Ofisiniz yeterince güvenli mi?

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisimizde çeşitli nedenlerle iş kazası risklerine maruz kalabiliyoruz. Bu riskleri ortadan kaldırmak ve ofisimizi daha güvenli hale getirmek için iş güvenliği ve sağlık gereçleri büyük kolaylık sağlıyor. Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürünü kısaca tanıtacağız.

Ceyhanlar Kaygan Zemin Levhası

Listemizin ilk sırasında, Ceyhanlar kaygan zemin levhası var. Islak ve kaymaya müsait ortamlarda çalışanları ve diğer kişileri korumak için üretilen bu ürünler, tüm kaygan zemin ve merdiven ağızlarında kullanılabilir özellikte. 24 x 61 cm ölçüsündeki bu ürünlerin renginin sarı olması, işaret levhalarıyla ilgili teknik standart ve yönetmeliklerin gereği. Kolay taşınabilir, katlanabilir ve kullanımı pratik bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Çakır Yangın Tüpü

Ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürün listemizin ikinci sırasında, Çakır yangın tüpü var. İş güvenliği alanında en önemli ihtiyaçlardan biri olan yangın tüpleri, ofiste yangın ile baş etmede büyük avantaj sağlıyor. 6 kg ağırlığındaki bu ürünler A, B ve C sınıfı yangınlarda kullanılabilmekte. Kuru kimyevi tozlu, pirinç tetik vana tertibata sahip ve 18 bar çalışma basınçlı bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

İş Koruma E19 İş Eldiveni

Listemizin üçüncü sırasında, İş Koruma E19 iş eldiveni var. 89/686/EEC direktiflerine uygun ve EN 388 sertifikasına sahip bu ürünler yüksek dirençli olup elleri mekanik risklere karşı korumakta. Islak ve kuru koşullarda dahi kusursuz performans sergileyen bu ürünleri ofiste ellerinizi mekanik risklere karşı korumak için kullanabilirsiniz. Kırmızı polyester astar üzerine siyah lateks kaplı bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Viola 400 Valente Koruyucu Gözlük

Ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürün listemizin dördüncü sırasında, Viola 400 Valente koruyucu gözlük var. Kırılma ve çizilmeye karşı dirençli polikarbonat şeffaf lense sahip bu ürünlerde alın ve kenar koruması mevcut. 86/686/EEC direktiflerine uygun, EN 166 ve EN 170 sertifikasına sahip bu ürünleri ofiste gözlerinizi zerrecik ve sıçramalara karşı korumak için kullanabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Teo 205V Ventilli Toz Maskesi

Listemizin beşinci sırasında, Teo 205V ventilli toz maskesi var. Sıcak ve nemli ortamlarda tozdan korunmak için tasarlanan bu ürünlerdeki polipropilen dış tabakalar, yumuşak bir hat oluşturarak lif kaybını önlüyor ve dayanıklılığı arttırıyor. Kullanılmadığı zamanlarda boyunda asılı kalabilen bu ürünler gözlük veya kulaklıkla da kullanılabilmekte. Paket içi miktarı 20 adet olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Ar-An 192995 Kulak Tıkacı

Ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürün listemizin altıncı sırasında, Ar-An 192995 kulak tıkacı var. Ofiste çalışırken yüksek sese maruz kalıyorsanız, kulaklarınızı bu ürünlerle koruyabilirsiniz. Yarı çapı 12 mm olan bu ürünlerin ses sınırı 37 db. Paket içi miktarı 200 adet olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Ar-An 840079 İşyeri İlk Yardım Seti

Listemizin yedinci sırasında, Ar-An 840079 işyeri ilk yardım seti var. İşyerlerinde ilk yardım çantası bulundurma zorunluluğunu karşılamak için bu ürünler iyi bir seçim olabilir. 59 parçadan oluşan bu setin içinde soğuk kompres, sargı bezi, steril gaz kompres, antiseptik solüsyon, flaster, çengelli iğne gibi temel ilk yardım malzemeleri var. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Braun Solüsyonlu Göz Duşu

Ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürün listemizin sekizinci sırasında, Braun solüsyonlu göz duşu var. 500 ml hacmindeki bu ürünler, göze giren yabancı maddelerin dışarı atılmasını sağlamakta. Gözü kir, toz, metal veya tahta parçacıklarından koruyan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Essafe GE 1536 Baret

Listemizin dokuzuncu sırasında, Essafe GE 1536 baret var. İşyerlerinde başı koruma amacıyla kullanılan ürünlerin başında gelen baretler, iş güvenliği açısından büyük önem taşımakta. Eğer başınızı vurma veya başınıza bir şeyler düşme riskine sahip bir iş yapıyorsanız, bu ürünlerle kendinizi iş kazalarına karşı koruyabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Pars HSC 110 S2 İş Ayakkabısı

Ofisinizi daha güvenli hale getiren 10 ürün listemizin onuncu sırasında, Pars HSC 110 S2 iş ayakkabısı var. Çelik burunlu ve suni deri bu ürünler, iş güvenliğinin sıkı bir şekilde uygulanması gereken alanlarda çalışanlar için iyi bir seçim olabilir. Suya ve yağa karşı dayanıklı bu ürünlerde kaymayı önleyen özel bir taban mevcut. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer iş güvenliği ve sağlık gereçlerini buradan inceleyebilir, kurumsal müşterilerimiz için sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz…

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir