İkizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Hediye almayı da vermeyi de seven bir toplumuz, ama hediye seçerken epeyce zorlanabiliyoruz efendim. Doğru bir hediye seçiminde bulunabilmek için, hediye almak istediğimiz kişiyi çok iyi tanımamız gerekir. Fakat, iş hayatında bu her zaman mümkün olmuyor. Birlikte çalıştığımız kişileri bazen yeterince tanıma fırsatı bulamıyoruz. Bu gibi durumlarda burçlara göre hediye seçimleri isabetli sonuçlar doğurabilir. Online alışveriş rehberiniz Ofix Blog‘da burçlara göre ofis hediyeleri önerilerimize bugünkü yazımızda ikizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri ile devam ediyoruz.

İkizler burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz ikizler burcundan bahsedelim. İkizler burcu genel olarak entelektüel kişilikleri, iş bilirlikleri ve iletişim yetenekleriyle dikkat çekmekte. Bununla birlikte, ilişkilerinde pek kararlı oldukları söylenemez. Davranışlarında bazen tutarsızlıklar görebilirsiniz. Entelektüel kişilikleri bilgi ve düşünce ufuklarını genişlettikçe, karar ve davranışlarında tutarlılık göstermeleri zorlaşır. Okumaktan çok hoşlanan ikizler burcu, bilgiye karşı güçlü bir açlık hisseder. Ve öğrendiklerini hızlı bir şekilde uygulamak ister.

İkizler burcunun bir diğer dikkat çeken özelliği ise yüksek estetik zevk ve beğenilere sahip olmasıdır. Okumaya ve öğrenmeye olan tutkuları, estetik tercihlerini de geliştirmelerine katkı sağlar. Farklı zevk ve beğenilere açık olan ikizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için estetik nitelikleri yüksek tutmanızda yarar var. Bu hediyeler bir de hayatlarını kolaylaştıracak nitelikteyse, ikizleri mutlu etmemeniz mümkün değildir. 

İkizler burcunun bir diğer özelliği de kavrayış gücünün yüksek olması ve çevresiyle uyumunu korumaya büyük özen göstermesidir. Canlı, sempatik ve konuşkan olmaları, iletişim becerilerini en güzel şekilde yansıtmalarına katkı sağlar. İkizler burcu ayrıca, gezmeyi ve her gittiği yerde yeni bir şey öğrenmeyi çok sever. Tüm burçlar arasında öğrenme ve kendini geliştirme isteği en yüksek burçlardan biri ikizler burcudur. Ve tabii, kendilerine zaman ayırmayı, hatta kendilerini şımartmayı da çok severler.

İkizler Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

İkizler burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, ikizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Burada yapacağımız öneriler, ofis hediyesi seçimlerinize ışık tutacaktır.

Elektronik Ürünler ve Akıllı Cihazlar

İkizler burcu, son derece enerjik ve tez canlı bir burçtur. Yaptıkları işleri en doğru ve en güzel şekilde çabucak sonuçlandırmak isterler. Bir işe gereğinden fazla vakit harcamak ve fazla beklemekten hiç hoşlanmazlar. Bu nedenle, işlerini kolaylaştıran elektronik ürünlere ve akıllı cihazlara karşı yatkınlıkları pek yüksektir.

İkizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde elektronik ürünler konusunda ilk önerimiz, Oki C332DN renkli lazer yazıcı. İkizler için güzel bir ofis hediyesi olabilecek bu ürünler için, online alışveriş sitemiz Ofix.com‘da Aralık sonuna kadar geçerli % 45 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. 

İş hayatımıza sekte vuran elektrik kesintilerine karşı iyi bir önlem olan kesintisiz güç kaynakları da ikizler için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Bu ürünler, elektrik kesintilerinin yanı sıra şebekede oluşan ani değişiklikler nedeniyle elektronik cihazların zarar görmesini de önlemekte. Özellikle de Necron SP serisi Line Interactive güç kaynağı güzel bir ofis hediyesi olabilir. 14 kg ağırlığında ve 125 x 380 x 220 mm ölçüsünde olan bu ürünler, 3 adet schuko prize sahip. 

Akıllı cihazlar içinse, mevsim şartlarını da dikkate aldığımızda, Cosa kombi klima paketi güzel bir ofis hediyesi olabilir. Ofis sıcaklığını akıllı cihazlardan kontrol edebilme şansı sunan bu ürünler, doğal gaz tüketiminde % 30, elektrik tüketiminde ise % 40 oranında tasarruf sağlıyor. 

Ajandalar ve Kalem Türleri

İkizler burcu, iş planlaması ve iş takibine çok önem verir. Yüksek bir kavrayış gücüne sahip oldukları için, aynı anda birkaç işi birden yapabilecek kadar büyük bir performans sergileyebilirler. Dolayısıyla, iş planlaması ve takibinde büyük kolaylıklar sağlayan ajandalar, ikizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasındadır.

Ticari ajandalar konusunda Ece yeni yıl ajandası ticari Anadolu serisi ürünleri doğru bir seçim olabilir. 17 x 25 cm ölçüsündeki bu ürünler hem çok şık, hem de çok kullanışlı. 

Günlük ajandalar içinse Keskin Color termo deri ajanda iyi bir seçim olabilir. 17 x 24 cm ölçüsünde ve 168 yapraklı bu ürünler, özel ivory kağıttan üretilmekte. 

Online alışveriş sitemiz Ofix.com‘da satışını yapmakta olduğumuz diğer ajandaları buradan inceleyebilirsiniz. Ajanda seçimlerinize ışık tutacak faydalı bilgileri ise 2018 ajandanızı seçtiniz mi? yazımızda bulabilirsiniz. 

Entelektüel yetenekleri yüksek olan ikizler burcu, okumanın yanı sıra yazmayı da pek sever. Yaptıkları işleri kayıt altına almak istemeleri, hem iş takibini kolaylaştırır, hem de kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Birbirinden güzel dolma kalemler, roller kalemler, imza kalemleri, prestij kalemleri gibi kalem türleri ikizler için güzel bir hediye olabilir. Kalem tercihlerinize ışık tutacak faydalı bilgileri Bir kalem asla yetmez! yazımızda bulabilirsiniz.

Diğer taraftan, çalışma alanlarında düzene çok önem veren ikizler burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde sümen takımları ve masaüstü organizerler de ilginizi çekebilir.

Kahve Makineleri ve Kahve Çeşitleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, ikizler burcu son derece enerjik bir burçtur. Hareketli yaşamayı sevdikleri için, gün içinde ihtiyaç duydukları enerjiyi almak için çoğu zaman kahveyi tercih ederler. Eğer güzel bir Türk kahvesi makinesi almayı düşünüyorsanız, Arçelik Telve K 3300 Türk kahve makinesi iyi bir seçim olabilir. 

Türk kahvesini çok seven ve bol tüketen ikizler içinse Kurukahveci Mehmet Efendi 1 koli Türk kahvesi de güzel bir hediye olabilir. Kolinin içinde 100 gramlık 25 paket Türk kahvesi var. 

Kahve fincanı içinse önerimiz, Porland Lebon 24 parça beyaz kahve fincanı takımı. Sağlığa uygun ve kaliteli malzemeden üretilen bu kahve takımı çok şık ve zarif. 

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca hangi hediyeyi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir