Ofiste Lipton Serinliği

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte ofislerin ice tea siparişlerinde artış yaşanmakta. Ülkemizde ice tea denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Lipton, ilk ice tea ürününü 1964 yılında ABD’de piyasaya sundu. Ülkemizde ise ilk Lipton ice tea, 1991 yılında tüketiciyle buluştu. 30 yıla yakın bir süredir ülkemizde beğeniyle tüketilen Lipton ice tea çeşitleri hem sıcak havalarda içimizi serinletiyor, hem de içerdiği meyve aromaları, vitaminler ve minerallerle metabolizmamızı destekliyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımızın en çok sipariş verdiği Lipton ice tea çeşitlerini kısaca tanıtacağız.

Lipton Ice Tea Limon Aromalı

Listemizin ilk sırasında Lipton ice tea limon aromalı var. 330 ml hacmindeki bu ürünlerin paket içi miktarı 24 adet. İçeriğinde siyah çay ekstraktı, limon suyu konsantresi, limon aroması, antioksidan, tatlandırıcı ve kafein barındıran bu ürünler renklendirici içermiyor. Üründeki kafein miktarı 0.09g/L düzeyinde olup yalnızca çaydan gelmekte, ilave kafein içermemekte. Gerçek çay yapraklarından yapılan ve limonun ferahlatıcı tadıyla zenginleştirilen bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Lipton Ice Tea Mango Aromalı

Listemizin ikinci sırasında, Lipton ice tea mango aromalı var. 330 ml hacmindeki bu ürünlerin de paket içi miktarı 24 adet. İçeriğinde siyah çay ekstraktı, mango suyu konsantresi, çarkıfelek meyvesi suyu konsantresi, antioksidan, tatlandırıcı ve strik asit barındıran bu ürünler, mango ve egzotik meyvelerin lezzetini bir araya getiriyor. Damakta bıraktığı bu lezzet, her türlü yiyeceğin yanında keyifle tüketilmesini sağlıyor. Gazlı içeceklere karşı güzel bir alternatif olan bu ürünleri ofiste atıştırmalıklar ile tüketebileceğiniz gibi, yemeklerin yanında da tüketebilirsiniz. Sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı

Listemizin üçüncü sırasında, Lipton ice tea şeftali aromalı var. Diğer ürünlerle aynı hacimdeki bu ürünlerin de paket içi miktarı 24 adet. Bu ürünlerde siyah çay ekstraktına şeftali suyu konsantresi, şeftali aroması, antioksidan ve asitlik düzenleyici eşlik ediyor. En sevilen yaz meyvelerinden biri olan şeftali lezzetini ice tea serinliğiyle buluşturan bu ürünlerde hiçbir katkı maddesi bulunmamakta. Bu ürünleri dilerseniz, mevsim meyveleri ile birlikte servis yapabilirsiniz. Ofisinizde birbirinden lezzetli ve sağlıklı meyve kokteylleri hazırlamanızı sağlayacak bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Lipton Ice Tea Limon Aromalı 1.5 Litre

Listemizin dördüncü sırasında, Lipton ice tea limon aromalı 1.5 litre var. Lipton ice tea limon aromalı ürünlerinin lezzetini 1.5 litrelik sağlıklı pet şişede tüketiciyle buluşturan bu ürünler, sevdiklerinizle birlikte ice tea lezzetini paylaşmanızı sağlamakta. Renklendirici veya koruyucu madde içermeyen bu ürünler, yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de sağlıklı bir içecek. Ofiste veya evinizde çocuğunuz için gazlı içeceklere karşı sağlıklı ve lezzetli bir alternatif arıyorsanız bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Lipton Ice Tea Şeftali Aromalı 1.5 Litre

Listemizin beşinci sırasında, Lipton ice tea şeftali aromalı 1.5 litre var. Bu ürünler ise Lipton ice tea şeftali aromalı ürünlerinin lezzetini 1.5 litrelik sağlıklı pet şişede tüketiciyle buluşturuyor. Ofiste veya ofis dışı ortamlarda hararetinizi alacak bu içeceği de sevdiklerinizle paylaşabilir, servis yaparken mevsim meyvelerinden değişik kokteyller hazırlayabilirsiniz. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden tüm Lipton ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Kutlu Olsun!

Ofix.com ekibi olarak tüm okurlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü‘nü en içten dileklerimizle kutluyor, emek ve dayanışmanın tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesini diliyoruz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir