HP 519 3YW73A Çok Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcılar

Baskı teknolojilerinde yaşanan gelişmeler sonucunda hızlı bir gelişim ivmesi yakalayan çok fonksiyonlu yazıcılara ilgi her geçen gün artıyor. Çıktı vermenin yanı sıra fotokopi çekebilen, tarama yapabilen, faks özelliğine sahip, ağ protokolleriyle desteklenen ve kablosuz kullanım imkanı sunan çok fonksiyonlu yazıcılar, ofislerde teknolojik ürünler için ayrılan bütçede tasarruf sağlıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışına yeni başladığımız HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar hakkında bazı önemli noktaların altını çizeceğiz. 

Düşük Maliyetli Baskı Almak

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar ile ilgili belirtmek istediğimiz ilk nokta, bu ürünlerin düşük maliyetli baskı almak için HP markası tarafından özel olarak tasarlandığıdır. Çok fonksiyonlu yazıcı çeşitleri sunduğu imkanlar nedeniyle ofislerde daha fazla tercih edilmekte. Çok fonksiyonlu yazıcı ile çıktı almak, fotokopi çekmek, tarama yapmak ve faks göndermek mümkün. Dolayısıyla, bu ihtiyaçları karşılamak üzere farklı araçlar kullanmaya gerek kalmıyor. HP çok fonksiyonlu yazıcı çeşitleri hem kalitesi, hem de uygun fiyat avantajı nedeniyle ofislerde daha fazla ilgi görüyor. Renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcı fiyatları piyasa şartlarına göre değişmekle birlikte, tanklı çok fonksiyonlu yazıcı çeşitlerinin daha uygun fiyat avantajına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Baskı teknolojileri alanında dünya devlerinden biri olan HP markasının çok fonksiyonlu renkli mürekkep yazıcı çeşitleri arasında HP 519 sınıfı hem kalite, hem de fiyat bakımından öne çıkmakta. Bu sınıfın en iyi baskı kalitesine sahip HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar ofiste baskı maliyetlerini düşürmek için iyi bir seçim olabilir. Baskı maliyetleri konusunda bu ürünlerin en önemli avantajı tanklı olması. Mürekkep tanklı yazıcılar, kartuş ve tonerlerde muadil ürün bulma zorluğu ve doldurma ürünlerin yarattığı sorunlar karşısında üretici firmaların geliştirdiği en pratik çözümlerden biri. Çok fonksiyonlu tanklı yazıcı çeşitleri arasında HP tanklı yazıcı çeşitleri, otomatik mürekkep sensörüyle mürekkep seviyelerini kolayca izleme imkanı sağlıyor.

Baskı Kalitesi, Hızı ve Verimliliği

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar 1200 x 1200 dpi yazıcı çözünürlüğü sayesinde yüksek baskı kalitesine sahip. Mürekkep tanklı yazıcılar lazer tanklı yazıcılara oranla daha düşük baskı kalitesine sahiptir. Fakat yazıcı çözünürlüğünde dpi değerleri arttıkça baskı kalitesi artar. Ofiste günlük işleriniz için tanklı çok fonksiyonlu yazıcı arıyorsanız, HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar iyi bir seçim olabilir. Bu ürünlerle ayrıca broşür ve solmaya dayanıklı fotoğraflar da basabilirsiniz. HP mürekkep tanklı yazıcı çeşitleri baskı kalitesi bakımından lazer tanklı yazıcılara yakın bir kaliteye sahip. Ofiste değişik baskı ihtiyaçlarınız için çok fonksiyonlu renkli yazıcı arıyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar HP termal mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisine sahip. Siyah çıktılar için baskı hızı dakikada 11 sayfayı bulurken, renkli çıktılar için 5 sayfa düzeyinde. Ürünlerin girdi kapasitesi en fazla 100 yaprakken, standart giriş kapasitesi 30 adede kadar kart şeklinde. Çıktı kapasitesi en fazla 30 yaprak olan bu ürünlerde desteklenen ortam boyutları A4, B5, A6 ve DL zarf. Maksimum baskı alanı 216 x 355 mm olan bu ürünlerde düz kağıt veya broşür kağıtlarını kullanabilirsiniz. 

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar verimlilik konusunda da gelişmiş teknik özelliklere sahip. Ürünle birlikte gelen HP GT53XL 135 ml siyah orijinal mürekkep şişesi ve HP GT52 camgöbeği, macenta ve sarı orijinal mürekkep şişelerini uzun süreler verimli şekilde kullanabilirsiniz. Mürekkep şişeleri tankı doldururken etrafa damlatma yapmıyor. Ayrıca renkleri canlı ve yüzeye dağılmıyor. Aylık görev döngüsü 1000 sayfaya kadar çıkabilmekte.

Tarama Yapma, Fotokopi Çekme ve Bağlantı Özellikleri

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar tarama yapma ve fotokopi çekmede nitelikli çözümler sunuyor. Temaslı görüntü sensörü (CIS) teknolojisine sahip bu ürünlerde tarama çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi düzeyinde. Maksimum düz yatak tarama boyutu 216 x 297 mm olan bu ürünlerde bit derinliği 24 bit. Gri tonlama düzeyi ise 256. Bu ürünleri fotokopi çekmek için kullanmak isterseniz, gelişmiş fotokopi ayarlarından yararlanabilirsiniz. Renkli kopyalama özelliği de bulunan bu ürünlerle renkli fotokopi de çekebilirsiniz. Maksimum kopya sayısı 99’a kadar çıkmakta. Kopyalama çözünürlüğü ise en fazla 600 dpi düzeyinde.

HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar bağlantı özellikleriyle de kullanıcılara kolay ve pratik çözümler sunmakta. Bu ürünleri Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi ve Bluetooth LE bağlantı noktaları üzerinden çalıştırabilirsiniz. Kablosuz yeteneği güçlü olan bu ürünlerde yerleşik çift bantlı Wi-Fi 802.11b/g/n mevcut. Windows için minimum sistem gereksinimleri ise Windows 10, 8, 7: 32/64 bit, 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı.

Online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışı devam eden HP 519 3YW73A çok fonksiyonlu renkli mürekkep tanklı yazıcılar için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir