Nescafe Alışveriş Rehberi

Gün içinde en çok tüketilen içeceklerden biri olan nescafe gerek iş hayatımızda, gerekse iş dışı ortamlarda bize keyif veriyor. Çalışırken veya mola anlarımızda motivasyon yaratıyor, enerjimizi yükseltiyor. Eğer kahve için herhangi bir engeliniz yoksa, günde en çok 2 bardak nescafe tüketebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Online ofis marketiniz Ofix.com‘un verilerine göre nescafeler, ofislerin en sık sipariş verdiği içecekler arasında. Peki kullanıcılarımız nescafe grubunda en çok hangi ürünleri sipariş veriyor dersiniz? Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, kullanıcılarımız için Nescafe Alışveriş Rehberi hazırladık. Rehberimizde sitemiz üzerinden son 1 yıl içinde en çok sipariş verilen nescafeleri kısaca şu şekilde tanıtıyoruz. 

Nescafe Classic Kahve Teneke 1 kg + Coffee-Mate 2 kg Avantajlı Fiyat

Nescafe alışveriş listemizin ilk sırasında, Nescafe Classic kahve teneke 1 kg + Coffee-Mate 2 kg avantajlı fiyat var. Ofislerde tüketilen nescafeler arasında Nescafe Classic kahve teneke 1 kg ürünümüz daha fazla ilgi görüyor. Kullanıcılarımız bu ürünleri genellikle Coffee-Mate kahve kremasıyla birlikte tüketmeyi tercih etmekte. Nescafe denildiğinde adeta ayrılmaz ikili haline gelen bu ürünleri sitemizde uygun fiyat avantajıyla satışa sunuyoruz. Nescafe Classic kahve teneke kutu 1 kg ile Coffee-Mate 2 kg ürünümüzü buradan sipariş verebilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Teneke 900 g + Coffee-Mate 2 kg Avantajlı Fiyat

Nescafe alışveriş listemizin ikinci sırasında, Nescafe Gold kahve teneke 900 g + Coffee-Mate 2 kg avantajlı fiyat var. Nescafe Gold 900 g ürünümüz, daha güçlü bir aromaya sahip nescafe severler tarafından tercih edilmekte. Nescafe 900 g ürünlerine oranla bu ürünler, Nescafe Gold teneke satış şeklinde temin edildiğinde kalabalık ortamlar için daha uygun. Nescafe Gold kahve teneke kutu 900 g ile birlikte Coffee-Mate 2 kg ürünümüzü buradan sipariş verebilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Poşet 200 g + Coffee-Mate 200 g Avantajlı Fiyat

Nescafe alışveriş listemizin üçüncü sırasında, Nescafe Gold kahve poşet 200 g + Coffee-Mate 200 g avantajlı fiyat var. Eğer nescafe tüketiminiz fazla değilse bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Orta sıklıkta tüketimler için kullanıcılarımız daha çok 200 g poşet satış şeklini tercih ediyor. Kilitli poşet ambalajı içinde saklayabileceğiniz bu ürünlerin uzun süre taze kalması için cam kavanozları tercih edebilirsiniz. Daha iyi bir aroma için ürünleri gün ışığından uzak bir yerde saklamanızda yarar var. Nescafe Gold kahve poşet 200 g + Coffee-Mate 200 g avantajlı fiyat ürünümüzü sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Classic Kahve Teneke 1 kg

Nescafe alışveriş listemizin dördüncü sırasında, Nescafe Classic kahve teneke 1 kg var. Nescafe tüketiminiz fazlaysa ve nescafenizi eğer Coffee-Mate ile birlikte tüketmeyi tercih etmiyorsanız, bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Nescafe Classic 1 kg ürünlerimiz, ofis mutfak ve mola alanlarında en sık görebileceğiniz ürünlerden biridir. Öyle ki, Nescafe teneke kutu ofislerde adeta bir dekoratif obje haline geldi. Eğer yoğun bir kahve tüketimi yapılan bir ofiste çalışmaktaysanız, Nescafe teneke kutularını bir kenarda biriktirip kullanabilirsiniz. Veya geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Nescafe Classic kahve teneke 1 kg için siparişlerinizi buradan verebilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Poşet 200 g

Nescafe alışveriş listemizin beşinci sırasında, Nescafe Gold kahve poşet 200 g var. Nescafe Gold poşet satış şekli orta sıklıkla nescafe tüketen kullanıcılar için daha uygun. Zengin aromalı ve yumuşak içimli bu ürünleri ister ofiste, isterseniz evde çalışırken keyifle tüketebilirsiniz. Bu ürünlerin kalorisinin düşük olması, formuna dikkat eden kullanıcıların tercih nedenleri arasında yer almakta. Bu ürünlerimizi sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Teneke 900 g

Nescafe alışveriş listemizin altıncı sırasında, Nescafe Gold kahve teneke 900 g var. Nescafe Gold tüketiminiz eğer yüksek miktardaysa bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Nescafe Gold 900 g ürünümüz ofiste kahve keyfi deneyimi konusunda beklentilerinizi karşılayabilir. Nescafe Gold teneke satış şekli kahve tüketimi fazla olan ofislerde fiyat konusunda daha avantajlı. İnternet aramalarında bu ürünler için kullanılan Nescafe Gold 900 gr en ucuz arama şekli, kullanıcıların Nescafe Gold teneke satış şekline yönelmesini sağlıyor. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Nescafe Classic Kahve Poşet 200 g

Nescafe alışveriş listemizin yedinci sırasında, Nescafe Classic kahve poşet 200 g var. Nescafe ürünleri arasında dünya genelinde en fazla tüketilen ürünlerden biri olan bu ürünler, kahve dünyası içinde oldukça rağbet görmekte. İnternet aramalarında Nescafe Klasik veya Klasik Nescafe şeklinde de yazımı yapılan bu ürünler Nescafe teneke kutu satış şekline oranla daha düşük tüketimler için uygun. Nescafe Classic grubu içinde tek içimlik, ekopaket 100 g veya 500 g gibi farklı alternatifler mevcut. Ve paket miktarına bağlı olarak Nescafe Classic fiyatları değişebilmekte. Sitemiz üzerinden Nescafe Classic kahve poşet 200 g ürünümüzü sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe 2’si 1 Arada Hazır Kahve 10 g x 48 Adet

Nescafe alışveriş listemizin sekizinci sırasında, Nescafe 2’si 1 Arada hazır kahve 10 g x 48 adet var. 2’si 1 Arada kahve grubunda yer alan ürünler, kullanım için daha pratik olabiliyor. Ofis çekmecenizde veya mutfakta bu ürünlerden bulundurursanız, kendiniz veya misafirleriniz için gerektiğinde kolayca Nescafe 2’si 1 Arada hazırlayabilirsiniz. Paket içi miktarı 48 adet olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Nescafe 3’ü 1 Arada Hazır Kahve 18.5 g x 72 Adet

Nescafe alışveriş listemizin dokuzuncu sırasında, Nescafe 3’ü 1 Arada hazır kahve 18.5 g x 72 adet var. Nescafe tüketim şekliniz eğer 3’ü 1 Arada şeklindeyse bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Ofiste bu ürünlerden yeterince bulundurmak istiyorsanız da yine bu ürünler iyi bir seçim olabilir. İnternet aramalarında Nescafe 3’ü 1 Arada çeşitleri ve Nescafe 3’ü 1 Arada fiyat sorguları oldukça yüksek bir hacme sahip. Kahve severlerin hemen her ortamda kolayca hazırlayıp tüketebilecekleri bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Kavanoz 200 g

Nescafe alışveriş listemizin onuncu sırasında, Nescafe Gold kahve kavanoz 200 g var. Aroması güçlü bir nescafe almak istiyor fakat nescafenizi saklamak için cam kavanoz bulmakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bu durumda bu ürünler iyi bir seçim olabilir. Poşet satış şekline oranla cam kavanoz satış şekli, ürünleri daha uzun süre taze tutuyor. Nescafe kavanoz satış şekli ürünlerin daha estetik görünmesini de sağlamakta. Nescafe Gold kavanoz içinde saklandığında güçlü aromasını daha iyi muhafaza ediyor. Bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer Nescafe ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. Ofix Blog‘da daha önce yayınladığımız İyi bir nescafe hazırlamanın püf noktaları nelerdir? isimli yazımızı okumak içinse linki tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir