Koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Hediye almayı da vermeyi de seven bir toplumuz. Fakat, hediye seçmekte zorlandığımız durumlar olabiliyor. Seçtiğimiz ürünlerin estetik özellikleri ile işlevsel özellikleri arasında bazen kararsız kalabiliyoruz. Ve tabii, seçtiğimiz ürünün hediye almak istediğimiz kişiye uygun olup olmadığı konusunda da kararsız kalabiliyoruz. Bu gibi durumlarda burçları dikkate almak, kararsızlığımızı aşmamıza katkı sağlayabilir efendim. Online alışveriş rehberiniz Ofix Blog‘da 2018’i karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, burçlara göre bazı hediye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Bu yazımızda, koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda bazı önerilerde bulunacağız.

Koç burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz koç burcundan bahsedelim. Koç burcu, genel olarak girişkenlik, sınır tanımazlık ve maceracılık özellikleriyle öne çıkıyor. Bunun için olsa gerek, teknolojik ürünler çok hoşlarına gidiyor. Bu özellikleri, iş hayatında doğru yer ve zamanda kullanıldığında büyük başarıları beraberinde getirebilecek özellikler aslında. Fakat, koçların biraz bencil ve sabırsız oldukları da bilinmekte. Alaycılık özellikleri ise özel hayatlarında olduğu gibi iş ilişkilerine de bazen zarar verebiliyor. 

Koç burcunun en önemli özelliklerinden biri de bulundukları ortamlarda dikkatleri üzerlerine çekmeyi sevmeleridir. Kendilerini lider konumda gören, liderliği doğaları gereği kendilerine yakıştıran koçlar, kendilerini daha özel hissetmelerini sağlayan eşya veya aksesuarlara karşı büyük bir sempatiyle yaklaşıyor. Burçlarının bir özelliği olan bencillik dürtüleri, kendilerini lider olarak görmelerinden, liderliği başkalarına yakıştıramamalarından kaynaklanıyor. Koçların liderlik eğilimlerini güçlendiren her şey onları çok mutlu ediyor.

Koç burcunun bir diğer özelliği de abartılı zevklere sahip olmasıdır. Bu zevkleri, özellikle de iş hayatında kolayca hissediliyor. Koçların çalışma ortamlarını ziyaret ettiğinizde, etrafa şöyle bir baktığınızda bunu kolayca hissedersiniz. Abartılı zevklerin yanı sıra, eğlenmeyi de çok severler. Eğlenceli ürünler ve hobi ürünleri için koçların ayıracakları zamanları mutlaka vardır.

Koç Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

2018’i karşılamaya sayılı günlerin kaldığı bu zaman diliminde, koç burcu bir arkadaşınıza ofis hediyesi almak istiyorsanız, aşağıdaki önerilerimiz tercihlerinize ışık tutabilir.

Teknolojik Ürünler

Koç burcunun teknolojik ürünlere duyduğu ilgi, burçlarının özellikleri olan girişkenlik, sınır tanımazlık ve maceracılık özellikleriyle bire bir örtüşüyor. Ve tabii, liderlik ve bencillik eğilimlerinden dolayı abartılı zevklere sahip olmaları, koçların teknoloji düşkünü olmalarına yol açıyor.

Hediye bütçeniz uygunsa, koçlar için Fujitsu fi-7600 doküman tarayıcı güzel bir ofis hediyesi olabilir. Tarama hızı 100 ppm, USB 3.1 arayüzlü, ağırlığı 11 kg, boyutları ise 214 x 236 x 432 mm olan bu ürünler, koçlara kendilerini çok özel hissettirebilir. 

Koçların sabırsız olduklarını yukarıda belirtmiştik. Bu özelliklerine bir parça da tembellik ekleyebiliriz. Çok basit işler için fazla zaman harcamaktan hiç hoşlanmazlar. Bu bağlamda, koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında bir diğer önerimiz Rexel Auto 200X evrak imha makinesi. Zımba teli veya ataçları çıkartmak da gerekmiyor. Besleme ünitesi 200 adet A4 kapasiteli. Atık haznesi ise 32 litre. Kolay atık yönetimi için atık torbası kullanma özelliği de var. Bu özellikleri nedeniyle koçlar bu ürünleri severek kullanabilirler. 

Teknolojiye son derece meraklı ve liderlik eğilimleri güçlü koçlar için bir diğer hediyelik ürün önerimiz de Mack lazer sunum kumandası. İş toplantıları ve eğitimleri sırasında sunum yapan bir koç burcu arkadaşınız varsa bu ürünler güzel bir hediye olabilir. Kalem şeklinde ergonomik bir tasarıma sahip bu ürünlerin kullanım mesafesi 50 metre. İlave program gerekmeksizin kullanılabilen bu ürünler Windows, Linux, Mac ve Android işletim sistemlerine uyumlu. 

Koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için teknolojik ürünler konusunda kararınız hâlâ netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Ergonomi Destek Ürünleri

Koçların teknolojik ürünlere olan ilgisi, ergonomi destek ürünlerine karşı yatkınlıklarını da arttırıyor. Koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde ergonomi destek ürünleri arasında ilk önerimiz 3M LX 550 notebook desteği. Hem şık, hem de kullanışlı bu ürünler, notebookun deforme olmasını engelliyor. Notebook ekranının göz hizasında olmasını sağlayan bu ürünler, masa seviyesinden 15 ile 23 cm arasında bir yükselti sağlıyor. 

Tüm gün oturarak çalışmak zorunda kalan ofis çalışanlarının ortak şikayetleri arasında boyun ve sırt ağrıları ilk sırada geliyor. Tenex T-6048 ayak desteği, tüm ofis çalışanları gibi koçların da beğenerek kullanabileceği ürünler arasında. 3 kademeli yükseklik ayarına sahip bu ürünler, öne ve arkaya doğru ayak salınımı için uygun özellikte. Dayanıklı plastikten ve İSG kanununa uygun bir şekilde üretilen bu ürünler, 46 x 35 x 11 cm ölçüsünde. 

Koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri içinde bir diğer önerimiz de Tenex T6101 önkol desteği. Asimetrik tasarımı sayesinde ön kolları ve bilekleri klavye ve mouse kullanımı sırasında destekliyor. Ve kullanıcının kendisini daha da özel hissetmesini sağlıyor. 

Ergonomi destek ürünleri konusunda kararınız hâlâ netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Elektrikli Mutfak ve Ofis Aletleri

Koç burcunun sabırsız oluşu, ihtiyaçlarını karşılama konusunda elektrikli mutfak ve ofis aletlerini onların gözünde daha da değerli hale getiriyor. Zamandan tasarruf sağlayan, kolay temizlenen ve farklı alternatifleri bir arada sunan bu araçlar, koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda bir diğer ürün grubunu oluşturuyor.

Koçlar için elektrikli mutfak ve ofis aletleri konusunda ilk önerimiz, Delonghi ICM 15250 filtre kahve makinesi. 10 bardak kapasiteli, damlatma önleyici sisteme ve cam sürahiye sahip bu kahve makineleri, kullanıcı dostu dijital kontrol paneli ve aroma fonksiyonuna sahip. Kahveyi sıcak tutan ısıtıcı tabanı kaydırma yapmıyor ve kolay kullanım sağlıyor. 

Koç burcu arkadaşınız Nescafe‘yi çok seviyor ve ofis ortamında sıcak su bulmakta zorluk çekiyorsa, iyi bir su ısıtıcısıyla onu mutlu etmeniz mümkündür. Su ısıtıcıları konusunda önerimiz, Goldmaster GM-7327 su ısıtıcısı. 1.8 litre kapasiteli bu ürünler, paslanmaz çelik gizli rezistansa ve 360 derece kablosuz kullanım özelliğine sahip. 

Koç burcu arkadaşınız Türk kahvesi pişirmekte güçlük çekiyorsa, bu durumda Arçelik Telve K 3300 Türk kahve makinesi güzel bir ofis hediyesi olabilir. Taşmayı önleyen anti-spill teknolojisi ve tek tuşla kontrol özelliğine sahip bu ürünler, 1.88 kg ağırlığında ve 15.7 cm genişliğinde. 

Koç burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için elektrikli mutfak ve ofis aletleri konusunda kararınız hâlâ netleşmediyse, diğer ürünlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. 

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca hangi hediyeyi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir