Ofis Dostu Leitz Ürünleri

Alman markası Leitz, faaliyete geçtiği 1871 yılından bu yana ofis ihtiyaçlarını karşılamada birbirinden güzel ve kaliteli çözümler sunmakta. Leitz markasının özellikle poşet dosya, klasör, evrak rafı, zımba ve tel sökücü gibi ürünlerine hemen her ofiste rastlamak mümkün. 50 mikron kalınlığında Leitz poşet dosya ürünleri, 180 derece hareket edebilen kolu sayesinde çift taraflı dosyalama imkanı sunan Leitz klasör çeşitleri, mat ve şık tasarımlı Leitz evrak rafı ürünleri, ofislerde dosyalama sistemleri ve belge yerleştirme konusunda kolay ve ekonomik çözümler sunmakta. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofis dostu Leitz ürünleri hakkında faydalı bilgiler paylaşacağız. 

Leitz L-4796 Delikli Poşet Dosya A4 50 Mikron – 100 Adet

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin ilk sırasında, Leitz L-4796 delikli poşet dosya A4 50 mikron – 100 adet var. Delikli poşet dosyalar, eğitim ve iş hayatımızda en sık kullandığımız dosyalama araçlarından biridir. Belgeleri delmeden dosyalamayı sağlayan bu ürünler, arşivleme konusunda daha pratik çözümler sunmakta. Şeffaf dosya, naylon dosya veya föy dosya olarak da bilinen poşet dosya çeşitleri, ofislerin en sık sipariş verdiği kırtasiye sarf malzemeleri arasında yer alıyor. Poşet dosya fiyatları toplu alımlarda çok daha ekonomik hale gelmekte. Ofiste sıkça şeffaf poşet dosya kullanıyorsanız, toplu alım yoluyla bu ihtiyacınızı daha ekonomik şekilde karşılayabilirsiniz. Şeffaf dosya klasörü içinde kullanabileceğiniz şeffaf dosya çeşitleri ve delikli poşet dosyalar, istediğiniz belgelere hızlı ve kolay şekilde ulaşmanızı sağlayabilir.

Leitz L-4796 delikli poşet dosya A4 50 mikron – 100 adet ürünümüz, A4 evraklar için ideal özellikte olup pratik kullanım imkanı sunmakta. Üstten açık dikey poşet dosya çeşitleri içinde yer alan bu ürünler polipropilen malzemeden üretilmiş olup 50 mikron kalınlığında. Eğer kalın poşet dosya ihtiyacınız varsa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. A4 poşet dosya türleri içinde Leitz poşet dosya çeşitleri büyük ilgi görmekte. 11 delikli ve buzlu şeffaf görünüme sahip bu ürünlerin paket içi miktarı 100 adet. İnternet kullanıcılarının yaptığı poşet dosya 100’lü aramalarında en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alan bu ürünler, kalite konusunda tatmin edici nitelikte. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan Leitz L-4796 delikli poşet dosya A4 50 mikron – 100 adet ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz Zımba Teli No: 10 1.000 Adet – Beyaz

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin ikinci sırasında, Leitz zımba teli No: 10 1.000 adet – beyaz var. Dosyalama sistemleri ve belge yerleştirme konusunda zımba telleri de yerine göre pratik çözümler sunabiliyor. Çalışma masanızdaki notlar biriktiğinde, belgeler çoğalıp karışmaya başladığında zımba telleri yardımımıza yetişiyor. Kağıt zımba makinesi ve zımba teli, ofis çekmecesinde bulunması gereken kırtasiye ürünleri arasında yer almakta. Ofiste birçok belgeyi online olarak okuyor ve arşivliyor olsanız bile zımba makinesi ve zımba telini çekmecenizde bulundurmanızda yarar var. Zımba teli fiyatları fazla yüksek olmadığı gibi, toplu alımlarda daha da ekonomik düzeye gelmekte. Zımba teli numaraları ise zımba teli alırken en dikkat etmeniz gereken konuların başında geliyor. Ofislerde en çok zımba teli No:10 ürünleri tercih edilmekte.

Leitz zımba teli No: 10 1.000 adet – beyaz ürünümüz, ofiste farklı not ve belgelerinizi zımbalamak için rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerden biri. Evraklarınızı uzun süre bir arada tutacak bu ürünleri kullanırken normal şartlar altında bir sorun yaşamazsınız. Bununla birlikte, uzun süreli kullanımlarda bazı zımba teli makinesi çeşitlerinde çeşitli sorunlar oluşabilmekte. Bu nedenle, zımba teli seçimi kadar zımba makinesi seçimi de önemli. Kolay paslanmayan, esnemeyen kaliteli zımba teli arıyorsanız, Leitz zımba teli No: 10 1.000 adet – beyaz ürünümüz iyi bir seçim olabilir. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan bu ürünler için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 5590 Tel Sökücü

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin üçüncü sırasında, Leitz 5590 tel sökücü var. Ofiste çalışırken yanlış veya eksik zımbaladığınız kağıtları birbirinden ayırmak için zımba teli sökücü kullanabilirsiniz. Zımbalama işlemlerinden sonra zımbaları kolayca tutup sökmeye yarayan zımba sökücü ürünleri, doğru şekilde kullanıldığında kağıtlarda fazla zarara yol açmaz. Fakat kullanım hatalarından dolayı kağıtlarda zarar da oluşabilir. Bu nedenle, tel zımba sökücü kullanırken dikkatli olmak gerekir. İyi bir zımba teli sökücü kullanır ve zımba telini sökerken dikkatli olursanız, yüzeylerde önemli bir hasar oluşmaz.

Leitz 5590 tel sökücü ürünümüz, sitemizde satışını yaptığımız zımba tel sökücü çeşitleri arasında en fazla talep gören ürünlerden biri. Kaliteli metal gövde ve plastik tutma yerlerine sahip bu ürünler beyaz renkli olup uzun ömürlüdür. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan bu ürünler neme karşı dayanıklı olsa da bu ürünleri yine de neme karşı korumak gerekmekte. Nem nedeniyle yüzeyde oluşan oksitlenme, zımba teli sökme işlemleriniz sırasında kağıtlarda istenmeyen görüntülerin oluşmasına yol açabilir. Oksitlenme artıp yüzeyde pas birikirse, olası bir yaralanma halinde bazı sağlık sorunları da gündeme gelebilir. Leitz 5590 tel sökücü ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 1914 Alpha Askılı Dosya Telli 10 Adet – Kraft

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin dördüncü sırasında, Leitz 1914 Alpha askılı dosya telli 10 adet – kraft var. Askılı dosya çeşitleri, ofiste kolay dosyalama imkanı sunan ürünler arasında yer almakta. Önemli dosya ve belgelerin saklanmasını pratik hale getiren bu ürünler, içindeki evrakların zarar görmeden korunmasına yardımcı olmakta. Arşiv dolap veya çekmecelerinizde askılı dosya asabilme imkanı varsa, evraklarınızı saklamak için askılı dosyalardan yararlanabilirsiniz. Eğer evrak, broşür, disket ve farklı birtakım malzemelerden oluşan karma bir arşiv yapmak istiyorsanız, askılı dosya türlerine de arşivleme araçları içinde mutlaka yer vermelisiniz.

Leitz 1914 Alpha askılı dosya telli 10 adet – kraft ürünümüz, askılı ya da askısız olarak kullanılabilmekte. Ofiste belgelerin saklanmasının yanı sıra sıralanması için de pratik çözümler sunan Leitz askılı dosya ürünlerinin metal askı kısımları, ürünlerin ömrünü arttırmakta. V sırtlı ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen bu ürünler 26.8 x 34.8 cm ebatlarında olup üst kısmından tellidir. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan Leitz 1914 Alpha askılı dosya telli 10 adet – kraft ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 1010 180° Plastik Klasör Geniş – Mavi

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin beşinci sırasında, Leitz 1010 180° plastik klasör geniş – mavi var. Ofiste dosyalama sistemleri ve belge saklama konusunda en fazla tercih edilen arşivleme ürünlerinden biri olan plastik klasörler, arşivlerde geniş bir yer tutmakta. Özellikle plastik klasör geniş çeşitleri, ofis çalışanları tarafından daha fazla ilgi görüyor. Renk tercihlerinde ise daha çok mavi ve siyah renklerine talebin olduğunu söyleyebiliriz. Plastik klasör alırken, arşivlemeyi sağlayan metal kısmının sağlamlığına dikkat etmelisiniz. Eğer düşük kaliteli bir ürün alırsanız, ürünleri bir süre sonra değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Ki bunun anlamı, orta ve uzun vadede arşivleme masraflarınızın artması demektir. Leitz klasör fiyatları piyasa ortalamasına göre uygun olup kalite bakımından beklentilerinizi karşılayacak düzeydedir.

Leitz 1010 180° plastik klasör geniş – mavi ürünümüz, ofiste dosyalarınızı arşivlemek için plastik klasör çeşitleri içinde çok iyi bir seçim olabilir. Mekanizmasında %50 daha geniş açılım imkanı sunan bu ürünler bu sayede dosyalama işleri için ayrılan süreyi kısaltıyor. 180 derece hareket edebilen kolu sayesinde çift taraflı dosyalama özelliğine sahip bu ürünler, dosyalama işlemlerinizi daha pratik hale getirebilir. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan Leitz 1010 180° plastik klasör geniş – mavi ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 5227 Evrak Rafı Plastik – Siyah

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin altıncı sırasında, Leitz 5227 evrak rafı plastik – siyah var. Evrak rafları, arşivleme araçları arasında yardımcı ürünlerden biridir. Arşive henüz yerleştirilmeyen belge ve evrakların kaybolmasını önleyen bu ürünler, çalışma ortamında fazla yer kaplamadığı için pratik çözümler sunmakta. Aynı zamanda da görsel açıdan daha iyi bir görüntü yaratan evrak rafları, ofiste belge ve zaman yönetimini daha kolay hale getirmekte. Ofiste evrak rafı kullanarak belgeler için zaman kaybını önleyebilirsiniz. Evrak rafları içinde plastik evrak rafları, kullanım kolaylığı açısından daha fazla tercih edilmekte. Metal evrak rafı çeşitleri ise plastik ürünlere oranla daha ağırdır. Çekmeceli evrak rafı çeşitleri ise başkaları tarafından görülmesi istenmeyen belge ve evrakları saklamak için daha uygundur.

Leitz 5227 evrak rafı plastik – siyah ürünümüz 24.5 x 5.8 x 34 cm ebatlarında olup plastik malzemeden üretilmiştir. Mat ve şık tasarımlı bu ürünler yüksek kaliteli, sağlam ve uzun ömürlüdür. İyi bir ofis evrak rafı arıyorsanız, ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Ürünlerin siyah renkli olması, ofis dekorasyonu içinde uyumsuz bir görüntü oluşmasını önlemekte. Masa evrak rafı çeşitleri içinde bu ürünlerle ofisinizde henüz arşivlemediğiniz belge ve evraklarınız için özel bir alan yaratabilirsiniz. Leitz 5227 evrak rafı plastik – siyah ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 4189 Telli Dosya Plastik 50 Adet – Mavi

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin yedinci sırasında, Leitz 4189 telli dosya plastik 50 adet – mavi var. Piyasada hemen her amaca uygun pek çok dosya çeşidi bulmak mümkün. Bunlar içinde en çok poşet dosya ve telli dosya çeşitlerinin öne çıktığını söyleyebiliriz. Arşivleme araçları içinde 2 halkalı klasörler için uygun çözümler sunan telli dosyalar, ofislerin en sık sipariş verdiği kırtasiye sarf malzemeleri arasında yer almakta. Telli dosya fiyatları fazla yüksek olmamakla birlikte, toplu alımlarda daha ekonomik hale gelmekte. 50’li ve 100’lü avantajlı paketler içinde alımı yapılan telli dosya fiyatları ofis bütçesinde tasarruf imkanı sağlamakta. Renk tercihlerinde ise daha çok mavinin öne çıktığını söyleyebiliriz.

Leitz 4189 telli dosya plastik 50 adet – mavi ürünümüz, 22 x 31 cm ebatlarında olup A4 evraklar için uygundur. 170 sayfa kapasiteli bu ürünler dayanıklı PP malzemeden üretildiği için uzun süreli kullanıma elverişlidir. Ofis için mavi telli dosya veya plastik telli dosya arıyorsanız, ofis dostu Leitz ürünleri içinde bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Leitz 4189 telli dosya plastik 50 adet – mavi ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 5517 Zımba Makinesi No:10 10 Sayfa Kapasiteli – Kırmızı

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin sekizinci sırasında, Leitz 5517 zımba makinesi No:10 10 sayfa kapasiteli – kırmızı var. Kağıtları metal tel aracılığıyla birbirine tutturan zımbalar, ofiste en sık kullanılan araçlardan biridir. Tel zımba makinesi ile zımba arasına yerleştirilen kağıtları mekanik basınç sayesinde kolayca bir araya getirmek mümkün. Zımba telinin iki ucu yeterince sivri olduğu için, uygulanan mekanik basınçla birlikte tel alt bölümde eğilerek kapanır ve tutturma işlemi gerçekleşir. Zımba makinesi içinde bir seferde zımbalanabilecek miktarın üzerinde kağıt kullanırsanız, zımbanın ve kağıtların zarar görmesine yol açabilirsiniz.

Leitz 5517 zımba makinesi No:10 10 sayfa kapasiteli – kırmızı ürünümüz, ofiste elinizin altında bulundurmak isteyeceğiniz zımba makinesi çeşitleri içinde yer almakta. Üstten doldurmalı mekanizması No:10 zımba telleriyle uyumlu olup tek seferde 10 sayfa için zımbalama gerçekleştirmekte. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan bu ürünlerin gövdesi plastik olup üst kısmı metal. Leitz 5517 zımba makinesi No:10 10 sayfa kapasiteli – kırmızı ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz Laminasyon Filmi 125 Mikron A4 100 Adet

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin dokuzuncu sırasında, Leitz laminasyon filmi 125 mikron A4 100 adet var. Laminasyon filmleri ile nüfus cüzdanı, ehliyet vb. kartlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Isı ve basınç kullanarak farklı birkaç yüzeyi yapıştıran laminasyon makineleri, bu yüzeyleri tek bir katmana dönüştürerek özel belge, fotoğraf veya diğer yüzeylerde dayanıklı ve kullanışlı bir koruma sağlıyor. Kaplama işlemlerinin kaliteli olması laminasyon makinesinin yanı sıra, laminasyon için kullanılan materyallerin de kaliteli olmasına bağlı. Leitz laminasyon ürünleri, laminasyon işlemlerinizi daha kaliteli hale getirebilir.

Leitz laminasyon filmi 125 mikron A4 100 adet ürünümüz, kaliteli bir laminasyon için uygun özelliklere sahip. Özel UDT teknolojisi sayesinde yüksek sıkıştırma garantisi sunan bu ürünlerde poşet kalınlığı 125 mikron olup ideal laminasyon için yeterli düzeyde. İyi bir laminasyon poşeti arıyorsanız, ofis dostu Leitz ürünleri içinde bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Leitz laminasyon filmi 125 mikron A4 100 adet ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Leitz 6130 Askılı Dosya Teli 25 Adet – Koyu Bej

Ofis dostu Leitz ürünleri listemizin onuncu sırasında, Leitz 6130 askılı dosya teli 25 adet – koyu bej var. Dosya türleri içinde askılı dosya çeşitleri, belge saklamada yerine göre daha pratik çözümler sunabiliyor. Dosya teli fiyatı fazla yüksek düzeyde olmayıp toplu alımlarda daha ekonomik hale gelmekte. İyi bir askılı dosya telli alırsanız, bu ürünleri uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Telli karton dosya çeşitleri için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Dosya teli çeşitleri içinde askılı dosya teli daha fazla tercih edilmekte. Ayrıca yaylı dosya teli ve metal dosya teli çeşitleri de ofis çalışanları arasında ilgi görmekte.

Leitz 6130 askılı dosya teli 25 adet – koyu bej ürünümüz, sert folyo ve metal materyalden üretilmiş olup tüm Leitz Alpha ve Beta serisi askılı dosyalarla uyumludur. 38 x 1 x 158 mm ebatlarındaki bu ürünlerin paket içi miktarı 25 adet. Ofiste askılı dosya kullanıyorsanız, askılı dosya teli ihtiyaçlarınız için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Ofis dostu Leitz ürünleri içinde yer alan Leitz 6130 askılı dosya teli 25 adet – koyu bej ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Leitz ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir