Ofiste Kahve Keyfi

Ofiste en çok tükettiğimiz içecekler arasında kahve üst sıralarda yer alıyor. İster Türk kahvesi, ister nescafe, isterse diğer kahve türleri olsun ofiste çalışırken, toplantı veya mola anlarımızda ya da misafirlerimizi ağırlarken kahve içmeyi tercih edebiliyoruz. Ofiste kahve keyfi yapmak günlük rutinlerimizin önemli bir parçası. Peki ofisler en çok hangi kahveleri sipariş veriyor dersiniz? Ofix.com sitesinin online alışveriş rehberi Ofix Blog‘da bugünkü yazımızda, son 1 yıl içinde sitemiz üzerinden ofislerin en çok sipariş verdiği kahveler içinde ilk 10’da yer alan ürünleri kısaca tanıtacağız.

Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Listemizin ilk sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi var. 150 yıla yakın bir geçmişi olan Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, Türk halkının kahve tüketim şeklinin değişmesinde çok önemli bir rol üstlendi. Çiğ kahve çekirdeklerini özenle kavurup dibekte öğüterek pişirmeye hazır şekilde satışa sunan Kurukahveci Mehmet Efendi, Türk kahvesinin günümüze kadar devam eden tüketim şeklinin oluşmasını sağladı. Geleneksel kahve lezzetini almanızı sağlayan bu ürünlerde en kaliteli kahve çekirdekleri özenle seçilerek tüketime hazır hale getiriliyor. Ofiste kahve keyfi için en iyi seçimlerden biri olabilecek bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Gold Kahve Poşet

Listemizin ikinci sırasında, Nescafe Gold kahve poşet var. 200 gramlık bu ürünlerin 1 tatlı kaşığında 0.1 mg karbonhidrat, 0.2 mg protein var; kalori miktarı ise yalnızca 2 kalori. Kahve keyfini modern ve pratik hale getiren, kahveye günlük tüketim için uygun özellikler kazandıran Nescafe, “Kahvenin en iyisi!” sözünü zihinlerimize kazımayı başardı. Bu ürünleri hem ofiste kahve keyfi için, hem de uykunuzu açmak için tercih edebilirsiniz. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi size verecek olan bu ürünleri buradan sipariş verebilirsiniz.

Jacobs Monarch Filtre Kahve

Ofiste kahve keyfi listemizin üçüncü sırasında, Jacobs Monarch filtre kahve var. 500 gramlık bu ürünle hazırlayacağınız 1 fincan kahvede ortalama 0.18 gram protein, 0.06 gram yağ ve 3 gram sodyum bulunmakta. Kahveyi yalnızca tadıyla değil, aynı zamanda kokusuyla da çok sevenler için bu ürünler doğru bir seçim olabilir. Ofiste kahve keyfi için bu ürünleri tercih ediyorsanız, sipariş için ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Filtre Kahve

Listemizin dördüncü sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian filtre kahve var. 250 gramlık bu ürünler, ofiste filtre kahve keyfi yaşamak için iyi bir seçim olabilir. 1 fincan filtre kahvede ortalama 0.18 gram protein, 0.06 gram yağ ve yaklaşık 3 gram sodyum bulunmakta. Kahvenizi şekersiz ve sütsüz tüketirseniz 1 fincanda yalnızca 1-2 kalori alırsınız ve diyetinize zarar vermezsiniz. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Nescafe Classic Kahve Poşet

Listemizin beşinci sırasında, Nescafe Classic kahve poşet var. Paket ağırlığı 200 gram olan ve çekilmiş kahve çekirdeklerinin suyun yardımıyla filtre edilmesiyle demlenen bu ürünlerde hiçbir katkı maddesi yok. Dilediğiniz her ortamda bu ürünleri hızlı ve kolay bir şekilde içime hazır hale getirebilir, keyifle yudumlayabilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe 2’si 1 Arada Hazır Kahve

Ofiste kahve keyfi listemizin altıncı sırasında, Nescafe 2’si 1 arada hazır kahve var. 10 gram ağırlığındaki bu ürünlerin paket içi miktarı 48 adet. Ofiste lezzetli bir kahvenin en kolay ve pratik yolunu sunan bu ürünlerin içinde şeker barındırmaması, şeker kullanmayı tercih etmeyen tüketiciler için önemli bir nokta. 48’li ekonomik paketle bu ürünleri uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilir, ofiste kendiniz ve misafirleriniz için güzel bir kahve keyfi yaşayabilirsiniz. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Nescafe 3’ü 1 Arada Hazır Kahve

Listemizin yedinci sırasında, Nescafe 3’ü 1 arada hazır kahve var. 18.5 gram ağırlığındaki bu ürünlerin paket içi miktarı 72 adet. Kahve, şeker ve yumuşak krema tadını birleştiren bu ürünler, 72’lik özel paketiyle ofiste kahve keyfinizi daha ekonomik hale getirebilir. Ürünlerin bir fincanındaki kalori miktarı ortalama 80 kcal. Ürün sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian Çekirdek Kahve

Ofiste kahve keyfi listemizin sekizinci sırasında, Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian çekirdek kahve var. Türk kahvesi denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Kurukahveci Mehmet Efendi markası, diğer kahve çeşitleriyle de kahve severlere birbirinden güzel seçenekler sunmakta. Paket ağırlığı 1 kg olan Colombian çekirdek kahveler, dengeli aroması ve Kurukahveci Mehmet Efendi kalitesiyle ofiste kahve keyfi yaşamak için iyi bir seçim olabilir. Bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe 3’ü 1 Arada Hazır Kahve Latte

Listemizin dokuzuncu sırasında, Nescafe 3’ü 1 arada hazır kahve latte var. Ofisinizde espresso makinesi yoksa latte hazırlamak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Espresso kahvenin üzerine krema haline gelen sütün eklenmesiyle yapılan latteye oranla çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabileceğiniz bu ürünler Nescafe kalitesine sahip. Paket ağırlığı 17 gram, paket içi miktarı 24 adet olan bu ürünleri sipariş vermek için burayı tıklayabilirsiniz.

Nescafe Xpress Çikolatalı Soğuk Kahve

Ofiste kahve keyfi listemizin onuncu sırasında, Nescafe Xpress çikolatalı soğuk kahve var. Sıcak yaz günlerinde hem serinlemek, hem de ofiste kahve keyfi yaşamak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilirsiniz. 250 ml hacmindeki bu ürünlerin içindeki kafeinle enerjinizi yükseltebilir, sıcaktan bunaldığınız zamanlarda bu ürünlerle içinizi serinletebilirsiniz. Sipariş için burayı tıklayabilirsiniz.

Ofix.com‘da satışı devam eden diğer kahveleri buradan inceleyebilirsiniz.

Tüm okurlarımıza sağlıklı, keyifli ve bol kazançlı günler diliyoruz… 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir