Ofis mutfağında bulunması gereken kullan-at ürünler hangileridir?

Hijyen kavramı her geçen gün hayatımızda daha fazla önem kazanıyor. Çünkü, hijyenle ilgili farkındalıklarımız arttıkça beklentilerimiz de artıyor efendim. Evde bile hijyeni sağlamak zorken ev dışı ortamlarda ve özellikle de zamanımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizde hijyeni sağlamak konusunda büyük sıkıntılar çekiyoruz. Kullan-at ürünler bu noktada imdadımıza yetişiyor. Bu yazımızda, ofis mutfağımızda bulunması gereken kullan-at ürünler konusunu ele alacağız.

Kullan-at ürünler hem hijyenik, hem de pratiktir.

Kullan-at ürünler, modern iş hayatının doğal bir gereksinimi aslında. Modern iş hayatı, yaptığımız işleri ev dışı ortamlarda ve mümkün olan en yüksek hızla tamamlamamızı gerektiriyor. Bu hız bazen o kadar yüksek düzeylere çıkabiliyor ki, yemek yemeye bile vakit bulamadığımız zamanlar oluyor. Hele bir de bulaşık yıkamak gibi işlere zaman ayırmak ve üstelik yıkadığımız mutfak malzemeleri üzerinde deterjan bırakmamak ve bunları hijyenik ortamlarda saklamak oldukça zor.

Böylesi durumlarda imdadımıza yetişen kullan-at ürünler, kişisel hijyenimize gösterdiğimiz özeni ofisimizde de sağlamamızı kolaylaştırıyor. Bu ürünler aynı zamanda da pratik bir kullanıma sahip olduğu için ofisimizde düzenlediğimiz çeşitli kutlamalar ve etkinlikler sırasında hızlı ve kolay çözümler sunuyor.

Kullan-at Bardaklar

Günlük sıvı tüketimi daha çok yaz aylarında ilgi ve dikkatimizi çekse de aslında her gün dikkat etmemiz gereken bir konu. Ve bu konuda yaptığımız en yaygın yanlışlardan biri, sıvı ihtiyacımızı gün içinde tükettiğimiz çay veya kahvelerden gidermeye çalışmak. Oysa, suyun yerini tutabilecek bir içecek bugüne kadar bulunabilmiş değil. Fakat, ister su olsun, isterse çay veya kahve, günlük sıvı tüketimimizi hijyenik araçlarla yapmamız çok önemli. Özellikle de mevsim geçişlerinde ve kış aylarında artış gösteren enfeksiyonlar, hijyen şartlarına uygun olmayan araç ve gereçlerle hızla yayılmakta.

Kullan-at bardaklar, ofis mutfağımızda bolca bulundurmamız gereken ürünlerden biridir. Bu ürünleri mutfak dolaplarında saklayabileceğimiz gibi, su sebilleri ile çay veya kahve makinelerinin yanında da bolca bulundurabilirsiniz. Tabii, bu ürünlerin bulunduğu ortamlarda da hijyen şartlarını sağlamamız çok önemli. Bu ortamlarda hijyen şartlarını sağlamakta zorluk çekiyorsak, ürünleri tüketim miktarımıza uygun ölçüde sipariş verme yoluna gidebiliriz.

Kullan-at Tabaklar

Yemek yemek, bulaşık yıkamak ve üstelik bu işleri hijyen şartlarına uygun şekilde yapmak modern iş hayatında oldukça zor. Ofis mutfağımızda bulunduracağımız kullan-at tabaklar, bu zorluğu aşmamıza önemli bir katkı sağlamakta. Farklı ebatlarda üretimi yapılan bu tabaklar, ana yemekler için kullanılabileceği gibi ara öğünler, atıştırmalıklar, tatlılar, meyveler ve özel kutlamalar için de oldukça pratik çözümler sunmakta.

Kullan-at ürünler arasında tabaklar, en fazla boyut seçeneğine sahip ürünler. Bu ürünleri sipariş verirken, ne çok küçük ne de çok büyük olmamasına dikkat etmelisiniz. Orta boy kullan-at tabakları farklı yemek alternatifleri için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullan-at Tabldotlar

Kullan-at tabldotlar, özel köpük bölümleri sayesinde aynı anda birden fazla çeşit yemeği yemenizi kolaylaştırır. Bu ürünlerin en önemli özelliği, dar mekanlarda fazla kişinin yemek yemesini kolay hale getirmesi ve servisleri hızlandırması. Çok sayıda çalışana sahip ofislerde yemek yeme ortamları yeterince geniş değilse ve bulaşık işleriyle uğraşılmak istenmiyorsa bu ürünler tercih edilebilir. Isıya dayanıklı olmaları, sıcak yemekleri de rahatlıkla tüketmenize imkan tanır. Bu ürünleri ayrıca, iş arkadaşlarınızla birlikte piknik veya kamp alanları gibi ortamlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu gibi etkinliklerde kullan-at tabldotlar düşündüğünüzden de büyük kolaylıklar sunmakta.

Kullan-at Çatal, Kaşık ve Bıçaklar

Dayanıklı malzemelerden üretilen kullan-at çatal, kaşık ve bıçaklar da yine ofis mutfağınızda bulundurmanız gereken ürünler arasında. Dayanıklı yapıları sayesinde sıcak yemeklerde de kullanıma uygun olan bu ürünler, kolay kolay kırılmamakta ve kullanım sırasında fiziksel bir güçlük çıkartmamakta. Kendiniz için olduğu kadar misafirleriniz için de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünleri toplu paketler halinde mutfağınızda bulundurursanız, ofisinizde bulaşık gibi işler için oluşan gereksiz zaman ve emek kaybının önüne geçebilirsiniz.

Kullan-at Karıştırıcılar

Çayınızı kahvenizi şekerli içmeyi tercih ediyorsanız, temiz ve pratik bir karıştırıcıya ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kullan-at karıştırıcılar, plastik veya tahta olmak üzere iki türlüdür. Plastik karıştırıcılar, sıcak suda eğilip bükülme yapmayan yüksek kalitede plastiklerden üretilmekte. Tahta karıştırıcılar ise plastik ürünler kullanmak istemeyen tarafından tercih edilmekte.

Kullan-at ürünler ofislerin en sık sipariş verdiği ürünler arasında.

Online alışveriş sitemiz Ofix.com üzerinden verilen siparişler içinde kullan-at ürünler oldukça yüksek bir düzeyde. Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz ofislerinde yemek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak için bu ürünlerin toplu siparişlerini vermekte. Kullan-at ürünleri içinde ise en çok bardak ve tabakların tercih edildiğini söyleyebiliriz. Tabak boyutlarında ise en çok orta boy tabaklar tercih edilmekte. Marka tercihleri arasında ise Huhtamaki, Novapac ve Dolphin ilk üçte yer almakta.

Yazımızın bu kısmında, Ofix.com‘da en fazla ilgi gören Huhtamaki kullan-at ürünlerinden bahsetmek istiyoruz. 1920 yılında Finlandiya’nın Kokkola kentinde kurulan Huhtamaki, tek kullanımlık ürünler piyasasında lider bir konumda. Aradan geçen bir asırlık süre zarfında Huhtamaki, ürün yelpazesini hızla genişlettiği gibi, sektörde pek çok yeniliğin öncüsü olmayı da başardı.

Huhtamaki kullan-at ürünleri Ofix.com’da!

Huhtamaki karton bardakları, 12 oz hacme sahip ve paket içi miktarı 50 adet. Ofislerin en önemli gider kalemlerinden biri olan karton bardaklar, toplu siparişlerle temin edildiğinde çok daha ekonomik hale gelmekte. Gün içinde sıklıkla kullanılan bu ürünleri su sebilleri ile çay veya kahve makinelerinin yanında bol miktarda bulundurabilirsiniz. 

Kullan-at tabaklar içinse Huhtamaki Econo plastik servis tabağı güzel bir seçim olabilir. Bu ürünleri tüm yiyecekler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kullan-at ürünler hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Kullan-at çatallar için Huhtamaki Premio çatal iyi bir seçim olabilir. 18 cm ölçüsünde olan bu ürünlerin paket içi miktarı 50 adet. 

Kullan-at ürünler hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Kullan-at kaşıklar için de Huhtamaki Premio kaşığı tercih edebilirsiniz. Bu ürünler de 18 cm ölçüsünde ve paket içi miktarı 50 adet. 

Kullan-at ürünler hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Kullan-at bıçak önerimiz ise Huhtamaki Premio bıçakları. Aynı ölçü ve adete sahip bu ürünleri sıcak yemeklerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Kullan-at ürünler hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Tatha karıştırıcı içinse önerimiz Huhtamaki tahta karıştırıcı. 11 cm uzunluğundaki bu ürünlerin paket içi miktarı 1000 adet. 

Kullan-at ürünler hakkında faydalı bilgiler Ofix Blog'da...

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir