otomatik makinelerde el değmeden paletlerin sarılması için de uygun özelliktedir.

Taşıma Kolisi Baskısız 60 x 40 x 40 cm 10 Adet

Ofis dostu gönderi ve paketleme ürünleri listemizin altıncı sırasında, taşıma kolisi baskısız 60 x 40 x 40 cm 10 adet var. Gönderi yaparken baskısız taşıma kolisi kullanmak daha çok küçük ve orta ölçekli işletmelerde yaygındır. Büyük ölçekli işletmeler gönderi yaparken üzerinde kendi logolarının bulunduğu taşıma kolilerini tercih eder. Ancak baskılı koli kullanmak gönderi maliyetlerinin artmasına yol açar. Bu nedenle küçük ve orta ölçekli işletmelerde baskısız taşıma kolilerine ilgi yüksektir. Bu koliler de yine içindeki ürünlerin sorunsuz şekilde müşteriye ulaşmasını sağlar. Ürünlerde kullanılan karton geri dönüşüm için uygundur. Bunun için karton koliler geri dönüşüm konusunda avantaj sağlar. Ürün gönderiminin yanı sıra taşınma işlerinde de karton koliler ön plandadır. Koli bantlarının kolayca yapışması için karton yüzeyler en uygun yüzeylerden biridir. Ebatları da ihtiyaçlara göre farklı şekillerdedir. Gönderimi veya taşınması yapılacak şeylerin ebatlarına en uygun ürünlerle taşıma işleri ekonomik ve güvenli şekilde gerçekleşir.

Taşıma kolisi baskısız 60 x 40 x 40 cm 10 adet ürünümüz, çift oluklu mukavvadan oluşmakta. Hijyenik üretim koşullarına sahip bu ürünlerde herhangi bir zararlı madde mevcut değildir. Gönderi ve paketleme ürünleri içinde bu ürünleri ofis veya evde paketleme işlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde bu ürünler en zorlu koşullarda bile maksimum direnç gösterir. Çift oluklu olmaları yüksek bir direnç kazanmalarını sağlamakta. Bu özel yapıları ürün deformasyonlarını engeller. İşi biten kolileri ise geri dönüşüme yollayabilirsiniz. Bu kolileri dilerseniz ofiste veya evde saklayıp başka işleriniz için tekrar kullanabilirsiniz. Saklayacağınız koliler için hacim küçültme işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle koliler daha az yer kaplar. Kolileri toplu şekilde sipariş vermek de önemli bir maliyet avantajı sağlar. Bu ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları nedeniyle saklama güçlükleri oluşmaz.

Özerden Balonlu Naylon 100 cm x 50 m 50 g/m² – Şeffaf

Gönderi ve paketleme ürünleri içinde olmazsa olmazlardan biri de balonlu naylonlardır. Özerden balonlu naylon 100 cm x 50 m 50 g/m² – şeffaf ürünümüz listemizin yedinci sırasında. Balonlu naylonlar da yine gönderilerin güvenliğini sağlamada oldukça etkin ürünlerdir. Ürünleri nakliye sırasında oluşabilecek zararlardan koruyan bu ürünler, koli içinde boş alan kalmasını engeller. Bu sayede olası çarpmaların etkisini azaltırlar. İster mobilya olsun, isterse teknolojik ürünler, pek çok ürün çeşidi için balonlu naylonlar büyük avantaj sağlar. Hafif mobilyaların yanı sıra cam ve kavanoz gibi hassas eşyalar için de aynı durum geçerlidir. Ayrıca şişe, tablo, süs eşyası, televizyon gibi eşyaları da balonlu naylonla koruyabilirsiniz. Uzak noktalara göndereceğiniz ürünlerin yanı sıra yakın noktalara yapacağınız gönderimler için de balonlu naylonlardan yararlanabilirsiniz. Birçok sektör için en önemli ambalaj malzemelerinden biri olan balonlu naylonlar, toplu alımlarda daha düşük bir maliyet yaratır. Online kanallardan da yine uygun fiyata balonlu naylon bulabilirsiniz. 

Özerden balonlu naylon 100 cm x 50 m 50 g/m² – şeffaf ürünümüz, sektörde 60 yıldan uzun bir deneyimi bulunan Özerden kalitesine sahip. 1958 yılında ambalaj sektöründe faaliyete başlayan firma, kurduğu üretim tesisleri sayesinde sektörde çok önemli boşlukları doldurdu. Bir taraftan da inovasyon alanında kendisini sürekli geliştirdi. Son teknoloji üretim tesisini 2021 yılında hizmete açtı. Ambalaj sektöründe en popüler ürünü ise balonlu naylonlar oldu. Özellikle bu ürünlerle ün yapan firma, balonlu naylon alanında pazarda temel standartların oluşmasında öncü roller üstlendi. Gönderilerinizi her türlü darbe, çizilme ve tozlanmaya karşı korumak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Ezilme, sürtünme ve titreşime karşı etkin çözümler sunan bu ürünler aynı zamanda da uygun fiyat avantajına sahip. Yüklemeye ve istife yer kazancı sağlaması da önemli bir özelliğidir. 

Cassa 8000 Ambalaj Lastiği %100 Kauçuk 50 g – Standart

Ambalaj lastikleri de yine gönderi ve paketleme ürünleri içinde en önemli bileşenlerden biridir. Listemizin sekizinci sırasında, Cassa 8000 ambalaj lastiği %100 kauçuk 50 g – standart var. Ambalaj lastiklerini hayatımızın hemen her alanında farklı amaçlarla kullanırız. Paketleme işleri için uygun özelliklere sahip ambalaj lastikleri daha dayanıklıdır. Yapılarındaki özel plastik malzeme esneklik kazanmalarını sağlar. Koli içinde veya diğer ambalaj malzemeleriyle göndereceğiniz ürünleri ambalaj lastiğiyle korumaya alabilirsiniz. Bu ürünlerin en önemli özelliği kavradıkları eşyaları dağılmadan tutmalarıdır. Boyutlarına göre bu lastikler dar ve geniş olarak iki farklı türe sahiptir. Kullanım amacınıza en uygun ambalaj lastiği ile her türlü eşyayı güvenle gönderebilirsiniz. İşi biten ambalaj lastiklerini ise çöpe atmak yerine pek çok işte değerlendirebilirsiniz. Çekmecenizde dağınık bir görüntü yaratan tüm eşyaları ambalaj lastiği içinde derli toplu tutabilirsiniz. Bununla birlikte böyle bir şeye ihtiyacınız yoksa ambalaj lastiğini geri dönüşüme yollayabilirsiniz. Bu ürünler de yine geri dönüşüm için son derece uygundur. 

Cassa 8000 ambalaj lastiği %100 kauçuk 50 g – standart ürünümüz, kırtasiye ürünleri alanında sektörün lider oyuncularından biri olan Cassa kalitesine sahip. Cassa markalı kırtasiye ürünleri eğitim ve iş hayatında pek çok ihtiyaca karşılık veriyor. Özellikle telli dosya ve klasör gibi ürünlerini günümüzde hemen her ofiste görmek mümkün. Ayrıca koli bandı ve tükenmez kalem gibi ürünleri de ofis kullanımı için çok uygundur. “Ofiste işler yolunda” sloganını kullanan Cassa, ürünlerinde uyguladığı sabit fiyat politikası nedeniyle de takdir görüyor. Aynı zamanda 25 ülkeye ihracat yapan firma sektörde büyük ilgi görüyor. Cassa 8000 ambalaj lastiği %100 kauçuk 50 g – standart ürünü 48 mm çapında ve maksimum esneklikte. Suya ve ısıya dayanıklı olması da önemli bir tercih nedenidir. Her türlü paketleme işlerinizde kullanabileceğiniz bu ürünleri uzun süre kullanmadan da saklayabilirsiniz.

Cassa 8687 Büyük Maket Bıçağı Yedeği 10 Adet

Gönderi ve paketleme ürünleri içinde maket bıçaklarının en önemli dezavantajları, bazı durumlarda ömürlerinin hızlıca tükenmesidir. Bu bağlamda maket bıçağı yedekleri de önemli ürünlerdir. Listemizin dokuzuncu sırasında, Cassa 8687 büyük maket bıçağı yedeği 10 adet var. Maket bıçakları keskin uçlu kesim araçlarıdır. Uçların kesicilik özelliği arttıkça fiziksel etkenlere karşı direnci azalır. Suyla temas ve nemli ortamlar da yine maket bıçakları için kötü sonuçlar doğurur. Örneğin bıçak uçlarında pas birikir. Veya keskinlikleri azalır. Hatta bazen kopabilirler. Bu gibi durumlarda ürünü tümüyle atmak yerine ucunu değiştirmek daha ekonomik bir sonuç doğurur. Bu nedenle maket bıçağı siparişi veren kullanıcılar aynı zamanda da maket bıçağı yedeği siparişi verirler. Kullanım alanlarına göre küçük, orta veya büyük boy bıçak uçları uygundur. Ofislerde kullanılan gönderi ve paketleme ürünleri içinde büyük boy uçlar daha fazla ön plandadır. Bu ürünleri kullanmak diğerlerine oranla daha kolaydır. 

Cassa 8687 büyük maket bıçağı yedeği 10 adet ürünümüz, maket bıçağı yedeği konusunda iyi bir seçim olabilir. Ofiste veya evde farklı amaçlarla kullanacağınız maket bıçaklarının uçları zaman içinde yıpranacaktır. Bunları değiştirmek için elinizin altında bıçak yedeği olması yarar sağlar. Bu sayede değişim için vakit kaybı yaşamazsınız. Ayrıca işlerinizde kesinti oluşmaz. Başka firmaların ürünleri istediğiniz performansı göstermiyorsa bu ürünleri kullanarak değişim sağlayabilirsiniz. Ancak ürünleri kullanırken ve saklarken dikkatli olmalısınız. Aksi durumda elinizi kesebilirsiniz. Doğru şekilde kullanmanız durumunda ise az bir kuvvetle yüzeyde güçlü kesikler oluşturabilirsiniz. Ürünlerin ultra keskin ucunda karbon çelik mevcut. Bu sayede kesicilik özellikleri en üst düzeyde. Uygun fiyat avantajı da bir diğer tercih nedeni. Cassa ürünlerini sitemizde piyasa ortalamasına göre daha uygun fiyata bulabilirsiniz. 

Ekstrafix Dikkat Kırılır Etiketi Sarım Rulo 10 x 10 cm 250 Adet – Kırmızı

Eğer cam ve benzeri eşyaların nakliyesini sağlayacaksanız dikkat kırılır etiketi kullanmanız gerekir. Ofis dostu gönderi ve paketleme ürünleri listemizin onuncu sırasında, Ekstrafix dikkat kırılır etiketi sarım rulo 10 x 10 cm 250 adet – kırmızı var. Bu tür etiketler cam ve benzeri eşyaların yanı sıra diğer hassas eşyalar için de kullanışlıdır. Nakliye işleri sırasında koli hazırlamak önemli olduğu gibi, kolileri taşıma şekli de önemlidir. Bu bakımdan, hassas eşyaların yer aldığı kolilerin nakliyesi çok sıkıntılı bir süreçtir. Nitekim eşyaları türlerine göre doğru şekilde sınıflandırmanız gerekir. Hassas eşyaların üzerine ağır koli koymak, koli içinde aldığınız önlemlere rağmen deformasyona neden olabilir. Bu konuda nakliyecilerin göstereceği duyarlılık da önemlidir. Hassas gönderiler için bu etiketleri kullanmak, nakliye aşamasında farkındalıkların artmasını sağlar. Böylelikle pek çok risk ortadan kalkar. Bunun yerine kolinin üzerine not almak her zaman olumlu sonuçlar doğurmaz. 

Ekstrafix dikkat kırılır etiketi sarım rulo 10 x 10 cm 250 adet – kırmızı ürünümüz, bu kategoride çok fazla ilgi görüyor. Ürünün kuvvetli yapışkanı, yapıştığı yüzeyden kayıp düşmesini engelliyor. Beyaz zemin üzerine kullanılan kırmızı yazı ise daha güçlü bir algı oluşturuyor. Kolilerin üzerine yazılan hassas ve cam gibi ifadeler genellikle gözden kaçıyor. Ancak beyaz zemin üzerine kullanılan kırmızı yazı paket içeriğini anlatıyor. Bu uyarı sayesinde nakliye aşamalarında birçok risk kolayca ortadan kalkar. Ürünleri taşıma güvenliğini arttıran bu etiketler, kırmızı yazının yanı sıra üzerindeki ikonla da farkındalıkların artmasını sağlıyor. Okuma bilmeyen kişiler bile bu sembollerin ne anlama geldiğini kolayca anlar. Sektörde 30 yıla yakın bir deneyime sahip olan Ekstrafix kalitesiyle bu ürünleri sitemizde uygun fiyata bulabilirsiniz.

Sitemizde satışı devam eden diğer gönderi ve paketleme ürünlerini inceleyebilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse OfixPlus üyesi olabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir