Kullan-at Ürün Satışlarında Rekor Artışlar

Merhaba sevgili beyaz yakalılar! Nasılsınız, nasıl gidiyor “yeni normaller”le yaşamak? Hatırlıyorsunuz değil mi, eskiden bahar gelince piknik yapardık. Bu yıl bahar aylarında öyle şeyler yaşadık ki, sanki o günler çok uzaklarda kalmış gibi geliyor bana. Ama tabii, piknik yapmayı unutmayanlar da var. Her yıl bahar aylarında başlayan piknik sezonu, bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle Haziran’da başladı. Haziran ayıyla birlikte, internet aramalarında piknik malzemeleri, kullan-at ürünler, karton bardak, plastik bardak vb. kelimelerin aranma sıklığı arttı. İnternet kullanıcılarının kullan-at ürün siparişlerinde Ofix.com’u tercih etmeleri, satışlarımıza olumlu yansıdı. Bu haftaki blogumda sizlerle, Haziran ayında kullan-at ürün satışlarında elde ettiğimiz rekor artışlardan bahsetmek istiyorum.

Haziran ayında 1 milyon 714 bin 710 adet karton bardak sattık.

Korona döneminde kurumsal müşteri pazarında oluşan talep daralmasına rağmen piknik sezonuyla birlikte kullan-at ürün grubunda bireysel kullanıcıların verdikleri siparişler, bu alanda yüksek satış rakamlarına ulaşmamızı sağladı sevgili beyaz yakalılar. Bu yıl Haziran ayında başlayan piknik sezonuyla birlikte kullan-at ürün grubunda toplam satış rakamımız, geçen yılın Mayıs ayına oranla %28 daha fazla gerçekleşti.

Haziran ayında en çok sattığımız kullan-at ürün tipi, geçen yıl Mayıs ayında olduğu gibi karton bardaklardı. İkinci sırada plastik bardaklar yer alırken, üçüncü sırayı tahta karıştırıcılar aldı. Haziran ayında gerçekleştirdiğimiz karton bardak satışı, geçen yıl Mayıs ayına göre stok kartı bazında %42.92 arttı. Adet bazında ise geçen yıl Mayıs ayında toplam 444 bin 660 adet karton bardak satışı gerçekleştirirken, bu yıl Haziran ayında tam 1 milyon 714 bin 710 adet karton bardak satışı gerçekleştirdik.

Korona döneminde satışına başladığımız MMT Cup Karton Bardak 7 oz 180 ml 50 Adet – Corona Virüsten Korunmak İçin 14 Kural Baskılı ürünümüz, Haziran ayında en çok sattığımız kullan-at ürünümüz oldu. Plastik bardak satışlarına baktığımızda ise kurumsal kanalda geçen yıla oranla düşüş yaşarken bireysel kanalda %116.5’lik bir artış elde ettiğimizi görüyoruz. Haziran ayında kullan-at ürün grubunda bireysel satış kanalında, geçen yılın Mayıs ayına göre %45.7’lik bir artış elde ettik. Bu artışın en önemli nedeni şüphesiz ki, Mart ayında giriş yaptığımız ev tüketimi pazarında bireysel kullanıcılara sunduğumuz hizmet kalitesi ve elde ettiğimiz müşteri sadakatidir.

Bireysel satış kanalında kullan-at ürün çeşitleri Haziran ayında en çok Şişli, Beylikdüzü, Çankaya (Ankara) ve Ataşehir’deki kullanıcılarımız tarafından sipariş verildi. Sipariş adeti bazında baktığımızda ise en fazla sipariş Çankaya’daki kullanıcılarımızdan geldi. Çankaya’yı sipariş adeti sıralamasında Şişli, Ataşehir ve Sarıyer takip etti. 

Bütçe dostu kullan-at ürün çeşitleri Ofix.com’da!

Online ofis marketiniz Ofix.com, kullan-at ürün çeşitlerine uygun fiyat avantajıyla sahip olma fırsatı sunuyor sevgili arkadaşlar. Yukarıda da belirttiğim gibi, Haziran ayında karton bardak grubunda kullanıcılarımız en çok MMT Cup Karton Bardak 7 oz 180 ml 50 Adet – Corona Virüsten Korunmak İçin 14 Kural Baskılı ürünümüzü sipariş verdiler. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Plastik bardak çeşitleri arasında en çok Asorty Plastik Bardak Eco Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet ürünümüz ilgi gördü. Biliyorsunuz, karton bardakları sıcak içecekler için, plastik bardakları soğuk içecekler için kullanıyoruz. Tersini yaparsanız içeceklerin tadı bozulur. Asorty Plastik Bardak Eco Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Karıştırıcılar için Dolphin Tahta Karıştırıcı 11 cm – 1.000 Adet ürünümüz iyi bir seçim olabilir. Bu arada, sizlerden küçük bir ricam olacak. Bu ürünleri gereksiz yere kullanmayın lütfen. Ağaçlara da yazık arkadaşlar! Hatta mümkünse, içeceklerinizi şekersiz tüketmeye kendinizi alıştırabilirsiniz. Bu sayede sağlığınızı daha iyi koruyabilirsiniz. O güne kadar bu ürünleri kullanmak isterseniz, fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Online ofis marketiniz Ofix.com’da daha birçok kullan-at ürün çeşidi bulabilirsiniz arkadaşlar. Hepsini burada anlatacak değilim. İyisi mi, burayı tıklayıp ürünleri kendiniz inceleyin.

Haftaya görüşmek üzere.

Ofixboy…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir