Kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri nelerdir?

Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da burçlara göre ofis hediyeleri yazı dizimizin sonuna yaklaşıyoruz. 2017 yılının bu son günleri, umarız başarılarla dolu yeni bir yılı sevgiyle ve umutla inşa eder… Yazı dizimizde bugün, kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunu ele alacağız.

Kova burcunun genel özellikleri nelerdir?

Önce biraz kova burcundan bahsedelim. Kova burcunun en dikkat çeken özellikleri, nazik ve hoşgörülü olmaları, özgürlüklerini korumaya önem vermeleri ve zengin bir hayal gücüne sahip olmalarıdır. Taklitten ve taklitçilikten hiç hoşlanmayan kovalar, doğallık ve sadeliği çok severler. Bu özellikleri, konuşma ve davranışlarına da yansır. Yalan ve sahte konuşma ve davranışlardan hiç hoşlanmazlar. Sosyal ilişkilerinde herkese karşı saygılıdırlar. 

Kovaların dikkat çeken bir diğer özelliği de geçmişe bağlılık ile yenilik isteği arasında denge kurmayı başarmalarıdır. Bu özellikleri, yaptıkları işlere doğrudan yansır. Kovalar bir yönüyle gelenekleri korurlar. Fakat, özgürlük duyguları ve hayal güçleri yüksek olduğu için, yaptıkları işlere mutlaka orijinal bir şeyler kazandırırlar. Özellikle de el becerisi gerektiren işlerde çok başarılıdırlar. Kovaların elinden çıkan şeyler, her defasında yeni bir nitelik kazanır. 

Kovalar gerek özel hayatlarında, gerekse iş hayatlarında süsten ve gösterişten uzak dururlar. Onlar için gerçek yaratıcılık, doğallık ve sadelik içinde mümkündür. Her türlü süs ve gösterişin bir taklit olduğuna inanırlar. Ayrıca, kendilerinin taklit edilmesinden de hiç hoşlanmazlar. İş hayatında öne çıkmak veya örnek gösterilmek gibi beklentileri yoktur. Yaptıkları işleri en güzel şekilde yapmak mutlu olmaları için yeterlidir.

Oldukça enerjik bir burç olan kova burcu, hayatı dolu dolu yaşamak ister. Hem çalışkan, hem de pratik olan kovalar, teknolojik ürünleri severler. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederler. Kovalar iyi birer dosttur, dinlemesini iyi bilirler, bilgilerini paylaşırken bilgiçlik taslamazlar. Üstelik, kendileri gibi düşünmeyen insanlarla arkadaşlık yapmaktan keyif alırlar. Bu tartışmaların kendi yaratıcılıklarını güçlendireceğine inanırlar.

Kova Burcuna Alınabilecek Ofis Hediyeleri

Kova burcunun genel özelliklerini bu şekilde özetledikten sonra, kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri konusunda somut önerilerde bulunacağız. Kova burcuna ofis hediyesi seçerken, teknolojik ürünleri ilk planda değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, her türlü süs ve gösterişten uzak, işlevsel özellikleriyle öne çıkan ve yaptıkları işlere yaratıcılıklarını yansıtmalarına katkı sağlayan ürünler, kova burcu için güzel bir ofis hediyesi olabilir.

Teknolojik Ürünler

Teknolojik ürünler, hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor ve gereksiz emek ve para kaybının önüne geçiyor. Ofis ortamında kullandığımız araçların nitelikleri, yaptığımız işlerin niteliklerini doğrudan etkileme gücüne sahip. Bize hız kazandıran ve ergonomik özelliklere sahip ürünler, işte geçirdiğimiz süreyi daha keyifli ve verimli hale getirmekte. Teknolojik ürünlere pek meraklı olan kovalar için bu ürünler, iyi bir ofis hediyesi olabilir.

Örneğin, Logitech MK 220 Q klavye ve mouse kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir. Logitech kalitesini parmaklarınızın ucuna getiren bu ürünler hem kaliteli, hem de dayanıklı. Kablosuz oldukları için, ofiste büyük bir kolaylık sağlıyor ve görüntü kirliliğinin önüne geçiyor. 

Monitör içinse LG Vesa 5ms Vga LED monitör güzel bir seçim olabilir. 18.5 inçlik bu ürünlerin renk paleti 16.7 milyon renkten oluşuyor. Görüntü teknolojisi 2K, çözünürlüğü ise 1024 x 768. 

Kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz teknolojik ürünlerden yanaysa, online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Sunum Ürünleri

Kova burcu, iletişim yeteneğinin yanı sıra sunum becerisi yüksek bir burçtur. Bildiklerini paylaşmaktan ve karşıt görüşteki insanlarla tartışmaktan keyif alır. Sunumlarda görselleştirme yoluyla kolaylık sağlayan ürünler de kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri arasında değerlendirilebilir.

Örneğin, Panda teleskopik ayaklı yazı tahtası güzel bir ofis hediyesi olabilir. 60 x 85 cm ölçüsündeki bu ürünler, 1. sınıf laminant malzemeden üretilmekte. 

Sunum kumandası içinse Mühlen R400 sunum kumandası güzel bir seçim olabilir. Mühlen markasının en çok satan sunum kumandası olan bu ürünler, 15 metre mesafeden bile lazer ışığını dağıtmadan nokta gösterimi yapabilmekte. 37.8 x 115.5 x 27.4 mm ölçüsündeki bu ürünlerin ağırlığı yalnızca 57 gram. 

Kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz sunum ürünlerden yanaysa, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Veri Depolama Ürünleri

Veri depolama ürünleri de yine, teknolojiye büyük ilgi duyan kovalar için güzel bir ofis hediyesi olabilir. Örneğin, WD Elements 1 TB taşınabilir disk iyi bir seçim olabilir. USB 3.0 bağlantı özelliğine sahip bu ürünler, NTFS dosya formatında biçimlendirilmiş. 

USB bellekler içinse Sandisk Cruzer Blade 16 GB bellek güzel bir seçim olabilir. Özel koruyucu yazılıma ve 128-bit AES şifreleme özelliğine sahip bu ürünler Windows ve Mac OS®X10.5 tarafından destekleniyor. 

Kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz veri depolama ürünlerinden yanaysa, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, USB bellek seçimlerinize ışık tutacak faydalı bilgileri, Ofix Blog‘da daha önce yayınlamış olduğumuz USB bellek alırken nelere dikkat etmek gerekir? yazımızda bulabilirsiniz. 

Lambader ve Avizeler

Hem özel hayatlarında, hem de iş hayatlarında doğallık ve sadelikten hoşlanan kovalar, ofis aydınlatmasında da doğal ve sade ürünleri tercih ederler. Bu bağlamda pratik ahşap 3 ayaklı lambader güzel bir ofis hediyesi olabilir. Başlık çapı 38, başlık yüksekliği 25, gövde uzunluğu 115 cm olan bu ürünler, ofis ortamına güzel bir renk katabilir. 

Avize içinse Cabo CA 108 otantik halatlı avize güzel bir ofis hediyesi olabilir. Genişlik çapı 38, yüksekliği 45 cm olan bu ürünlerin kablo uzunluğu 60 cm. Askı duy takımı ise CE belgeli. 

Kova burcuna alınabilecek ofis hediyeleri için tercihiniz ofis aydınlatma ürünlerinden yanaysa, sitemizde satışını yaptığımız diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, ofis aydınlatmasıyla ilgili tercihlerinize ışık tutacak faydalı bilgileri, Ofix Blog‘da daha önce yayınlamış olduğumuz Ofis aydınlatmasında nelere dikkat etmek gerekir? yazımızda bulabilirsiniz.

Mutlu İşler, Huzurlu Ofisler…

Yeni yıla çok kısa bir süre kaldı. Ofix.com‘da yıl sonuna özel kampanyalarımızda da son günlere yaklaşıyoruz. Yeni yılda ofisinizde yenilenme sağlamak için bu fırsatları kaçırmayın deriz…

Devam eden kampanyalarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza keyifli ve bol kazançlı nice yıllar diliyoruz…

Not: Hangi burca nasıl bir ofis hediyesi alırsanız alın, hediye paketinizin içine sevgi ve dostluk duygularınızı eklemeyi unutmayın…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir