Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar nelerdir?

Hem günlük hayatımızda, hem de iş hayatımızda kahve en çok tükettiğimiz içeceklerden biri. İster Türk kahvesi, ister nescafe, isterse diğer kahve türleri olsun, enerjimiz düştüğünde tükettiğimiz içecekler arasında kahve öne çıkıyor. Kahveyle birlikte atıştırmalık tükettiğimizde, kahveden aldığımız keyif artıyor ve enerjimiz daha fazla yükseliyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kahveyle iyi giden atıştırmalıklar için bazı önerilerde bulunacağız.

Biscolata Mood Sütlü Çikolata Kremalı Bisküvi

Listemizin ilk sırasında, Biscolata Mood sütlü çikolata kremalı bisküvi var. Paket ağırlığı 40 gram, koli içi miktarı 12 adet olan bu ürünler, online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre Biscolata markasının ofisler tarafından en çok sipariş verilen ürünleri. Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar listemizde ilk sıraya koyduğumuz bu ürünlerin 1 paketinin enerji miktarı 199 kcal, karbonhidrat miktarı 23.6 gram, yağ miktarı ise 11.7 gram. Ofiste kahve molası verdiğiniz anlarda keyifle tüketebileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ülker Rulokat Fındık Kremalı Gofret

Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar listemizin ikinci sırasında, Ülker Rulokat fındık kremalı gofret var. Paket ağırlığı 170 gram olan bu ürünler, atıştırmalık tercihini kahveyle iyi giden gofretlerden yana kullanmak isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Ofiste kan şekeriniz düştüğünde yapacağınız kahve molasında bu ürünlerle kan şekerinizi yükseltebilirsiniz. Lezzetiyle olduğu kadar görüntüsüyle de iştah açan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülker Dankek 8 Kek Muzlu Çikolatalı

Listemizin üçüncü sırasında, Ülker Dankek 8 Kek muzlu çikolatalı var. Paket ağırlığı 55 gram, koli içi miktarı 24 adet olan bu ürünlerin bir bölümü muzlu, diğer bölümü çikolatalı. İki lezzeti bir arada tüketmek isteyenler için iyi bir seçim olan bu ürünler, yoğun kakaosuyla farklı bir deneyim sunuyor. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Tadım Tadımca Fındıklı Bar

Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar listemizin dördüncü sırasında, Tadım Tadımca fındıklı bar var. Paket ağırlığı 30 gram, koli içi miktarı 20 adet olan bu ürünler, kuruyemiş sektörünün öncü markalarından biri olan Tadım‘ın hem lezzetli, hem de besleyici ürünlerinden biri. Yüzde 63 oranında fındık ve kuru meyve karışımından oluşan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülker Albeni Atıştırmalık Bisküvi

Listemizin beşinci sırasında, Ülker Albeni atıştırmalık bisküvi var. Paket ağırlığı 72 gram, koli içi miktarı 24 adet olan bu ürünler, sütlü çikolata kaplı ve karamelli. Çikolata ve bisküviyi lezzetli bir şekilde bir araya getiren bu ürünleri kahvenizin yanında keyifle tüketebilir, gün içinde düşen enerjinizi yükseltebilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Nestle Damak Sütlü Antep Fıstıklı Çikolata

Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar listemizin altıncı sırasında, Nestle Damak sütlü Antep fıstıklı çikolata var. Paket ağırlığı 65 gram olan bu ürünler, Nestle kalitesini Antep fıstığıyla bir araya getiriyor. Antep fıstıklı çikolata türü içinde ülkemizde en beğenilen ürünlerden biri olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ülker Napoliten Sütlü Çikolata

Listemizin yedinci sırasında, Ülker Napoliten sütlü çikolata var. Paket ağırlığı 33 gram olan bu ürünler, Ülker markasının en beğenilen ürünlerinden biri. Lezzetinin yanı sıra ince tasarımı ve şık ambalajıyla hem çocukların, hem de yetişkinlerin en sevdiği sütlü çikolatalardan biri olmayı başaran bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ülker Biskrem Bisküvi

Kahveyle iyi giden atıştırmalıklar listemizin sekizinci sırasında, Ülker Biskrem bisküvi var. Paket ağırlığı 100 gram olan bu ürünler, kakaolu akışkan krema ile çıtır bisküvi lezzetini bir araya getiriyor. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer atıştırmalıkları buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir