İş Sağlığı ve Güvenliği Ürünlerinde İndirimli Günler!

28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü kapsamında siz de Ofix iş sağlığı ve güvenliği ürünleri indirimlerinden yararlanın. 28-29-30 Nisan boyunca geçerli olacak indirimli ürünleri, online satış mağazamız Ofix’te bulabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği gereçleri kategorimizde yer alan tüm ürünler bu indirim kapsamındadır.

İş sağlığı ve güvenliği, tüm çalışanlar ve işverenler için son derece önemli bir konu. Dünya genelinde her sene yaklaşık 2 milyon insan iş kazaları ve hastalıkları nedeniyle ya hayatlarını kaybediyorlar. Yahut telafisi mümkün olmayan rahatsızlıklar geçiriyorlar. İşte bu kapsamda meslek hastalıkları ve iş kazalarının önlenmesi amacıyla ILO (Uluslararası Çalışma Örgütü) tarafından 28 Nisan, 2013 senesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Günü ilan edilmiştir. Biz de Ofix olarak bu önemli günde tüm iş sağlığı ve güvenliği ürünleri kapsamında elimizi taşın altına koyduk. İndirimlerimiz 3 gün boyunca geçerli olacak. Böylelikle işyeriniz ve işletmeniz için gerekli olan gereçleri sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Gününüz Kutlu Olsun!

Hangi sektörde çalışırsanız çalışın iş sağlığı, asla göz ardı edilmemesi gereken bir konudur. Çalışanlar için olduğu kadar iş sahipleri ve işletmeler için de aynı derece önem arz eder. İnsan can güvenliği ve sağlığı her şeyden önemlidir.

İş kazalarına bağlı ölüm ve yaralanmaların her sene giderek artması sonucu Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) bilinçli bir duyarlılık oluşturmak adına 2003 senesinde bu kararı almıştır. O günden bu yana her sene 28 Nisan’da farklı temalarla iş sağlığı ve güvenliğine vurgu yapılıyor.

Bu konu kapsamında başta işverenler olmak üzere tüm çalışanların büyük bir titizlik ve bilinç içinde olması gerekiyor. Kendi can güvenliğiniz ve tüm çalışanların güvenliği için daima başta önlemlerinizi almalısınız. Dolayısıyla içinde bulunduğunuz sektörün zorunlu koştuğu iş sağlığı ve güvenliği gereçlerini mutlaka edinmeli ve kullanmalısınız.

İş kazalarına bağlı ölüm ve yaralanmaların yaşanmaması; daha bilinçli bir iş güvenlik kültürü oluşması dileğiyle hepinizin İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nü kutlarız.

Siz de bu günün özelinde 3 gün boyunca geçerli olacak indirimlerimize satış sitemizden ulaşabilirsiniz. Kaliteli iş sağlığı ve güvenliği gereçleri ile çalışma hayatınızı daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Kendinizin ve çevrenizin güvenliği ve sağlığı için Ofix iş güvenliği ürünlerini içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Önemli?

İş Sağlığı ve Güvenliği Neden Önemli?

Her işin kendi içerisinde mutlaka uyulması gereken kuralları vardır. Ancak bazıları direkt olarak insan can sağlığını tehdit eder. Dolayısıyla bu kurallar her daim göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kurallardan ilki iş yerinde, iş koşullarına uygun iş kıyafetleri ve ekipmanlarının kullanılması gerekliliğidir. Çünkü iş yerinde başınıza gelmesi olası kazalara karşı alacağınız her önlem “kurtarılan bir can” demektir. Ayrıca her daim ihtiyaç duyulan ve uygun iş güvenliği malzemeleri çalışma alanında bulundurulmalıdır. Bu konuda ilk hassasiyeti öncelikle işveren göstermelidir. Çalışanlarının can güvenliğini önemsemeli ve buna uygun bir iş güvenliği kültürü yaratmalıdır.

İşletme kendi üzerine düşen görevleri yerine getirdiğinde sıra çalışanlara gelir. Çalışanların kullanılması zorunlu tüm ekipman ve malzemeleri bilmesi gerekir. Bu hem kendi güvenlikleri hem de çalışma arkadaşlarının güvenliği için bir zorunluluktur. Uygun şekilde kullanılan iş sağlığı ve güvenliği gereçleri olası bir iş kazası durumunda can güvenliğinizi koruyabilir. Bu yüzden iş sağlığı ve güvenliği konusu her zaman önemlidir.

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Gününüz Kutlu Olsun!

Ofix İş Sağlığı ve Güvenliği Gününe Özel İndirimleri Kaçırmayın!

28 Nisan Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü özelinde sizler için özel indirimler oluşturduk. Bugünden itibaren hafta sonu da dahil olmak üzere 3 gün bu indirimlerimiz devam edece. Siz de bu süreçte Ofix iş sağlığı ve güvenliği ürünlerinin tamamından indirimli fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Kampanya bugün itibariyle geçerli olup 30 Nisan gece 23.59’a kadar geçerliliğini koruyacak. Stoklarla sınırlı olduğunu belirtmeliyiz. Bu kapsamda zaman kaybetmeden en kaliteli iş sağlığı ve güvenliği ürünlerini online satış mağazamız Ofix’ten temin edebilirsiniz. Tüm iş sağlığı ve güvenliği gereçleri bu indirime dahildir.

İş yerinizde gerekli olan;

  • İlk yardım seti,
  • İş elbisesi,
  • Yangın tüpü,
  • İkaz-uyarı levhaları ve etiketleri,
  • İş güvenliği malzemeleri,
  • İş ayakkabıları gibi gereçlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Böylelikle daha bilinçli bir iş kültürü oluşturabilirsiniz. Hem çalışanlarınızın sağlığını ve güvenliğini öncelemeniz hem de uygun fiyatlarla gerekli ekipmanlara ulaşmanız için biz de eliminizi taşın altına koyduk. İş Sağlığı ve Güvenliği Günü’nüzü kutlar ve keyifli alışverişler dileriz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir