Luxeva Isıtıcılar Satışta

Havaların soğumasıyla birlikte evlerde ve ofislerde ısınma ihtiyaçları artıyor. Isınmak için kombi, klima, elektrikli ısıtıcı gibi çeşitli alternatifler olsa da infrared ısıtıcılar daha ekonomik çözümler sunuyor. Çevreye ısı yayarken ışık yoluyla iletim yönteminden yararlanan infrared ısıtıcılar, ısınma maliyetlerinde ciddi ölçüde tasarruf sağlamakta. Online ofis marketiniz Ofix.com‘da satışına yeni başladığımız Luxeva ürünlerinde kullanılan karbon infrared teknolojisi, özellikle geniş alanlarda ısınma ihtiyacını karşılamada çok daha ekonomik çözümler sunmakta. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, Luxeva ısıtıcılar hakkında bazı önemli noktalara kısaca temas edeceğiz. Evde veya ofiste ısınmak için kaliteli, kullanışlı ve uygun fiyata infrared ısıtıcı arıyorsanız, Luxeva ısıtıcılar iyi bir seçim olabilir. 

Luxeva LXV 2500-HR Karbon Infrared Isıtıcı 2.500 W – Siyah

Luxeva ısıtıcılar içinde LXV 2500-HR karbon infrared ısıtıcı 2.500 W gücünde ve siyah renkli. Örgü karbon filamentin kullanıldığı bu araçlar özellikle geniş mekanlarda ısınma ihtiyaçları için kolay ve ekonomik çözümler sunmakta. Açık alanda da kullanılabilen bu ürünler, dijital ekran ve uzaktan kumandayla rahat kullanım imkanı sunuyor. Isı verimliliği konusunda ise sıradan infrared ısıtıcılara oranla yüzde 30 daha yüksek bir performansa sahip. Enerjiyi yüzde 98 oranında ısıya çeviren bu ürünler, havayı yakmadan ve kurutmadan, yağmurda bile ısıtma sağlıyor. Orta dalga infrared üreten karbon rezistansa sahip bu ürünlerde uzaktan kumandayla termostat ısıtma gücü ve otomatik kapanma zamanlayıcısı ayarlanabilir. Luxeva ısıtıcılar içinde bu ürünleri ilk sırada değerlendirebilirsiniz.

Eğer infrared ısıtıcı nedir, diye merak ediyorsanız, infrared ısıtıcıların kızılötesi ışık yayarak ısınmayı sağlayan araçlar olduğunu söyleyebiliriz. İngilizcede kızılötesi anlamına gelen infrared sözcüğü, ısıtıcılar söz konusu olduğunda enerji tasarrufuyla birlikte anılmakta. Tıpkı güneş ışığı gibi bu araçlardan çevreye yayılan ışık, ısı iletiminin en az kayıpla gerçekleşmesini sağlamakta. Başka deyişle infrared ısıtıcılar, diğer ısınma araçları gibi havayı ısıtmaz, temas ettiği yüzeyleri ısıtır. Bu da enerji verimliliğinin en üst seviyede gerçekleşmesini sağlar. Balkon veya teras gibi açık alanlarda da infrared ısıtıcılar ısınma maliyetlerinde avantaj sağlar. Evlerde ve ofislerde iyi ısınmayan geniş mekanlar için infrared ısıtıcılar en doğru tercihlerden biridir. Luxeva LXV 2500-HR karbon infrared ısıtıcı 2.500 W – siyah ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Luxeva LXV 2500-VR Karbon Infrared Isıtıcı 2.500 W – Siyah

Luxeva ısıtıcılar içinde LXV 2500-VR karbon infrared ısıtıcı da 2.500 W gücünde ve siyah renkli. Uzaktan kullanım imkanına sahip bu ürünlerin yüksekliği 960, genişliği 405, derinliği ise 357 mm. Hassas 3 kademeli ısı ayarlı termostata sahip bu ürünlerin ısıtma alanı 25 metrekareyi bulmakta. Açık veya kapalı ortamlarda ısınma ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan bu ürünler evlerde, ofislerde, teraslarda, restoranlarda, bahçelerde en fazla tercih edilen infrared ısıtıcılardan biri durumunda. Ürünlerin dikey kullanım şekline sahip olması, farklı ortamlarda ısınma ihtiyaçlarını kolayca karşılamasını olanaklı kılıyor. Luxeva ısıtıcılar içinde bu ürünleri, dikey ısıtıcı kullanmak istediğiniz ortamlar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Isıtıcı çeşitleri içinde dikey ısıtıcılar, ortamlara farklı bir estetik güzellik kazandırmakta. Isıtıcıdan çok dekoratif bir objeyi andıran bu ürünler, duvara monte edilmeden kullanıldığı için farklı ortamlara taşınabilmekte. Evlerin ve ofislerin yanı sıra fabrikalar, çiftlikler, barınaklar vb. alanlarda da dikey infrared ısıtıcı çeşitleri ısınma konusunda daha kolay ve ekonomik çözümler sunmakta. Bu ürünlerde bulunan devrilme emniyeti ise herhangi bir kaza durumunda istenmeyen sonuçların doğmasını önlüyor. Isıya duyarlı kılcal termostat sayesinde konforlu ısı yönetimi sağlayan bu ürünler, kış aylarının daha sıcak ve konforlu geçmesini sağlıyor. Luxeva ısıtıcılar içinde açık alanlar için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Luxeva LXV 2500-VR karbon infrared ısıtıcı 2.500 W – siyah ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz.

Luxeva LXV 2200 Karbon Infrared Isıtıcı 2.500 W – Siyah

Luxeva ısıtıcılar içinde bir diğer dikey ısıtıcı modeli de LXV 2200 karbon infrared ısıtıcı. Bu ürünler de diğerleri gibi 2.500 W gücünde ve siyah renkli. Yüksekliği 960, genişliği 405, derinliği ise 357 mm olan bu ürünlerin ısıtma alanı 22 metrekare. Luxeva ev gereçleri içinde bu ürünlerde uzaktan kumanda yok. Eğer uzaktan kumandalı bir infrared ısıtıcıya ihtiyacınız yoksa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Kumandalı ısıtıcı çeşitleri ofis ve kalabalık ortamlarda daha kullanışlı olabilmekte. Fakat ev ortamı veya az kişinin bulunduğu ortamları ısıtmak için kumandasız ürünler de tercih edilebilir. Fiyat farkı bakımından kumandalı ısıtıcılar ile kumandasız ısıtıcılar arasında önemli bir fark yok. Ürünlerin sahip olduğu diğer teknik özelliklere göre infrared ısıtıcı fiyatları değişebilmekte.

2500 Watt ısıtıcı çeşitleri geniş alanlarda ısınma ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli düzeydedir. 20 ile 25 metrekareden büyük alanlar içinse 3000 Watt ısıtıcı çeşitlerinden başlamak üzere farklı alternatifler değerlendirilebilir. Karbon infrared ısıtıcı çeşitlerinde kullanılan infrared ısıtıcı rezistansı diğerlerine oranla enerji verimliliğinde daha yüksek bir avantaj sağlıyor. Kızılötesi ısıtma teknolojisinde karbon infrared teknolojisi, ısının havaya değil yüzeylere ulaşmasında daha güçlü çözümler sunmakta. Luxeva LXV 2200 karbon infrared ısıtıcı 2.500 W – siyah ürünümüz için fiyat bilgisi öğrenme ve sipariş işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. 

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Luxeva ürünlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir