Ofis Dostu Kağıt Havlu Dispenserleri

Ev dışı ortamlarda temizlik ve hijyen konusunda çeşitli güçlüklerle karşılaşılmakta. Bu güçlükleri gidermek için üretilen ürünler hem kişisel temizlik ve hijyen, hem de halk sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Koronavirüs salgınıyla birlikte ev dışı ortamlarda dispenser kullanımı her geçen gün artmakta. Bu ürünlerden biri olan kağıt havlu dispenserleri, tuvaletlerde kişisel temizlik ve hijyen konusunda etkin çözümler sunuyor. Aynı zamanda da enfeksiyonların yayılmasını önlemeye katkı sağlıyor. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Ofix.com kullanıcılarının son 1 yıl içinde en çok sipariş verdiği 5 kağıt havlu dispenserini kısaca tanıtacağız. 

Rulopak R-1317-TB Kağıt Havlu Dispenseri Z Katlama – Transparan / Beyaz

Listemizin ilk sırasında, Rulopak R-1317-TB kağıt havlu dispenseri z katlama – transparan / beyaz var. Türkiye’nin ilk hijyenik klozet kapağı sistemini üreten Rulopak markası, ev dışı alanlarda temizlik ve hijyen konusunda geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Bu bağlamda z havluluk çeşitleri ev dışı ortamlar için oldukça ideal. Ofix.com kullanıcılarının son 1 yıl içinde en çok sipariş verdiği kağıt havlu dispenserleri içinde bu ürün, kalitesi ve uygun fiyat avantajıyla öne çıkıyor. Kullanıcılarımız bu ürünlerle birlikte en çok Rulopak R-2606 z katlama kağıt havlu çift katlı 21 x 23.5 cm 200 yaprak – 12 adet ürününü sipariş verdiler. Rulopak z katlama kağıt havlu çeşitleri, yüksek emiş gücü sayesinde kullanıcıların ihtiyaçlarını etkin şekilde karşılamakta.

Rulopak R-1317-TB kağıt havlu dispenseri z katlama – transparan / beyaz ürünüyle kağıt havlularınızı dış etkenlerden koruyabilirsiniz. 27 x 21 x 9 cm ölçüsündeki bu kağıt havlu dispenserleri manuel olarak çalışmakta olup z katlama havlu ile uyumludur. 200 yaprak kağıt kapasiteli bu ürünün yarı mat yarı parlak tasarımı, modern bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Ofis tuvaletinize rahatlıkla monte edebileceğiniz bu ürünü kullanarak ofiste temizlik ve hijyen konusunda daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bu ürün için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Flosoft F177M Kağıt Havlu Dispenseri Z Katlama – Mavi

Ofis dostu kağıt havlu dispenserleri listemizin ikinci sırasında, Flosoft F177M kağıt havlu dispenseri z katlama – mavi var. Kuruluşu 1988 yılına uzanan Flosoft markası, banyo ve mutfak ağırlıklı temizlik gereçleri ve endüstriyel temizlik ekipmanları alanında ülkemizin öncü markalardan biri konumunda. Halihazırda 600’ün üzerinde ürün çeşidiyle pazarın güçlü oyuncularından biri olan Flosoft‘un ürünlerini pek çok endüstriyel alanda görebilirsiniz. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışı pazarlarda da Flosoft, her geçen gün daha fazla kullanıcıyla ulaşmayı başarıyor. Özellikle z kağıt havluluk çeşitleri, işyerlerinde büyük ilgi görüyor.

Flosoft F177M kağıt havlu dispenseri z katlama – mavi ürünü 22 x 8 cm ölçüsünde olup z katlama havlu ile uyumludur. Plastik gövde materyali oldukça dayanıklı ve sağlam. İçerisindeki kağıt miktarı dış yüzeyden anlaşılmakta. Kağıt havlu kapasitesi 200 adet olan bu ürünlerin mavi rengi, kullanıcıların temizlik ve hijyen konusunda hissettiği ferahlık duygusunu arttırıyor. Bu ürün için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Rulopak R-1301 Kağıt Havlu Makinesi Sensörlü – Füme

Listemizin üçüncü sırasında, Rulopak R-1301 kağıt havlu makinesi sensörlü – füme var. Kağıt havlu dispenserleri konusunda tercihiniz sensörlü ürünlerden yanaysa, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sensörlü ürünler ve kağıt havlu makinası çeşitleri ev dışı ortamlarda temizlik ve hijyen konusunda etkin çözümler sunmakta. Eğer kalabalık bir işyerinde çalışıyorsanız, tuvalette sensörlü ürünlerin kullanılması konusunda işvereninizle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü bu gibi ortamlarda sensörsüz ürünler enfeksiyonların yayılmasına zemin oluşturabiliyor.

Rulopak R-1301 kağıt havlu makinesi sensörlü – füme ürünü 40 x 23.5 x 31 cm ölçüsünde olup ağırlığı 2.70 kg. Bu üründe bulunan autoswitch özelliği, elektrik kesildiğinde bile pilden enerji alarak çalışmasını sağlamakta. Sensörlü kağıt havlu makinası çeşitlerinde bu özellik elektrik kesintilerinde ürünlerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlıyor. Minimum 19, maksimum 21 cm eninde rulo kağıt havluyla kullanılabilecek bu ürünün kağıt çıktı uzunluğu elektronik olarak ayarlanabilmekte. 15 ile 40 cm arasında değişen uzunluk ayarının yanı sıra kağıt havlu bekleme süresi de 0.5 ile 15 saniye arasında belirlenebilmekte. Bu ürün için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Focus 8076088 Kağıt Havlu Makinesi Sensörlü – Siyah

Ofis dostu kağıt havlu dispenserleri listemizin dördüncü sırasında, Focus 8076088 kağıt havlu makinesi sensörlü – siyah var. Kuruluşu 1937 yılına kadar uzanan Hayat Holding‘in 1987 yılında bir deterjan fabrikasını satın alarak kurduğu Hayat Kimya‘nın yarattığı Focus markası gerek ev, gerekse ev dışı ortamlarda temizlik ve hijyen ihtiyaçlarına ideal çözümler sunuyor. Hayat Kimya, 1990’larda Bingo markasıyla deterjan pazarında büyük bir güce ulaşmıştı. 2006 yılında Papia markasıyla Türkiye’nin ilk 3 katlı temizlik kağıtlarını ürettikten sonra, 2010 yılından itibaren kağıt grubunda ürün çeşitliliğini arttırmak için Focus markasını öne çıkarmaya başladı.

Focus 8076088 kağıt havlu makinesi sensörlü – siyah ürünü 33 x 32.6 x 22.2 cm ölçüsünde olup ağırlığı 3.7 kg. Rulo genişliği 20.7 cm olan bu ürünler işyerlerinin yanı sıra otel, restoran, hastane gibi ortamlarda da oldukça kullanışlı. Kağıt havlu dispenserleri konusunda tercihiniz sensörlü ürünlerden yanaysa, bu ürünler de iyi bir seçim olabilir. Ürünlerin kolay monte edilebilir olması ve kağıt tasarrufuna katkı sağlaması da önemli bir tercih nedeni. Focus markasının içten çekmeli kağıt havlu çeşitleri de ev dışı ortamlarda büyük ilgi görüyor. Bu ürün için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Dayco 0601PW Kağıt Havlu Dispenseri Z Katlama – Beyaz

Listemizin beşinci sırasında, Dayco 0601PW kağıt havlu dispenseri z katlama – beyaz var. Dayco Metal, 2005 yılından beri profesyonel hijyen ekipmanları alanında hizmet vermekte. İstanbul’un endüstri bölgelerinden Topkapı’da toplam 3 bin metrekarelik alanda üretim yapan Dayco Metal, 2013 yılında plastik dispenser üretimine başladı. Ürünlerini yerli pazarların yanı sıra yurt dışı pazarlarda da kullanıcılarla buluşturan şirket, halihazırda 25’ten fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmekte. Ofis kullanımı için uygun özelliklere sahip z katlama havluluk çeşitleri, aynı zamanda da uygun fiyat avantajına sahip.

Dayco 0601PW kağıt havlu dispenseri z katlama – beyaz ürünü 24 x 24 x 12 cm ölçüsünde olup 300 kağıt kapasiteli. Duvara monte edilerek kullanılan bu ürünler ABS plastik gövde, krom kaplı gösterge ve kilit sistemine sahip. Z katlama havlu ile uyumlu bu ürünleri kullanarak kağıt havlularınızı kir, toz ve zararlı partiküllerden koruyabilirsiniz. Kağıt havlu dispenserleri için kaliteli ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız bu ürünü de değerlendirebilirsiniz. Z katlamalı kağıt havlu çeşitleriyle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer kağıt havlu dispenlerleri için burayı tıklayabilirsiniz. Sitemizde kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir