Ofis Dostu Koroplast Çöp Torbaları

Hem günlük hayatımızda, hem de iş hayatımızda en fazla özen göstermemiz gereken konuların başında hijyen geliyor. Hijyeni sağlamak için temizlik sarf malzemeleri en büyük yardımcımız. Özellikle de yoğun çöp birikimi oluşan ortamlarda hijyeni sağlamak zor olabilmekte. Bu zorluğu aşmak için Koroplast markası hem ekonomik, hem de kaliteli çözümler sunmakta. Koroplast çöp torbaları online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre ofislerin en çok sipariş verdiği temizlik sarf malzemeleri içinde yer almakta. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği Koroplast çöp torbalarını kısaca tanıtacağız.

Koroplast Orta Boy Çöp Torbası

Listemizin ilk sırasında, Koroplast orta boy çöp torbası var. Paket içi miktarı 20 adet olan bu ürünler 55 x 60 cm ölçüsünde. Koroplast çöp torbası ebatları içinde en fazla rağbet gören bu ebatlar, orta boy çöp kovaları için ideal ölçü. Ofis masanızın altında veya mutfakta kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, çöplerin etrafa dağılmasını önlediği gibi çöp kovanızın temiz kalmasını sağlıyor. Hijyenik malzemelerden üretilen Koroplast çöp torbaları çevreye zarar vermediği gibi, geri dönüştürülebilir plastik malzemelerden üretildiği için doğanın korunmasına büyük katkı sağlıyor. Ürün sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Koroplast Büyük Boy Çöp Torbası

Listemizin ikinci sırasında, Koroplast büyük boy çöp torbası var. Bu ürünlerin paket içi miktarı 10 adet, ölçüleri ise 65 x 80 cm şeklinde. Ofisinizde fazla çöp oluşuyorsa, çöp atmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çöplerin dışarı taşmasını veya çevreye koku yaymasını engelleyen bu ürünler, daha ağır çöpleri atmak için rahatlıkla tercih edilebilir. Ofislerin yanı sıra apartman çöplerinin atılması için de kullanılabilen bu ürünler Koroplast kalitesine sahip olup son derece sağlam, dayanıklı ve sızdırma yapmamakta. Ürün sayfasına ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Koroplast Jumbo Boy Profesyonel Çöp Torbası

Listemizin üçüncü sırasında, Koroplast jumbo boy profesyonel çöp torbası var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler 80 x 110 cm ölçüsünde. Geri dönüştürülebilir plastik malzemelerden üretilen bu ürünler otel, lokanta, yemekhane, belediye ve temizlik firmaları gibi ağır ve yoğun çöp çıkartan yerler ve endüstriyel ortamlar için uygun özelliklere sahip. Bu gibi ortamlarda temizlik ve hijyeni sağlamak için çöpleri hijyen koşullarına uygun şekilde saklamak büyük önem taşımakta. Biriken çöpler nedeniyle oluşabilecek istenmeyen durumların önüne geçmek için kalite düzeyi yüksek ürünleri tercih etmenizde yarar var. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Koroplast Gül Kokulu Büyük Boy Çöp Torbası

Listemizin dördüncü sırasında, Koroplast gül kokulu büyük boy çöp torbası var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler 65 x 80 cm ölçüsünde. Ofisinizde oluşan çöpler etrafa yoğun miktarda koku salan çöplerse, bu durumu önlemek için Koroplast‘ın en beğenilen ürünlerinden biri olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Çevrenin temiz tutulmasına yardımcı olan ve ekolojik dengeyi koruyan bu ürünler, çöplerin etrafında sinek ve haşarat toplanmasını önlemekte. Çöp kovası ve çevresini temiz tutan, etrafa gül kokusu yayan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Koroplast Battal Boy Ekstra Güçlü Çöp Torbası

Listemizin beşinci sırasında, Koroplast battal boy ekstra güçlü çöp torbası var. Paket içi miktarı 10 adet olan bu ürünler 72 x 95 cm ölçüsünde. Oldukça geniş bir hacme sahip olan bu ürünler, özel yıldız dikişleri sayesinde ekstra güçlü hale geldiği için yoğun miktarda çöp atma ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlamakta. Ev dışı ortamlar ve endüstriyel alanlar için ideal olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Koroplast ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz. 

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir