Hoş Geldin 2021

Acı tatlı birçok anıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2020 yılı, hemen her alanda pek çok değişime sahne oldu. Koronavirüs salgınıyla başlayan yeni süreçte hem özel hayatımız, hem de iş hayatımızda pek çok şey değişti. Ofix.com olarak biz de bu süreçte iş modelimizi değiştirdik, merkez ofisimizde uzaktan çalışma sistemine geçiş yaptık. Kullanıcılarımızın temel gıda ve sarf malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli aksiyonları hızlı bir şekilde aldık. Salgından korunma önlemleri çerçevesinde sokağa çıkma kısıtlamaları devam ederken operasyonumuzu kesintisiz şekilde sürdürdük. Ofix Kargo ile İstanbul ve çevre illerde binlerce farklı lokasyona hizmet sağladık.

2020 yılı hepimiz için büyük bir sınav oldu. Zorlu koşullar altında çalışmalarını kesintisiz sürdüren, gerektiğinde aileleriyle birlikte her türlü fedakarlığı yapan tüm birimlerimizin gayreti sayesinde, 2020 yılını herhangi bir kayıp yaşamadan geride bıraktık. Ofis sarf malzemeleri tedariği pazarında Ofix.com‘un büyümesi, Ofix ailesinin özverili çalışmaları sayesinde her şeye rağmen devam etti. Hizmet verdiğimiz müşteri sayısı her geçen gün artarken, yıl içinde satışa açtığımız Ofix markalı ürünler 50’ye yaklaştı. Ürün gamımızı pazarın ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli güncellerken, daha önce satışını yapmadığımız pek çok ürünü kullanıcılarımızın beğenisine sunduk.

Bütün bu gelişmeleri Ofix ailesi olarak her zamanki gibi hep birlikte gerçekleştirdik. 2020 yılında yaşadığımız tüm güçlüklere rağmen hizmet kalitemizi koruduk. Teknik altyapımızı daha da güçlendirerek kullanıcılarımıza daha iyi bir online alışveriş deneyimi sunmanın gayreti içinde olduk. Ofix ailesi olarak 2021 yılının kullanıcılarımız ve tüm dünya için sağlıklı, mutlu, huzur ve refah dolu bir yıl olmasını diliyor, hep birlikte daha nice uzun yıllar geçirmeyi temenni ediyoruz. 

İlgili yazılar

  1. Yeni yılınızda canı gönülden kutlar ailenize ve milletimize sağlık mutluluklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir