Mimarlık Ofisleri İçin Alışveriş Listesi

Ofis sarf malzemeleri tedariği pazarının en önemli oyuncularından biri olan Ofix.com, kurumsal müşteri portföyüne yönelik araştırmalarla ofislerin ihtiyaçlarını belirliyor, OfixPlus platformu üzerinden kurumsal müşterilerine çeşitli fırsatlar sunuyor. Ofislerin sarf malzemesi ihtiyaçları büyük ölçüde benzerlik gösterse de meslek gruplarına göre bazı ihtiyaçlar değişebiliyor. Ofislerde en sık tüketilen sarf malzemelerinin neler olduğunu bilmek, aynı meslek grubundaki kullanıcıların alışverişlerini kolaylaştırabilir. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, mimarlık ofisleri tarafından son 1 yıl içinde en sık sipariş verilen 10 ürünü kısaca tanıtacağız. 

Nescafe Gold Kahve Poşet

Listemizin ilk sırasında, Nescafe Gold kahve poşet var. 200 gramlık bu ürünlerin 1 tatlı kaşığında 0.1 mg karbonhidrat, 0.2 mg protein var; kalori miktarı ise yalnızca 2 kalori. Kahve keyfini modern ve pratik hale getiren, kahveye günlük tüketim için uygun özellikler kazandıran Nescafe, “Kahvenin en iyisi!” sözünü zihinlerimize kazımayı başardı. Mimarlık ofisleri tarafından en sık sipariş verilen bu ürünler, gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size kazandırabilir. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket

Mimarlık ofisleri için alışveriş listemizin ikinci sırasında, Copier Bond A4 fotokopi kağıdı 80 g/m² 500 yaprak x 5 paket var. Hem kaliteli, hem de uygun fiyat avantajına sahip bu ürünler, Ofix.com kullanıcılarının en fazla tercih ettiği fotokopi kağıtları. Ve-Ge firmasının bir markası olan Copier Bond, fotokopi kağıdı pazarında çok özel bir yere sahip. Ürünlerinin yüksek baskı kalitesine sahip olması, çift taraflı çekimde sorunsuz kullanılabilir olması ve toner kullanımını azaltması en önemli tercih nedenleri arasında. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

3M Post-it 654 Yapışkanlı Not Kağıdı

Listemizin üçüncü sırasında, 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı var. Dünyaca ünlü 3M firmasının bir markası olan Post-it ile hayatımıza giren yapışkanlı not kağıtları, önemli konuları hatırlamamızı sağlıyor, ofiste renkli bir görüntü yaratıyor. Ofisinizde kullanacağınız yapışkanlı not kağıtlarıyla çalışma ortamınızda renkli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Mimarlık ofisleri tarafından en sık sipariş verilen üçüncü ürünümüz olan 3M Post-it 654 yapışkanlı not kağıdı 76 x 76 mm ölçüsünde. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz. 

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 

Mimarlık ofisleri için alışveriş listemizin dördüncü sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi var. 150 yıla yakın bir geçmişi olan Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, Türk halkının kahve tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Çiğ kahve çekirdeklerini özenle kavurup dibekte öğüterek pişirmeye hazır şekilde satışa sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, Türk kahvesinin günümüze kadar devam eden tüketim şeklinin oluşmasını sağladı. Geleneksel kahve lezzetini almanızı sağlayan bu ürünlerde en kaliteli kahve çekirdekleri özenle seçilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Faber-Castell Ecco Pigment Çizim Kalemi

Listemizin beşinci sırasında, Faber-Castell Ecco Pigment çizim kalemi var. 0.1 mm uç kalınlığına sahip bu ürünler uzun ve metal bir uca sahip. Ergonomik tutuş özelliği sayesinde teknik çizimin yanı sıra eskiz ve yazma çalışmalarında da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünlerin siyah pigmentli mürekkebi su geçirmiyor ve ışığa dayanıklı. Cetveller ve şablonlar için uygun özellikteki bu ürünlerdeki pratik metal klips, kalemi kaybetme korkusu olmadan taşımanızı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Alex Schoeller President Aydınger Kağıdı 90/95 g/m² A4 250 Adet

Mimarlık ofisleri için alışveriş listemizin altıncı sırasında, Alex Schoeller President Aydınger kağıdı 90/95 g/m² A4 250 adet var. Isıya dayanıklı olduğu için lazer yazıcı ve fotokopi makinelerinde yüksek baskı kapasitesi sunan bu ürünler hem tonerden, hem de zamandan tasarruf fırsatı sunuyor. Elle yapılan çizimlerde de başarılı sonuçlar veren bu ürünler, teknik çizim çalışmalarından istenilen verimin alınmasına katkı sağlıyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Noki Plastik Klasör Geniş

Listemizin yedinci sırasında, Noki plastik klasör geniş var. 20 yıldan uzun bir zamandır ofis araç ve gereçlerinde önde gelen markalardan biri olmayı başaran Noki markası, plastik klasörler için oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün çeşitliliğine sahip. Mimarlık ofisleri tarafından sitemizden en sık sipariş verilen yedinci ürünümüz olan Noki geniş plastik klasörler, yaklaşık 540 sayfa kapasiteli. 28.5 x 32 x 7.5 cm ebatındaki bu ürünler PP dış kaplamaya sahip. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Lipton Yellow Label Dökme Çay

Mimarlık ofisleri için alışveriş listemizin sekizinci sırasında, Lipton Yellow Label dökme çay var. 1000 gramlık bu ürünler, kaliteli çay yapraklarından özenle toplanmakta. Kurutulan doğal çay yaprakları, demini en iyi şekilde vermesi için son derece ince bir şekilde kesilmekte. Lipton uzmanlığı sayesinde ince kesim çaylar, çay tiryakilerinin damak tadına uygun hale getirilerek paketlenmekte. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Printpen CB435A Siyah Muadil Toner

Listemizin dokuzuncu sırasında, Printpen CB435A siyah muadil toner var. Siyah renkli ve yaklaşık 2000 sayfa baskı kapasitesine sahip bu ürünlerin paket boyutu 344 x 120 x 165 mm, paket ağırlığı ise 0.83 kg. Yazıcı ve fotokopi makinelerinde kullanılan toz mürekkebi muhafaza eden tonerler hem mimarlık ofisleri, hem de hemen tüm ofislerin en önemli sarf malzemelerinden biri. Bununla birlikte, orijinal tonerlerin fiyatları oldukça yüksek olduğu gibi bunları temin etmek de güç olabiliyor. Mimarlık ofislerinin en sık sipariş verdiği dokuzuncu ürünümüz olan bu muadil tonerleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Biscolata Mood Sütlü Çikolata Kremalı Bisküvi

Mimarlık ofisleri için alışveriş listemizin onuncu sırasında, Biscolata Mood sütlü çikolata kremalı bisküvi var. Paket ağırlığı 40 gram, koli içi miktarı 12 adet olan bu ürünlerin 1 paketinin enerji miktarı 199 kcal, karbonhidrat miktarı 23.6 gram, yağ miktarı ise 11.7 gram. Ofiste kahve molası verdiğiniz anlarda keyifle tüketebileceğiniz bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir