İş güvenliği ürünleri Ofix’te!

Büyük bölümünüz ofislerde çalışıyorsunuz sevgili okurlarım, bunu gayet iyi biliyorum. Bizi nereden okuduğunuza dair istatistikleri kontrol ederken gördüğüm yüzde 80’lik “bilgisayar” oranı bunu net bir şekilde gösteriyor. Peki geri kalan yüzde 20? Onlar masa başı işlerde çalışmak yerine başka işlerde; tehlikeli ve zor işlerde çalışıyor. Genel olarak mavi yakalılar diye tabir ettiğimiz bu insanlar hemen her gün iş güvenliğiyle ilgili çeşitli sorunlar yaşıyor. Bugünkü yazımı sizler için hazırladım sevgili mavi yakalılar. İş güvenliği konusunda sizlere daha iyi bir deneyim sunacak ürünlerimiz işte huzurlarınızda… 

Ar-An Protection Koruyucu Gözlük

Özellikle inşaat ve demir sektöründe sahaya inen sevgili mavi yakalılar, ilk ürünümüz sizler için. Akıllı telefonunuz üzerinden beni okurken değil ama yaptığınız işler sırasında gözlerinizi korumak için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Üstelik, numaralı gözlüğünüz üzerinde bile bu ürünleri kullanabilirsiniz. Gözlerinizi zerrecik ve sıçramalara karşı koruyacak bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz. 

Ar-An Kulak Tıkacı Dispencer Dolum Paketi 

Çok yüksek sesli sahalarda, gürültülü ortamlarda geç saatlere kadar çalışan, eve vardığında “Vallahi kulaklarım öyle bir çınlıyor ki sorma!” diye dert yanan sevgili mavi yakalılar, bu ürünümüz sizler için. Gün boyu duyduğunuz tüm o gürültüden sizi kurtaracak bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz. 

PVC Sarı Çizme

Yağmurlu günlerde paçalarınızın, çoraplarınızın kirlenmemesi için, sahadan çıkıp acil bir toplantıya yetiştiğinizde “Bu ne hal!” lafını işitmemek için mavi yakalılara bir çift sarı çizme şart! Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz. 

Nitril İş Eldiveni 

Bu ürünümüz inşaat, montaj, tamirat gibi işlerde çalışan mavi yakalılar için. Ellerinizi nasır ve yaralanmalara karşı etkin bir şekilde koruyacak bu ürünler yüzde 100 pamuk iç astara sahip olduğu için terletmiyor. Siparişinizi buradan verebilirsiniz. 

Teo 305V Ventilli Toz Maskesi

Hastane, ilaç ve cam sanayi, ağaç işleri vb. alanlarda çalışan sevgili mavi yakalılar, sizleri unutmadım! Solunum yollarınızı ve ciğerlerinizi korumanızı sağlayacak bu ürünler de sizler için. Özel yapışma hattı sayesinde köşelerde açıklık oluşmasını önleyen bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz. 

Benim sevgili şirketim Ofix.com‘da satışı devam eden diğer iş güvenliği ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Haftaya görüşmek üzere.

Ofixboy…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir