Hoş Geldin 2022

Merhaba sevgili okurlarım! Acı tatlı birçok anıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. 2021 yılı birçok bakımdan 2020’den daha iyi geçti. İnşallah bu yıl yapmak isteyip de yapamadığımız şeyleri 2022’de gerçekleştirir, çok daha mutlu ve güzel bir yıl geçiririz. Ofix.com ailesi olarak hepinizin yeni yılını en içten dileklerimizle kutluyor, yeni yılın herkes için güzel bir yıl olmasını temenni ediyoruz. 

Bildiğiniz gibi son 2 yıldır hayatımızda pek çok şey değişti. Koronavirüs salgınıyla başlayan yeni süreçte hem özel hayatımızda, hem de iş hayatımızda çok önemli değişimler yaşadık. Ofix.com olarak biz de bu süreçte iş modelimizi değiştirdik. Merkez ofisimizde uzaktan çalışma sistemini başlattık. Kullanıcılarımızın temel gıda, temizlik ve diğer sarf malzemesi ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli aksiyonları hızlı bir şekilde aldık. Uzaktan çalışma sistemine geçen kullanıcılarımızın sarf malzemesi ihtiyaçlarını adreslerine ulaştırdık. Sokağa çıkma kısıtlamaları devam ederken bizler operasyonumuzu kesintisiz şekilde sürdürdük. Ofix Kargo ile İstanbul ve çevre illerde binlerce farklı lokasyona hizmet sağladık.

Son 2 yıl, bizim için çok büyük bir sınav oldu. Zorlu koşullar altında çalışmalarını kesintisiz sürdüren, gerektiğinde aileleriyle birlikte her türlü fedakarlığı yapan tüm birimlerimizin gayreti sayesinde bu süreci başarılı bir şekilde geçirdik. Ofis sarf malzemeleri tedariği pazarında Ofix.com‘un büyümesi, ekibimizin özverili çalışmaları ve sizlerin desteğiyle hep devam etti. Hizmet verdiğimiz müşteri sayısı her geçen gün artarken, ürün gamımızı pazarın ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli güncelledik. Ofislerin ve evlerin sarf malzemesi ihtiyaçlarını uygun fiyat avantajıyla karşılamaları için pek çok çözüm sunduk. Teknik altyapımızı güçlendirerek kullanıcılarımıza daha iyi bir online alışveriş deneyimi yaşattık. Kullanıcılarımızla iletişimimizi hep güçlü tuttuk, aldığımız dönüşlerden gurur duyduk.

2021 yılını geride bırakırken şöyle dönüp de arkamıza bir baktığımızda, birlikte neler başarabileceğimizi görmenin sevinci içindeyiz. Ofix.com‘un en güzel tarafı nedir, biliyor musunuz sevgili arkadaşlar? En zor koşullar altında bile birlik ve beraberlik içinde sorunları çözme başarısı göstermesidir. Bugüne kadar hayatlarına dokunduğumuz yüz binlerce kullanıcımızla birlikte biz kocaman bir aileyiz. 2022 yılı inşallah hepimiz için sağlık, huzur, refah ve bereket dolu bir yıl olur.

Hep birlikte daha nice uzun yıllar geçirmek dileklerimizle… 

Hoş geldin 2022! 

İlgili yazılar

Mobbing hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...
Ramazan kumanyası siparişlerinizi Ofix.com'dan verebilirsiniz.
Petek nasıl temizlenir diye merak ediyorsanız, petek temizleme yöntemleri hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir