Mühendislik Ofisleri İçin Alışveriş Listesi

Online ofis marketiniz Ofix.com, ofis sarf malzemeleri tedariği pazarında her geçen gün büyürken pazarın ihtiyaçlarını analiz ediyor, ürün çeşitliliğini bu analizler doğrultusunda genişletiyor. Kurumsal müşteri portföyümüze yönelik yaptığımız analizlerle ofislerin en sık kullandığı sarf malzemelerini tespit ediyor, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetimizi arttırmaya çalışıyoruz. Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kurumsal müşteri portföyümüzde önemli bir paya sahip olan mühendislik ofisleri tarafından son 1 yıl içinde en sık sipariş verilen 10 ürünü kısaca tanıtacağız.

Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket

Listemizin ilk sırasında, Copier Bond A4 fotokopi kağıdı 80 g/m² 500 yaprak x 5 paket var. Hem kaliteli, hem de uygun fiyat avantajına sahip bu ürünler, mühendislik ofisleri tarafından en sık sipariş verilen ürünümüz. Ve-Ge firmasının bir markası olan Copier Bond, fotokopi kağıdı pazarında çok özel bir yere sahip. Ürünlerinin yüksek baskı kalitesine sahip olması, çift taraflı çekimde sorunsuz kullanılabilir olması ve toner kullanımını azaltması en önemli tercih nedenleri arasında. Copier Bond ürünleri ayrıca, tedarik zinciri yönetiminde yüksek bir farkındalık sağlayan FSC sertifikasına sahip. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Faber-Castell Ecco Pigment Çizim Kalemi

Listemizin ikinci sırasında, Faber-Castell Ecco Pigment çizim kalemi var. 0.1 mm uç kalınlığına sahip bu ürünler uzun ve metal bir uca sahip. Ergonomik tutuş özelliği sayesinde teknik çizimin yanı sıra eskiz ve yazma çalışmalarında da rahatlıkla kullanılabilen bu ürünlerin siyah pigmentli mürekkebi su geçirmiyor ve ışığa dayanıklı. Mühendislik ofisleri tarafından sıkça tercih edilmesinin bir nedeni de cetveller ve şablonlar için uygun özellikte olması. Ürünlerdeki pratik metal klips, kalemi kaybetme korkusu olmadan taşımayı sağlıyor. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Alex Schoeller President Aydınger Kağıdı 90/95 g/m² A4 250 Adet

Listemizin üçüncü sırasında, Alex Schoeller President adınger kağıdı 90/95 g/m² A4 250 adet var. Isıya dayanıklı olduğu için lazer yazıcı ve fotokopi makinelerinde yüksek baskı kapasitesi sunan bu ürünler, mühendislik ofisleri için hem tonerden, hem de zamandan tasarruf fırsatı sunuyor. Elle yapılan çizimlerde de başarılı sonuçlar veren bu ürünler, teknik çizim çalışmalarından istenilen verimin alınmasına katkı sağlıyor. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Faber-Castell 1440 Tükenmez Kalemler

Listemizin dördüncü sırasında, Faber-Castell 1440 tükenmez kalemler var. Bir tükenmez kalem klasiği olan bu ürünleri mühendislik ofislerinin yanı sıra hemen her ofiste görebilirsiniz. 250 yıldan uzun bir geçmişi olan Faber-Castell‘in dünya genelinde 23 ülkeye yayılan toplam 14 üretim tesisinde imalatı yapılan bu ürünler, ülkemizde hemen her yaş ve meslek grubundan kullanıcı tarafından büyük ilgi görüyor. 0.8 mm uç kalınlığına ve nikel gümüş uca sahip olan bu ürünlerin kutu içi miktarı 10 adet. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Listemizin beşinci sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi var. 150 yıla yakın bir geçmişi olan Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, Türk halkının kahve tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Çiğ kahve çekirdeklerini özenle kavurup dibekte öğüterek pişirmeye hazır şekilde satışa sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, Türk kahvesinin günümüze kadar devam eden tüketim şeklinin oluşmasını sağladı. Geleneksel kahve lezzetini almanızı sağlayan bu ürünlerde en kaliteli kahve çekirdekleri özenle seçilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Printpen CB435A Siyah Muadil Toner

Listemizin altıncı sırasında, Printpen CB435A siyah muadil toner var. Siyah renkli ve yaklaşık 2000 sayfa baskı kapasitesine sahip bu ürünlerin paket boyutu 344 x 120 x 165 mm, paket ağırlığı ise 0.83 kg. Yazıcı ve fotokopi makinelerinde kullanılan toz mürekkebi muhafaza eden tonerler hem mühendislik ofisleri, hem de hemen tüm ofislerin en önemli sarf malzemelerinden biri. Bununla birlikte, orijinal tonerlerin fiyatları oldukça yüksek olduğu gibi bunları temin etmek de güç olabiliyor. Tonere dolum yaptırmak ise baskı kalitesi konusunda istenilen sonuçları vermeyebiliyor. Ofisinizde sık sık çıktı alıyor veya fotokopi çekiyorsanız, muadil toner kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Noki Plastik Klasör Geniş

Listemizin yedinci sırasında, Noki plastik klasör geniş var. 20 yıldan uzun bir zamandır ofis araç ve gereçlerinde önde gelen markalardan biri olmayı başaran Noki markası, plastik klasörler için oldukça kaliteli ve kullanışlı bir ürün çeşitliliğine sahip. Mühendislik ofisleri tarafından sitemizden en sık sipariş verilen Noki geniş plastik klasörler, yaklaşık 540 sayfa kapasiteli. 28.5 x 32 x 7.5 cm ebatındaki bu ürünler PP dış kaplamaya sahip. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Çaykur Rize Turist Dökme Çay

Listemizin sekizinci sırasında, Çaykur Rize Turist dökme çay var. 1000 gramlık bu ürünler, Karadeniz bölgesinde yetişen çay yapraklarından özenle seçilmekte, damağımızda güzel tatlar bırakmakta. Ofisimizde eğer çay demleniyorsa, ilk tercihimiz genellikle dökme çaylar oluyor. Sitemizdeki verilere göre mühendislik ofisleri dökme çaylar grubunda en çok Çaykur Rize Turist dökme çayını sipariş vermekte. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Bal Küpü Küp Şekerler

Listemizin dokuzuncu sırasında, Bal Küpü küp şekerler var. Tümüyle pancar şekeri ve arıtılmış suyla üretilen bu şekerler, 1 kg ağırlığında ve gluten içermiyor. 1992 yılında faaliyete başlayan Keskinkılıç Gıda‘nın bir markası olan Bal Küpü‘nün ürünlerinde arıtılmış suyun dışında başka bir katkı maddesi yok. Bu ürünler preslemenin ardından buharla kurutulduğu için çabuk eriyor, kullanıldıkları yüzeylerde köpük veya yağ oluşturmuyor. 1 kilogramlık paket içinde küp şeker adeti 360. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Cassa 7255 Eco Delikli Poşet Dosya

Listemizin onuncu sırasında, Cassa 7255 Eco delikli poşet dosya var. Evrak veya dokümanlarımızı delmeden dosyalama ve koruma imkanı veren poşet dosyalar arşivleme konusunda en önemli yardımcılarımızdan biri. Mühendislik ofisleri tarafından en sık sipariş verilen poşet dosya olan bu ürünler, sektörde 15 yılı geride bırakan Cassa kalitesine sahip. Paket içi miktarı 100 adet olan bu ürünlerin kalınlığı 30 mikron. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir