Koronavirüs Savaşçısı Temizlik Ürünleri

Koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ederken korunma önlemleri de giderek arttırılıyor. Salgına karşı yetkili makamlar ne kadar önlem alırsa alsın, bizlerin de duyarlı olması ve önlem alması şart. Günün büyük bir bölümünü ofiste geçirmek durumunda olan beyaz yakalılar için ofiste temizlik ve hijyen kurallarının sağlanmış olması çok önemli. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, koronavirüs savaşçısı temizlik ürünleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Rulopak R-3016-S Sıvı Sabun ve Dezenfektan Dispenseri

Listemizin ilk sırasında, Rulopak R-3016-S sıvı sabun ve dezenfektan dispenseri var. Türkiye’nin ilk hijyenik klozet kapağı sistemi üreticisi ve endüstriyel hijyen sektörünün lider markası Rulopak markasının ürünleri, Ofix.com kullanıcılarının en sık sipariş verdiği temizlik sarf malzemeleri arasında yer almakta. Beyaz renkli ve 350 ml hacmindeki Rulopak R-3016-S sıvı sabun ve dezenfektan dispenseri ile ofisinizde temizlik ve hijyen konusunda etkin sonuçlar alabilirsiniz. Her yere kolayca monte edilebilen bu ürünler sıvı sabun doldurularak kullanılmakta. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Activex Antibakteriyel Sıvı Sabun Nemlendiricili Koruma

Koronavirüs savaşçısı temizlik ürünleri listemizin ikinci sırasında, Activex antibakteriyel sıvı sabun nemlendiricili koruma var. Koronavirüsle mücadele sırasında cildin nem dengesini korumasına katkı sağlayan bu ürünler 1.5 litre hacminde olup yanında 700 ml hediye. El yıkarken kullanılan suyun içeriğindeki bileşenler, hatta suyun sıcaklığı bile cildin nem dengesine zarar verebiliyor. Activex antibakteriyel sıvı sabun nemlendiricili koruma ile ellerinizi yıkarken cildinizi nemlendirebilirsiniz. Bu sayede cilt çatlaklarından korunabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Vanish Kosla Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey

Listemizin üçüncü sırasında, Vanish Kosla halı ve döşeme temizleyici sprey var. 500 ml hacmindeki bu ürünler, genel temizlik maddeleri grubunda Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği ürünlerden biri. Bu ürünleri ofisinizde koltuk, kanepe, sandalye gibi sık kullanılan yüzeylerde genel temizlik için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel formülü sayesinde yüzeylere zarar vermeyen ve renk kaybı yaratmayan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu

Koronavirüs savaşçısı temizlik ürünleri listemizin dördüncü sırasında, Domestos Dağ Esintisi çamaşır suyu var. 750 gram ağırlığındaki bu ürünler, çamaşır suyu grubunda Ofix.com kullanıcılarının en çok sipariş verdiği ürünlerimizden biri. Yoğun kıvamlı özel formülü sayesinde bu ürünleri ofiste mutfak, banyo ve tuvalet temizliğinde kullanabilirsiniz. Koronavirüse karşı yüzde 100 hijyen sağlayabileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Vileda Colors Mikrofiber Temizlik Bezi

Listemizin beşinci sırasında, Vileda Colors mikrofiber temizlik bezi var. 30 x 30 cm ölçüsünde 4 adet mikrofiber bezden oluşan bu ürünler, temizlik bezleri içinde kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği ürünlerimizden biri. Özel mikrofiber yapısı sayesinde hem yüzeylere zarar vermeyen, hem de yüksek emiş gücü sayesinde temizlik işlerini kolaylaştıran bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer temizlik ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir