Ofis Dostu Kurşun Kalemler

Eğitim ve iş hayatımızın ayrılmaz bileşenlerinden biri olan kurşun kalemler, yazı ve çizim ihtiyaçlarımıza pratik çözümler sağlamakta. Yaptığımız iş ne olursa olsun, kurşun kalemlerin sağladığı imkanlardan yararlanmak isteyeceğimiz sayısız durumla hemen her gün karşılaşmaktayız. Hesap, ölçüm ve analize dayalı bir iş yapmaktaysanız elinizin altında birkaç tane kurşun kalem bulundurarak gereksiz zaman ve emek kaybının önüne geçebilirsiniz. Kolayca silinebildikleri için hataları düzeltmede büyük kolaylık sağlayan kurşun kalemler, ofislerin en fazla sipariş verdiği kırtasiye sarf malzemeleri arasında yer almakta. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre son 1 yıl içinde en fazla sipariş verilen kurşun kalemleri kısaca tanıtacağız. 

Faber-Castell 2160 Köşeli Mercanlı Kurşun Kalem HB – 12 Adet

Listemizin ilk sırasında, Faber-Castell 2160 köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 12 adet var. İnternet kullanıcıları tarafından Faber-Castell mercanlı kurşun kalem şeklinde de araması yapılan bu ürünler, mercanlı kurşun kalem kategorisinin en popüler ürünlerinden biri konumunda. Mercanlı kurşun kalem nedir araması da bu bağlamda sıkça yapılmakta. Mercanlı kurşun kalemi kısaca, düştüğünde kırılmasını engelleyen siyah başlığa sahip kalem türü olarak tanımlayabiliriz. Kurşun kalemler üzerindeki bu kısım, kalemi daha dayanıklı hale getiriyor. Mercanlı kalem çeşitleri, kurşun kalemler kategorisinde okul çağı çocukları için de çok uygun ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda ofis gibi hareketli ortamlarda yazı ve çizim ihtiyaçları için daha dayanıklı bir alternatif olmakta.

Faber-Castell 2160 köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 12 adet ürünümüz ofiste yazı, çizim ve eskiz çalışmaları için uygun özelliklere sahip. Kurşun kalemler, sertlik ve yumuşaklık durumlarına göre B (Black, koyu ve yumuşak), H (Hard, açık renkli ve sert uçlu) ve F (Fine, ne açık, ne de koyu ve sert uçlu) şeklinde üç temel gruba ayrılır. F uçlu kalemler, sayı doğrusunun 0 noktası olarak düşünülebilir. H uçlu kalemlerin sayı doğrusunun solunda yer aldığını düşünebilirsiniz. Bu kalemlerin önündeki rakamlar büyüdükçe uç sertliği ve renk solukluğu artar. B uçlu kalemleri ise sayı doğrusunun sağında düşünebilirsiniz. Kurşun kalemler üzerinde bulunan rakamlar büyüdüğünde uç koyuluğu ve yumuşaklığı artar. HB kalemler, çizimlerde objeyi yerleştirmek veya eskiz çıkarmak için daha uygundur. Faber-Castell 2160 köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 12 adet ürünümüzün ayrıca, uç kırılmasına karşı direnci arttıran özel yapıştırma sistemi mevcut. Bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Faber-Castell 1410 Kopya Kalemi – Kırmızı

Ofis dostu kurşun kalemler listemizin ikinci sırasında, Faber-Castell 1410 kopya kalemi – kırmızı var. Kopya kalemi nedir, diye merak ediyorsanız, kopya kalemleri kısaca, şirketler veya şahıslar için çek ve senet gibi önemli belge ve evraklar hazırlanırken kullanılan kalemlerdir. Kopya kalemlerinin en önemli özelliği, zor silinen yapısı sayesinde yazılarda sonradan değişiklik yapılmasını önlemesidir. Kırmızı kopya kalemi ile yazılan bir yazının kalıcılık düzeyi son derece yüksektir. Yazı üzerinde oynama yapılıp yapılmadığı kolayca anlaşılabilir. Silinmeye karşı güçlü yapısının yanı sıra kopya kalemlerinin mine ve lata kalitesi de yüksektir. Mine kalitesi yüksek kalemlerde tüm bileşenler iyi bir karışım oluşturur. Lata kalitesi yüksek kalemler ise tek dokudan oluşan kalemlerdir ve kıvrak el hareketlerine kolay uyum sağlar.

Faber-Castell 1410 kopya kalemi – kırmızı ürünümüz, kırmızı kopya kalemi konusunda iyi bir seçim olabilir. Kolay açılan ve kalıcılık düzeyi yüksek olan bu ürünleri ofiste önemli belgeleriniz üzerinde güvenle kullanabilirsiniz. Uç sertliğinin yumuşak olması, daha pratik bir yazı deneyimi sunmakta. Faber-Castell kurşun kalem çeşitleri içinde bu ürünler, kırılmalara karşı en dayanıklı ürünlerden biridir. Kurşun kalem fiyatları içinde bu ürünlerin fiyatı da ekonomiktir. Ofiste iyi bir kopya kalem arıyorsanız, bu ürünleri masa veya çekmecenizde bulundurmayı tercih edebilirsiniz. İnternet kullanıcılarının Faber-Castell kopya kalemi şeklinde de aramasını yaptıkları Faber-Castell 1410 kopya kalemi – kırmızı ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Faber-Castell 1430 Kopya Kalemi – Kırmızı / Mavi

Ofis dostu kurşun kalemler listemizin üçüncü sırasında, Faber-Castell 1430 kopya kalemi – kırmızı / mavi var. Kırmızı ve mavi şeklinde iki farklı renk seçeneğine sahip bu ürünler, ihtiyaca göre pratik çözümler sunabilir. Faber-Castell mavi kopya kalemi de tıpkı kırmızı kopya kalemi gibi yüksek bir mine ve lata kalitesine sahip. Mavi kopya kalemi çeşitleri belge ve evraklar üzerinde daha yumuşak bir görüntü yaratmakta. Kağıt üzerinde daha resmi bir görüntü yaratan siyah kopya kalemi türlerinden farklı olarak mavi kopya kalemi çeşitleri, yazılara daha samimi bir nitelik kazandırmakta. Siyah kopya kalemi çeşitleri, aynı zamanda da sınav kopya kalemi olarak kullanılmakta. Yeşil kopya kalemi çeşitleri ise kağıt üzerinde daha renkli bir görüntü yaratmak için tercih edilebilir.

Faber-Castell 1430 kopya kalemi – kırmızı / mavi ürünümüz, kopya kalemi konusunda iki farklı renk seçeneği sunduğu için sabit kopya kalemi çeşitlerine oranla daha pratik gelebilir. Uç sertliğinin yumuşak olması, daha kolay bir yazı deneyimine imkan sağlamakta. Kalem türleri içinde en fazla tercih edilen mekanik kurşun kalem ve kuru kalem çeşitlerinden farklı olarak bu ürünler, yazı veya çizimlerinizi uzun yıllar bozulmadan saklamanızı sağlayabilir. Dayanıklı bir kırmızı kurşun kalem arıyorsanız, bu ürünlerin kırmızı tarafını kullanabilirsiniz. Mavi tarafıyla ise yazılarınıza farklı bir renk kazandırabilirsiniz. Faber-Castell 1430 kopya kalemi – kırmızı / mavi ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Fatih 12010 Natural Köşeli Mercanlı Kurşun Kalem HB – 72 Adet

Ofis dostu kurşun kalemler listemizin dördüncü sırasında, Fatih 12010 Natural köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 72 adet var. Bu ürünler özellikle toplantı kalemleri söz konusu olduğunda iyi bir seçim olabilir. Fatih mercanlı kurşun kalem çeşitleri hem kalite, hem de fiyat avantajı bakımından eğitim ve iş hayatında en çok kullanılan kurşun kalemler arasında yer almakta. En iyi kurşun kalem markalarından biri olan Fatih markası, 1993 yılında Kemal Çiftcioğlu tarafından kuruldu. Kurşun kalem çeşitleri ve özellikleri arasında mine ve lata kalitesi bakımından Fatih kurşun kalemleri sektörde önemli bir konuma sahip. Kağıt yüzeylerde kolay yazım olanağı sunan bu kalemler, yumuşak bir silgiyle yüzeylerden kolayca temizlenebilmekte. Bu nedenle eğitim hayatının yanı sıra iş hayatında da en fazla tercih edilen kurşun kalemler arasında yer almakta. 

Fatih 12010 Natural köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 72 adet ürünümüzün paket içi miktarı 72 adet olduğu için fiyat avantajı yüksek düzeyde. Ofisinizde fazla miktarda kurşun kaleme ihtiyacınız varsa bu ürünlerin fiyat avantajından yararlanabilirsiniz. İyi bir toplantı kalemi olarak kullanılabilecek bu ürünleri toplantıda hızlı not tutmak için değerlendirebilirsiniz. Uç sertliğinin HB olması, kolay yazı yazma deneyimi sağladığı gibi, silme işlemini de kolaylaştırma. Ofiste basit çizimler veya eskiz çalışmalarınız için de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. HB kalem çeşitleri öğrenciler tarafından da sıkça tercih edilmekte. Ürünlerin köşeli olması, özellikle yazı yazmaya yeni alışan çocuklar için büyük avantaj sağlıyor. Yuvarlak kurşun kalem çeşitlerinden farklı olarak köşeli kurşun kalem çeşitleri el içinde kayma yapmıyor. Fatih 12010 Natural köşeli mercanlı kurşun kalem HB – 72 adet ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Fatih 16600 Silgili Köşeli Kuşun Kalem HB – 12 Adet

Listemizin beşinci sırasında, Fatih 16600 silgili köşeli kuşun kalem HB – 12 adet var. Silgili kalem kategorisinde en fazla ilgi gören ürünlerden biri olan bu ürünler, yazı yazarken oluşan silme ihtiyaçlarına pratik çözümler sunmakta. Yumuşak uçlu kurşun kalem çeşitleri, silgili kurşun kalem kategorisinde daha fazla ilgi görüyor. Kurşun kalem çeşitleri içinde silgili kurşun kalemler aynı zamanda promosyon kurşun kalem üretiminde de tercih edilebiliyor. Öğrencilerin daha fazla tercih ettiği siyah kurşun kalem çeşitleri arasında silgili kurşun kalemler, ders veya sınav sırasında oluşan silme ihtiyaçlarına pratik çözümler sağlamakta. Uçlu kurşun kalem çeşitlerinde yer alan silginin kullanımı pek çok kullanıcıya zor gelebilirken, silgili kurşun kalem çeşitlerindeki silgi kullanımı daha kolay gelebiliyor.

Fatih 16600 silgili köşeli kuşun kalem HB – 12 adet ürünümüzün uç rengi siyah olup ucu kolayca açılmakta ve iz bırakmadan silinmekte. Paket içi miktarı 12 adet olduğu için kurşun kalemler konusunda fiyat avantajı sağlamakta. Ofiste kullanmak için yumuşak kurşun kalem arıyorsanız hem kalitesi, hem de fiyat avantajı bakımından bu ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin sade ve şık görüntüsü de ofis ortamı için daha uygun olmalarını sağlıyor. Süslü kurşun kalemler ofis ortamı için uygun olmayabilir. Fatih kurşun kalem çeşitleri içinde bu ürünleri kendiniz için olduğu kadar çocuğunuz için de değerlendirebilirsiniz. Ürünlerin köşeli olması, çocuklar için de kolay bir yazı deneyimi sunmalarını sağlıyor. Fatih 16600 silgili köşeli kuşun kalem HB – 12 adet ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer kurşun kalemler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak içinse burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir